1398/08/3  ساعت 17 و 08 دقیقه و 38 ثانیه    ویرایش: 1398/08/4 ساعت 10 و 55 دقیقه و 16 ثانیه
توسط:

بسم الله الرحمن الرحیم 

حوادث مختلفی در یکی دو هفته اخیر در منطقه بوجود امد که بطور خیلی خلاصه انها را مرور و تاثیرات انها در حوادث مهم اینده را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

حادثه اول اعتراضات در عراق 
این اعتراضات به ظاهر به خاطر بی کفایتی و ناکارامدی حکومت عراق و عدم تامین رفاه نسبی برای مردم بوده و هست ولی نوع شعارهائی که بعضا با سوء استفاده از احساسات و هیجان حاکم سر دادند عجیب و عبرت اموز بود .از جمله اعتراض به مناسک اربعین و پیاده روی ان و تهدید مردم ایران به برخورد در صورت ورود به عراق از شگفتی های بزرگ بود.
مردم عراق بالاترین احترام را به اربعین دارند و در طول سال برای خدمت در مراسم اربعین کار و پس انداز می کنند لذا عجیب بود که این حرف نشان دهنده واقعیت های عراق باشد و بیشتر نشان دهنده نفوذ پول و اموال سعودی و اماراتی و حتی کویتی در جنوب عراق و ایجاد انگیزه برای برخی افراد اوباش در جهت حمله به بزرگترین اجتماع انسانی جهان است .اربعین مخصوصا در شکل چند ده میلیونی اش اساسی ترین تهدید برای حاکمان دنیا برای ادامه این حاکمیت است .اربعین نشانه و بشارت بزرگ حاکمیت حق و حاکمیت انسان کامل بر جهان است لذا به هر وسیله و به هر قیمتی برای جلوگیری از ریشه دواندنش تلاش می شود.
لذا این اعتراضات برغم مطالبات حق و لزوم کارامدی دولت ، در نهایت اب به اسیاب دشمنان وهابی می ریزد و ممکن است عراقی ها شب بخوابند و صبح چشم باز کنند و ببینند تمام دستاوردهای 15 سال اخیر را از دست رفته ببینند و باز گروهی وحشی تر از صدام و تاریک اندیش تر از داعش بر مقدارات انها حاکم شوند.اعتراضات باید در بستری مدنی ادامه یابد و این اعتراضات باید در نهایت فصل الخطاب مرجعیت را حفظ کند وگرنه اینده تاریکی ممکن است در پیش باشد .انقلاب ایران اگر دارای رهبری که فصل الخطاب همه بود نبود ، معلوم نبود چه سرنوشتی پیدا می کرد و امام خمینی رضوان الله علیه نقش ولایت خود را به خوبی ایفا فرمودند و بعد از ایشان هم حضرت آقا امام خامنه ای حفظه الله تعالی توانسته این نقطه ثقل و این ریسمان الهی را محکم حفظ کنند.
لذا ما نسبت به عمق نقشه دشمنان برای حال و اینده عراق عمیقا نگران هستیم .این اعتراضات اگر ادامه یابند و عمق پیدا کنند به عنوان یکی از فرصت های بکر برای حاکمان دنیا می تواند عمل کند و دشمن برای ادامه تسلط بر این نقطه دست به اقدامات بعدی بزند.
ال سعود به قرار گذشته می خواهد با تسلط بر عراق و ایجاد حکومت وهابی نزدیک به خود ، اجازه ایجاد یک قدرت متصل و انقلابی در این نقطه حساس را ندهد .در گذشته حاکمان وهابی و سلفی بارها با حمله به اماکن مقدس اجازه شکل گیری قدرت اهل بیت علیهم السلام را با کندی مواجه کرد که خوانندگان عزیز می توانند در این زمینه به تاریخ معاصر و تاریخ گذشته مراجعه کنند.
ادامه اعتراضات اگر به تقویت حرکت وهابی سلفی بیانجامد می تواند مصداق یکی از حرکت های منفی ذکر شده در روایات باشد .این اعتراضات اگر باعث بیدار شدن نعره های قومی بشود ، مثل انبار باروت عمل خواهد کرد و تر و خشک را با هم خواهد سوزاند.
کارامدی دولت عراق و جهاد مدیران کشور عراق در خدمت مقدس و فوری به مردم روی دیگر سکه است که می تواند جلوی توسعه فتنه و ماهی گرفتن ال سعود و غرب از اب گل الود را بگیرد.مردم عراق باید رایحه خوش خدمت را خیلی فوری احساس کنند و فرصت های نباید از دست برود و اتفاقا عادل عبدالمهدی نخست وزیر فعلی ، مرد این مرحله حساس در عراق نیست .او به شدت محافظه کار و کند عمل می کند .

حادثه دوم اعتراضات لبنان 
اعتراضات لبنان تقریبا شباهت هایی با عراق دارد و شباهتش این است که بدنه مردمی محور مقاومت را هدف گرفته است با این تفاوت که قدرت اصلی دست نخست وزیر سنی مذهب است که عمدا با ناکارامدی باعث ایجاد نارضایتی شده است و باز هم اثر انگشت ال سعود را در لبنان نیز می توان کاملا مشاهده کرد.یک تفاوت دیگر اعتراضات لبنان ، استحکام بدنه جبهه مقاومت و حزب الله و قدرت بصیرت بیشتر این مردم نسبت به عراق است که به خوبی بین اعتراض به معیشت و مقدس بودن مقاومت تفاوت قائل هستند و اجازه نمی دهند به مقدسات خود اهانت و تعریضی صورت بگیرد.
اعتراضات در عراق برای قطع ارتباط سرزمینی بین محور مقاومت و اعتراضات در لبنان برای ایجاد اشتباه در تصمیم گیری مسئولان محور مقاومت و مشغول کردن و انحراف اذهان مسئولان حزب الله لبنان از توجه به اسرائیل انجام می شود .اگر هدف مبارزه با اسرائیل کمرنگ شود ، صهیونیست ها به هدف خود رسیده اند.یکی دیگر از اهدافی که ممکن است اعتراضات لبنان ایجاد کند ، شکستن ابهت و اقتدار حزب الله و دبیر کل ان یعنی سید حسن نصر الله است که اگر اطمینان و اعتماد مخدوش شود ، زمینه های فتنه ی اینده در شام و عراق فراهم خواهد شد.
حتی در داخل ایران هم لیبرال های وطنی متحد غرب هم در حال انجام ماموریت خود هستند که قبلا به ان اشاره داشتیم و از تکرار ان خوداری می کنیم.
 به هر حال عراق به عنوان حلقه وصل و لبنان به عنوان خط مقدم نبرد گذشته و اینده با یهودیان مورد هجمه حاکمان دنیا قرار گرفته اند و این اعتراضات با مدیریت میدانی و مالی ال سعود و امارات و حاکمان کویت کلید خورده اند .علت این اعتراضات معیشتی است کاری که مسئولان عراق و لبنان هم در ایجاد ان مقصر هستند.این اعتراضات و دیگر برنامه های در دست انجام مستکبران و نیز فشار بی سابقه اقتصادی بر ایران فقط برای جلوگیری از یک رویداد بزرگ انجام می شود و ان ایجاد تمدن عظیم اسلامی با محوریت اهل بیت ع و امام عصر عج صورت می گیرد.
این دست و پا زدن ها اخرین تلاش های حکام فاسد کنونی دنیا است .جبهه باطل برای جلوگیری از بر امدن افتاب تابان امام زمان عج به هر اقدامی دست خواهد زد با این هدف که جلوی تقویت زمینه های ظهور پسر انسان گرفته شود .
افزایش بصیرت و شناختن فتنه ها و تمسک به اهل بیت ع و اطاعت از ولی فقیه به عنوان رهبر محور مقاومت ما را از سقوط در فتنه ها مصون می دارد.

درباره ترقه بازی اردوغان ورشکسته هم می خواستم حرف بزنم که صحبت به طول کشید فقط یک جمله بگویم که ایجاد منطقه حائل سی کیلومتری در شمال سوریه توسط ترکیه برای این است که فرصت دست اندازی به ثروت های طبیعی سوریه و حتی عراق در اینده برای ترکیه بیشتر بشود .ترکیه دوباره به فکر تجدید امپراتوری از دست رفته اش افتاده ولکن هیهات 

   


نظرات()  
نسیم
1398/08/12 ساعت 09 و 07 دقیقه و 54 ثانیه
عالی بود
یوسف خ. خ.
1398/08/11 ساعت 13 و 41 دقیقه و 32 ثانیه
اگر در اینترنت سرچ کنید و در جملات بزرگان و اهل معرفت تکاپو کنید می بینید که حداقل یکی دوبار ظهور می خواسته اتفاق بیفتد و هر بار براثر علت یا عواملی دچار تأخیر و تعویق شده است و بدا یا تغییر در تاریخ ظهور دور از انتظار نیست.

ضمناً بر اساس آیه:

"ومکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین"

انجام ظهور با غافلگیری دشمنان اسلام، به احتمال زیاد صورت خواهد گرفت.

اما بر اساس همه شرایط فعلی و سیر در روایات و اخبار اسلامی و بشارت بزرگان و اهل معرفت می توان گفت:


از دور صدای یار را می شنوم
پایان غم نگار را می شنوم

گویی که ظهور عشق نزدیک شده
من دوری انتظار را می شنوم

ان شاء الله تعالی


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : با تشکر از نظرات خوب دوستان عزیز در پست فعلی
به اطلاع می رساند تا دقایقی دیگر پست تازه وبلاگ منتشر خواهد شد
موضوع
نقشه های غرب برای انتخابات
بررسی احتمال خروج سفیانی
جواد
1398/08/11 ساعت 10 و 46 دقیقه و 21 ثانیه
سلام . . با توجه به این نکته که در سالهای نزدیک پیش رو تنها سال 1402 شمسی روز جمعه و عاشورا قرین میباشند . .احتمال ظهور در این تاریخ را چقدر محتمل میدانید. . ؟ . . .
جواد
1398/08/11 ساعت 10 و 31 دقیقه و 15 ثانیه
سلام . . با توجه به این نکته که در سالهای نزدیک پیش رو تنها سال 1402 شمسی روز جمعه و عاشورا قرین میباشند . .احتمال ظهور در این تاریخ را چقدر محتمل میدانید. . ؟ . . .
ابوریحان
1398/08/11 ساعت 07 و 38 دقیقه و 59 ثانیه
نام سركرده جدید داعش ابو ابراهیم "هاشمی" قرشی است ! كه گفته میشه "به نسبت بغدادی خشونت بیشتری دارد و احتمالا مسیری افراطی‌تر از سرکرده قبلی در پیش می‌گیرد"
1398/08/9 ساعت 14 و 27 دقیقه و 17 ثانیه
مقام معظم رهبری به غرّه نشدن از پیروزی ها هشدار دادند!

محور مقاومت از عراق و یمن و حتی لبنان در معرض خطر قرار گرفته است!!

- سکوت معنادار صهیونیست ها در پوشش تلاش ها برای تشکیل دولت جدید غاصب صهیونیستی

- تلاش های هدفمند CIA و وزارت خارجه آمریکا برای تغییر معادلات در منطقه با پوشش خل بازی های ترامپ

- پالرمو و CFT بازی غربگرایان ایران در زمین تعریف شده استکبار برای آنها

- دست های و دلارهای آل سعود، امارات و قطر و بن سلمان جان گرفته شده مجدد از کوتاه آمدن انصارالله از برخورد با دشمنانشان در تجهیز و به میدان فرستادن اراذل و اوباش در خیابان های عراق و لبنان همگی اخبار ناخوشایندی از منطقه هستند.

آیا خروج سفیانی با موفقیت نسبی این توطئه ها به وقوع خواهد پیوست؟

آیا ماه رجب پیش رو با رجب های قبلی بسیار متفاوت خواهد بود؟
1398/08/9 ساعت 11 و 17 دقیقه و 11 ثانیه
در روایات اومده بود جنگهای صفر تا صفر ، این جنگها شروع نشد؟
Sadegh63
1398/08/8 ساعت 21 و 06 دقیقه و 13 ثانیه
رهبر انقلاب خطاب به نیروهای مسلح:
دشمن را دست کم نگیرید
از پیروزی ها غره نشوید
چشم از تحرکات دشمن بر ندارید
خود را آماده مقابله با فتنه کنید
چه خبری در راه هست؟
یوسف خ. خ.
1398/08/7 ساعت 07 و 16 دقیقه و 28 ثانیه
سلام بر شما دوست محترم آقا احمد و تشکر از نوشته های وزین و دلنشین شما و کاملاً قابل قبول و اسلامی و انقلابی شما.

به قول شاعر..."جانا سخن از زبان ما می گویی"

بعد از انقلاب ما در همه زمینه ها باید به سمت استقلال کامل پیش می رفتیم. این کار در صنعت دفاعی و نیروهای مسلح عزیز ما با توکل به خدا، استمداد از اهل بیت (علیهم السّلام) و تکیه بر استعداد و توان داخلی به سرانجام رسید آن همه نه معمولی بلکه در حد بالاترین ابهّت نظامی و دفاعی جهان که حتی آمریکا و انگلیس خبیث هم زانوی تسلیم در برابر آن فرود آوردند.

متأسفانه دولت های بعد از جنگ و شرایط خاص آن، کم و بیش با نگاه های غیردینی و سکولار لطمات و ضربات سختی به کشور زده اند و با بی عرضگی، سوء مدیریت و وادادگی در برابر مستکبران عالم و عدم اعتماد به توان و نیروی داخلی و پذیرش خفت بار سلطه خارجی، اجازه استقلال کامل کشور در همه زمینه ها را نداده و یا در آنها کوتاهی کرده اند.

دولت کثیف و پلید اصلاحات در تخریب فرهنگی و اعتقادی کشور که خود زمینه وابستگی و جلوگیری از استقلال اقتصادی کشور را داشت نقش خائنانه مهمی داشت و البته غربگرایان فعلی هم با ادامه آن راه باطل، فقط بر پیکر شجره طیبه انقلاب زخم می زنند.

به هر حال ان شاء الله با روشنگری همه جانبه در جامعه در انتخابات های آینده، انقلاب از نااهلان و نامحرمان شیفته استکبار پس گرفته شود.

آمریکا و ترامپ و ماکرون و جانسون و مرکل هیچگاه دوست ورفیق کشور ما نیستند و در کنار صهیونیست ها همیشه خواستار عقب ماندگی، تحریم، سختی و مشکلات برای اسلام و انقلاب هستند و رفقای داخلی آنها به اسلام و انقلاب خیانت کرده و بیگانه با راه انقلاب هستند.

انقلاب اسلامی بدون هیچ تعارف و رودربایستی برای زمینه سازی جهت قیام امام مهدی (عج الله تعالی فرجه الشّریف) است و ناهمراهان سکولار و غربگرای این راه باید کنار زده شوند.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

احمد
1398/08/7 ساعت 03 و 07 دقیقه و 13 ثانیه
یادم رفت در سه مطلب پیاپی خودم را معرفی کنم. دوست غرب گرای ما آن سه بخش قبلی از بنده بود اسمم احمد هست میتونی به دو اسم دیگر دوستان که ذکر کرده بودی اضافه کنی. دوست عزیز بنده هم از متهمان هستم، از غربگرایی بیزارم.جرم ما مسلمان بودن و شیعه بودن هست. بعضی از سیاستمداران نوظهور برای مقاصد خودشان به اندیشه های ما حمله می کنند و نمی خواهند ما برای خودمان فکر کنیم و کار کنیم. جریان نوظهور تمام سرمایه اش تخریب ما هست، آنها مافیایی بیش نیستند و هیچ زمانی نمی توان آنها را به چشم ستون های جامعه دید.
بیدار باید بود چشم را باید شست و جور دیگر باید دید.
یوسف خ. خ.
1398/08/6 ساعت 21 و 19 دقیقه و 28 ثانیه
منظور همه انقلابی ها و دلسوزان راستین انقلاب از مبارزه با فرهنگ و اندیشه غرب و سلطه استکباری غرب که به طور اخص شامل انگلیس، آمریکا و فرانسه و ...می شود تمایل به شکل بر عکس این حالت به شرق یا رقبای سنتی آمریکا و رفتن زیر سلطه چین و روسیه و ...نیست.

استکبار ستیزی مبارزه با غرب و غربگرایی و غربزده ها و مردود دانستن تفکر دنیاطلبانه و سکولار است و اعتقاد به استقلال کامل کشور، اجرای کامل اقتصاد مقاومتی و نفی هر گونه سلطه خارجی است و نیز:

"حرکت به سوی آرمان های اسلامی و انقلابی و مبانی ارزشی دین اسلام و مکتب مقدس تشیّع و تمدن سازی نوین اسلامی و ان شاء الله حرکت جهانی امام عصر (عج الله تعالی فرجه الشّریف) است"

که در تفکرات شیفتگان استکبار و وامداران جهانخواران جایگاهی ندارد.


متأسفانه جریان حاکم بر بخش هایی از کشور ما که حیات و ممات خود را به استکبار گره زده اند مشکلات فراوانی برای مردم و کشور به وجود آورده اند و درس عبرت نگرفته از گذشته خود و همه وادادگی های قبلی مثل توافق نامه سعدآباد و برجام، باز هم همه چیز را گره به قبول دیکته های جدید استکبار کرده اند.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"

1398/08/5 ساعت 14 و 59 دقیقه و 56 ثانیه
مفلوک های غربزده ایران، شفافیت اقتصادی و مبارزه با فساد، تروریسم و ... را همانگونه که اربابان غربی شان می گویند قبول دارند!

به زعم باطل خود می خواهند با پیاده کردن cft و بروز گسترده مشکلات اقتصادی و تشدید تحریم ها برای کشور، آن موقع حرف دل تاریک و بی ایمان خود را بیان کنند که راه حل همه مشکلات کشور و زیستن خفت بار و ننگین زیر علم کفر اروپا و آمریکا، کنار گذاشتن اسلام و انقلاب است، بله اصل نقشه آنها برای آینده این است.

نقشه شوم غربگرایان مدافع fatf (cft) و پالرمو و توافق نامه آب و هوایی پاریس و برجام و اینستکس و بقیه دیکته های استکباری فرابرجامی، تبیین خطرناک:

"دوگانه سازش و انقلابی گری"

است و این موضوع حذف آنها از مجاری مهم مسئولیتی کشور را اجتناب ناپذیر می کند.
1398/08/5 ساعت 14 و 49 دقیقه و 09 ثانیه
اگر در لوایح بسیار خطرناک fatf (cft) به عمق فاجعه برای:

درز کردن اطلاعات مالی و اقتصادی کشور، تراکنش های بانکی، لو رفتن همه راههای دور زدن تحریم ها برای سوء استفاده آمریکا و اسرائیل دقت کنیم

و نیز در شرایطی که استکبار جهانی تا آخرین روز حیات ننگین خود به همه فشارها و تحریم های خود برای عقب نشینی کامل کشور ما از همه عناصر اقتدار و امنیت خود و استقلال کشور ادامه و به هیچ عنوان از آنها کوتاه نمی آید به دو نکته بسیار مهم پی می بریم:

- خیانت صد در صد تعمدی فریب خوردگان استکبار در حمایت از این ننگنامه ها و تصویب آنها در دولت و مجلس واداده و غربگرا

- باز کردن راه برای نابودی کامل اقتدار و امنیت کشور، فروپاشی اقتصادی، تضعیف محور مقاومت و تقویت اسرائیل و کمک همه جانبه به پیشبرد نقشه های استکباری غرب در منطقه
یوسف خ. خ.
1398/08/5 ساعت 14 و 30 دقیقه و 56 ثانیه
خبر کشته شدن مهره سوخته استکبار در منطقه، ابوبکر البغدادی سرکرده پلید داعش توسط آمریکا برای:

- سوء استفاده تبلیغاتی برای ترامپ وامانده در داخل و خارج آمریکا

- سند زدن نابودی داعش به نام بوجود آورنده و حامی اصلی آن (رژیم تروریست آمریکا)

- احتمالاً فریب افکار عمومی و بازتولید و حمایت مجدد آمریکا از این گروهک تروریستی سلفی با سرکرده ای دیگر و اهداف مخرب جدیدتر


- کمک به غربگرایان ایران برای دامن زدن به وادادگی آنها در مسائل منطقه ای و کمک بیشتر آنها به اهداف استکبار در منطقه
و ...


کاملاً محتمل است.

اگر نقل قول مطرح شده از مقام دولتی درست باشد که:

"نیروهای سیاسی فعال در ایران به دو گروه همراه (همکار با غربگرایان) و داعشی!! (عنوان مظلومانه و خائنانه به عناصر ارزشی و انقلابی) تقسیم شده است"

همزمان با نابودی نمایشی سرکرده داعش توسط آمریکا می تواند حاوی پیام های خیانت آمیز خائنین به اسلام و انقلاب و نوعی قدرت نمایی از آمریکا و تضعیف محور مقاومت باشد.

باید و به هر طریق ممکن حتی در صورت صحت ادعای آمریکا در کشتن مزدور تاریخ مصرف گذشته و مهره سوخته خود (ابوبکر البغدادی) از سوء استفاده غرب در این مورد جلوگیری و تمام اسناد و خیانت های آمریکا در راه اندازی و حمایت از داعش برملا شوند و نقشه های جدید آمریکا در منطقه برای افکار عمومی بیان شوند.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/08/5 ساعت 09 و 27 دقیقه و 57 ثانیه
متاسفانه غربگرایان خائن در ایران هم همکاری خود را با استکبار برای تضعیف محور مقاومت و حاشیه سازی علنی تر کرده اند.
1398/08/5 ساعت 08 و 32 دقیقه و 32 ثانیه
در روایت آمده است که کسی در ماه صفر کشته می شود
امروز خبر مرگ البغدادی را اعلام کردند

همه چیز برای خروج سفیانی در حال مهیا شدن است

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو