1398/07/14  ساعت 17 و 03 دقیقه و 13 ثانیه    ویرایش: 1398/08/4 ساعت 10 و 56 دقیقه و 41 ثانیه
توسط:

در حالی که تمام هستی آل سعود زیر ضربات کمرشکن انصار الله یمن قرار گرفته و نیز گردان گردان ارتش کارتونی سعودی در داخل مرزهای عربستان به اسارت گرفته می شوند و ایضا در حالی که 89 درصد توئیت ها و کامنتهای تحریضی علیه امنیت عراق از عربستان صادر می شوند و ایضا در حالی که کارزار تازه ترامپ  برای دوشیدن سعودی اغاز شده است ، با کمال تعجب می بینیم فیل وزیر نفت ایران یاد هندوستان کرده و دوستی قدیمی 22 ساله به یادش می اید .بیژن نامدار زنگنه از محل سکونت خود در مسکو پا شده و به محل اقامت وزیر نفت عبدالعزیز بن سلمان پسر پادشاه عربستان و برادر ناتنی محمد بن سلمان می رود و با وی تجدید خاطره می کند.

البته این کارها برای لیبرال ها تازه نیست ، از نظر انها عیب هم نیست چرا که قبلا پیر مرادشان هاشمی رفسنجانی در سطحی بالاتر و در مقام ریاست جمهوری ایران دقیقا همین کار و بدتر از انرا انجام داده بود.در کنفرانس سران اسلامی در پاکستان هاشمی در حالی که قبلا یکبار به مناسبتی به دیدار امیر عبدالله که هنوز پادشاه نشده بود یا درخواست دیدار با امیر عبدالله داده بود و عبدالله هنوز درخواست را قبول نکرده بود، می روند . طبق پروتکل بین المللی در این مواقع باید دیدار دوم اگر انجام شود میزبان سابق باید به دیدار میهمانش برود ولی امیر عبدالله برای رفتن تردید داشت و در واقع تکبر داشت و از موضع بالا نگاه می کرد ولی هاشمی وقتی دید عبدالله تاخیر دارد خودش پا شد و به محل اقامت وی رفت و با وی دیدار کرد.وی در توجیه این دیدار گفت من مانند پیامبر بی معجزه ام وقتی از درخت خواستم به نزدم بیاید و نیامد خودم به نزدش می روم.

این هم  یک سند .سند دوم هم در خاطرات مرحوم هاشمی  صراحتا ذکر شده و دوستان مراجعه کنند ببینند

در حالی که عربستان با ایران قطع رابطه کرده و به دشمنی واضح و اشکار روی اورده و جنایات زیادی در سنوات اخیر در ایران مرتکب شده و از این گذشته در حالی که اساسا در موضع قدرت نیست ، لیبرال وطنی سر را زیر انداخته و به دیدار وزیر نفت عربستان می رود .درد امروز کشور از این قبیل مسائل است.درد ما این است که مسئولان ما از موضع قوت برخورد نمی کنند و این ادرس غلط دادن در سیاست خیلی معنادار است.
کلمات از وصف این افراد عاجزند و از درد و غصه باید سر به بیابان گذاشت.
امید به خدا فردا درباره عراق خواهم نوشت

   


نظرات()  
1398/07/19 ساعت 12 و 39 دقیقه و 17 ثانیه
در تمام كتاب ملاحی و الفتن هیچ اسمی از شیصبانی نیامده است دوست عزیز دائما آدرس غلط میدهید و با همین آدرسهای غلط تحلیلهای غلط هم ارائه میكنید لطفا از این كار دست بردارید و دیگران را به زحمت نیاندازید
1398/07/19 ساعت 10 و 33 دقیقه و 13 ثانیه
عاقبت وادادگی:

چند روز قبل زنگنه به دیدار وزیر نفت سعودی رفت!
امروز نفتکش ایرانی در نزدیک جده در دریای سرخ با دو موشک هدف حمله قرار گرفت و آسیب دید (تسنیم نیوز)!!
یوسف خ. خ.
1398/07/19 ساعت 08 و 50 دقیقه و 01 ثانیه
به نظر می رسد وادادگی جریان غربگرای ایران در برابر آمریکا و اروپا که با رفتارهای سبک سرانه اخیر نیویورک و ارائه طرح های از ریشه غلط و اشتیاه مثل صلح هرمز برای جلب نظر استکبار و در راستای منافع غرب و مزدوران منطقه ای اش انجام شد، روسیه را نسبت به ایران سردر گم کرده است.

از یک سو رهبری و نظام، نیروهای مسلح و امت حزب الله مستحکم و پرتوان چون کوه در مقابل استکبار و دشمنان محور مقاومت ایستاده اند و از دیگر سو غربگرایان ذلیل و خائن در برابر دشمنان اسلام، هر روز با یک عقب نشینی و خیانت و وادادگی جدید...دشمن را امیدوارتر می کنند.

سخن مسئول دولتی ما در باره موافقت ضمنی با حمله ترکیه به شمال سوریه با درک کردن نگرانی ترکیه برای امنیت مرزها خود، ما را به یاد درک کردن نگرانی استکبار در موضوع هسته ای و ننگنامه برجام و انهدام صنعت هسته ای کشور می اندازد.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/07/19 ساعت 07 و 27 دقیقه و 56 ثانیه
ورود ترک ها به جزیره (شرق فرات)یکی از نزدیک ترین نشانه های ظهور است
و شورش شیصبانی در کوفه (مناطق شیله نشبن عراق )هم یکی دیگر از نشانه های نزدیک بودن ظهور است
اینک باید منتظر خروج تکریتی (اصهب مروانی )باشیم که به احتمال زیاد باسقوط حکومت عراق در جمادی الثانی رخ خواهد داد
1398/07/19 ساعت 06 و 59 دقیقه و 21 ثانیه
از این که به اشتباه منبع حدیث هاشمی تبار بودن شیصبانی را ارائه کرده ام از دوستانی که دچار زحمت شده اتد پوزش می طلبم منبع حدیث کتاب الفتن است
رهگذر
1398/07/19 ساعت 00 و 40 دقیقه و 38 ثانیه
روسیه و آمریكا اجازه ندادند شورای امنیت حمله تركیه به كردهای سوریه را محكوم كند

این موضوع نشان میدهد روسیه و آمریكا نه تنها نسبت به این جنگ بی طرف نیستند بلكه با آن موافق هستند و در آن منافعی دارند
مدیر وبلاگ صبح قریب
1398/07/19 ساعت 00 و 13 دقیقه و 04 ثانیه
مطلب تازه وبلاگ درباره اعتراضات عراق و حمله ترکیه فردا منتشر خواهد شد
محسن
1398/07/18 ساعت 22 و 55 دقیقه و 44 ثانیه
امیر علی ایا نظرت را درباره حمله ترکیه به کردها اعلام می کنید یا خیر
متشکرم
پاسخ : در اینباره و درباره موضوع اعتراضات طرفداران ال سعود که اجیر شده بودند و اغلب از افراد بعثی بودند را در یک مطلب و همراه با موضوع ترکیه به اطلاع دوستان خواهم رساند
شهاب
1398/07/18 ساعت 21 و 32 دقیقه و 07 ثانیه
حضرت آقا در دیدار با فرماندهان سپاه اسلام در تاریخ 10 مهر هیچ صحبتی از آخرین برگ برنده دشمن نداشتند
دوستان عزیز لطفا نظر شخصی خود را به حضرت آقا منتسب نکنند
farsi.khamenei.ir/speech-contetnt?id=43632
leader.ir/fa/speech/23599/
پاسخ : تشکر از دقت نظر و بررسی و اعلام موضع دقیق
بنده هم دنبال جمله اعلام شده توسط یکی از کاربران بودم
وقتی جمله ای را که رهبری معظم نفرموده اند به ایشان نسبت می دهند نمی توان به نیت سوء فردی که انرا منتشر کرد شک نکرد .
به هر حال دوستان مواظب باشند منافقین و کفار همه جا در کمین هستند باید بدون عجله در نقل اخبار عمل کنیم
تشکر از شهاب گرامی
1398/07/18 ساعت 00 و 52 دقیقه و 08 ثانیه
در كتاب هدایه الكبری صفحات 403 و 404 هیچ اسمی و بحثی درباره شیصبانی وجود ندارد چه رسد به تبارش
پاسخ : تشکز از شما
1398/07/17 ساعت 07 و 37 دقیقه و 17 ثانیه
هاشمی تبار بودن شیصبانی در روایتی در صفحات 403و404در کتاب (هدایه الکبری ) آمده است .
1398/07/16 ساعت 23 و 03 دقیقه و 05 ثانیه
چه كسی گفته شیصبانی از بنی هاشم هست؟ لطفا از خودتان حرف در نیاورید و روایات را هم تحریف نكنید
1398/07/16 ساعت 21 و 42 دقیقه و 58 ثانیه
اصلاح طلب های ایران، از جمله پلیدترین دشمنان انقلاب و اسلام هستند و هدف شوم نهایی آنها استقرار سکولاریسم در کشور، گسترش فساد و بی بندوباری و بی حجابی و واگذاری عناصر اقتدار کشور به استکبار، سازش با آل سعود و به رسمبت شناختن موجودیت کثیف رژیم ...است.

غربگرایان همکار با اصلاح طلب ها، دین به دنیافروشانی هستند که برای دو روز پست و مقام بی ارزش دنیوی و چپاول بیت المال خود را نوکر و پادوی اصلاح طلبان کرده اند که از ظرفیت رأی آوری شیطانی آنها برای اغفال جامعه با شعارهای فسادآلود اخلاقی و تبلیغ فرهنگ منحط غرب استفاده کنند.

در صورتی که خدای ناکرده اکثریت مجلس بعدی هم از دلقک های یکبار مصرف معرفی شده خاتمی و وکیل الدوله های بی اراده در لیست های سیاه او باشند، مشکلات جدّی برای اسلام، انقلاب و کشور بوجود آمده و سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری بعدی مبهم می شود.

غربگرایان و اصلاح طلبان ایران از مهمترین موانع زمینه ساز ظهور در منطقه با توجه به نقشی که در همکاری با نظام سلطه و استکبار غرب دارند، هستند.

سخنان مرده متحرک اصلاح طلبان (حجاریان این مزدور آمریکا) را نباید ساده انگاشت. او تئوریسین "فتح سنگر به سنگر نظام" برای استقرار غربگرایان مزدور استکبار در ارکان و قوای کشور است.
1398/07/16 ساعت 21 و 18 دقیقه و 18 ثانیه
ایشون که گفتی امیر علی بدبخت هست، ببینید بزرگان شما امثال حجاریان هستند که جدیدا گفته اصلاح طلب ها می توانند ترامپ را از بحران ایجاد شده نجات بدهند، که مثلا چه شود؟ بعدا ترامپ بیاید و به شما آفرین بگوید و در اقتصاد دنیا را به رویتان باز کندو چه و چه.
چقدر بیچاره اید که بزرگانتان و سرامدتان یک چنین فکری دارد. به تو هم میگن سیاستمدار با این حرف زدنات؟ نکته دیگه اینه که اصلاح طلب ها با شعار روشنفکر بودن آمدند تو که یک چنین بیانی داری کجات به روشنفکری می خورد؟ البته کلا بزرگان شما خیلی وقته در بن بست هستند و خودشان گرفتار هستند، بیان همتون اینجوریه یارو اصلاح طلب دو تا حدیث بلد نیست داره از دین حرف می زند. پوپولیست های بی مصرف، زنگنه تا دم گور که نباید وزیر باشد. مگر قباله آنجا را به نامش زده اند؟ ایشان سکان اصلی ترین وزارت خانه کشور را دارد که اقتصاد کشور را این دولت به این وزارت گره زده. شما بد بخت ها 6 سال گفتید برجام که نفت بفروشید که آن هم نشد افتخاری برایتان نمانده، فریب خوردگان بی بی سی و .. آیا ذلیل تر از شماها کسی سراغ دارید که اگر دلسوزان نظارت نمی کردند حالا کشور را به همین ترامپ بدبخت تر از خودتان تقدیم می کردید؟ نمی دانم چطور شده که روی حرف زدن دارید، به قول آقایی با کدام صابون رویتان قابل شست و شو هست؟ اینقدر بیچاره اید ای سران ضعیف اصلاحات که اگر روزها و شب ها در مورد حقارتتان بنویسم باز هم وقت کم می آید. الان حالت اصلاح طلب ها کج دار مریز تا 1400 هست، همان هایی که در انتخابات 96 گفتند مردم شریف ایران بقیه تحریم ها را هم بر می داریم، تو می دانی این جمله از کیست؟ آیا ایشان بد بخت نیست بنظرت؟
1398/07/16 ساعت 19 و 33 دقیقه و 26 ثانیه
امیرعلی تو خیلی بدبخت و بیچاره ای و بی خود داری دست و پامیزنی و به اب و اتش می زنی
1398/07/16 ساعت 15 و 52 دقیقه و 06 ثانیه
وقتی مقتدا صدر در مقابل رهبری زانو زد و نشست برخی افراد زود باور گمان کردند مقتدا صدر به جبهه مقاومت پیوسته
برخی فریب لباس و ریش افراد را می خورند
اگرچه پدر صدر عالمی بزرگ بود اما قرار نیست هر بزرگ زاده ای انسان بزرگی باشد
در روایات آمده است که شیصبانی از تبار امام حسین است و مردم را به پدرش می خواند (الان مقتدا صدر به خاطر پدرش و احترامی که پدرش در بین مردم دارد مورد التفات مردم است )ودر شهر نجف و کوفه مثل جوشیدن آب خواهد جوشید
شیصبانی اولین بنی هاشم است که با بنی مروان هم پیمان خواهد شد
اندیشه های مقتدا صدر به گونه ای است که برای مطامع خود حاضر است با هر کس و نا کسی هم پیمان شود بطوری که دیدار او با بن سلمان و هدایای عربستان به صدر هنوز فراموش نشده است
شیصبانی بعد از خروج اصهب مروانی (حزب بعث )با او هم پیمان خواهد شد .
اینک باید منتظر باشیم و سقوط حکومت عراق را نظاره کنیم
شیصبانی فقط چند ماه قبل از سفیانی در میان شیعیان عراق به قدرت خواهد رسید
1398/07/16 ساعت 05 و 47 دقیقه و 31 ثانیه
آیا این موضوع (جنگ قرقیسیا یا پیش مقدمه آن در شرق فرات) در همین ایام اربعین احتمال وقوع دارد؟
رهگذر
1398/07/15 ساعت 23 و 21 دقیقه و 22 ثانیه
نبرد بزرگی بین تركیه و كردهای سوریه در شرف وقوع است

آمریكا كه هم با تركیه مراوده دارد و هم با كردها روابط داشته است و مدتها در شرق سوریه خیمه زده بود حالا تصمیم گرفته صحنه را خالی كند و شاهد جنگ بین این دو گروه باشد.

در پاسخ كردها كه میگویند به آمریكا كمك كرده ایم و نباید ما را تنها بگذارد ترامپ گفته كه به ازای این كمك ها پول دریافت كرده اید، و به تركیه هم فقط هشدار داده كه از چارچوب خارج نشود و الا اقتصادش ضربه خواهد خورد

بنابراین ممكن است جنگ خونین بین این دو شروع شود و هیچ كس هم نباشد كه بخواهد بین آنها صلح برقرار كند و قائله را ختم نماید
ابرهای متراكم تیره در حال نزدیك شدن هستند...
1398/07/14 ساعت 20 و 17 دقیقه و 30 ثانیه
زنگنه برای اینکه بازار نفت را برای اربابان غربی اش آرام نشان دهد، کاهش 5، 6 میلیونی بشکه ای نفت حاصل از عملیات انصار الله و مقاومت یمن علیه تأسیسات نفتی آرامکو را نیز چند روز پیش زیر سؤال برده بود و حالا همه این دیدار خفت بار و ذلیلانه با وزیر وهابی سعودی.

ظریف هم که در سه سفر ننگین و خائنانه اخیر خود به نیویورک با نمایندگان صهیونیست کنگره آمریکا ذلیلانه و خفت بار در تماس و گفتگو بوده است.

جریان غربگرای ایران حیات و ممات خود را با حیات و ممات آمریکا و اروپا و مزدوران منطقه ای آنها مثل آل سعود محکم گره زده است!

ان شاء الله مجلس بعدی مجلسی ارزشی و انقلابی بشود و به این حقارت های ذلیلانه غربگرایان خائن پایان دهد.

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو