1398/08/12  ساعت 00 و 01 دقیقه و 02 ثانیه    ویرایش: 1398/08/12 ساعت 15 و 29 دقیقه و 28 ثانیه
توسط:

به خطر افتادن نفوذ و قدرت سیاسی و اقتصادی غرب در منطقه توسط مجموعه ای از کشورهای موسوم به محور مقاومت ناقوس زمین گیر شدن و مرگ را برای کشورهای متحد غرب به صدا در اورده است.در یکی از اخرین اقدامات انجام شده که همچنان ادامه دارد ، امریکا شدیدترین تحریم های ضد بشری را علیه ایران وضع نموده  و این تحریم ها هم اکنون با قدرت در حال پیگیری است .امریکا و متحدان اروپائی عربی اش در منطقه هنوز امیدوارند این تحریم ها نتیجه بدهد و در روزی از روزها شاهد اغاز تبعات تحریم ها در داخل کشور باشند.
متاسفانه این تحریم ها در داخل کشور توسط متحدان غرب مورد تشویق قرار دارد و انها با اصرار زیاد معتقدند این تحریم ها بزودی تاثیرش را خواهد گذاشت.غرب و متحدان داخلی و منطقه ای بدون شک تا انتخابات مجلس فشار اقتصادی را رها نخواهند نمود و بزرگترین هدف انها کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس یازدهم است.کاهش معنادار مشارکت مردم اگر خدای ناکرده اتفاق بیفتد ، به عنوان یک توفیق بزرگ برای تحریم های غرب به شدت باعث افزایش تبلیغات علیه ایران خواهد شد و ناکارامدی دستگاه اجرائی و ضعف شدید مجلس به این پروژه دامن زده است.اگر بتوانند مشارکت را در حد 50 درصد یا حتی کمتر از ان پائین بیاورند ،انرا نماد تاثیر تحریم ها بر معیشت و نظام قلمداد خواهند نمود.فلذا توجه دادن مردم به اهمیت انتخابات و مشارکت دادن اکثریت مردم که حداقل بالای 60 درصد باشد به شکست پروژه کمک خواهد نمود.
انچه از اتفاقات منطقه برداشت می شود این است که خاورمیانه به سمت یک رویداد مهم در حرکت است.این رویداد می تواند یک جنگ تمام عیار با سردمداری اسرائیل باشد و حتی تضعیف نفوذ جبهه مقاومت در عراق و لبنان و حتی سوریه و یمن است و غرب برای هر کدام این گزینه ها چندین پلان مختلف در نظر دارد.در داخل کشور برنامه اینده انها تاکید بر ملی گرائی و توجه صرف بر ایران و پر حجم نمودن حملات عوام فریبانه علیه اجزای مختلف محور مقاومت در راس برنامه های انها قرار دارد.پروژه ای که سال 88 یکی از خائنین به کشور به نام میرحسین موسوی انرا به شکل وسیعی کلید زد.

به هر حال فتنه های عراق و لبنان از فتنه ی اینده علیه ایران بی ربط نیست و مشغول کردن بدنه کشورهای اصلی محور مقاومت به مشکلات داخلی و فراموش کردن مشکل اصلی منطقه که وجود رژیم یهودی اسرائیل و حضور غرب در منطقه و تسلط بر ثروت های منطقه که کاملا به اکثریت جمعیتی منطقه تعلق دارد است.

یک نکته هم درباره بحث های اخیر در وبلاگ صبح قریب و سایر سایت ها و وبلاگ های مهدوی عج که برای قطعی بودن خروج سفیانی در رجب اینده و ظهور در سال اینده در حال اجرای برخی پروژه های ضد مهدوی هستند که در سنوات اخیر هر سال تکرار می شود .برخی هم واقعا معتقدند که ما در استانه این اتفاق هستیم و خروج سفیانی فوری است و امسال اتفاق خواهد افتاد.به این افراد باید گفت  امر ظهور در ید قدرت الهی است و تنها خداست که می داند ظهور چه زمانی اتفاق خواهد افتاد و ما اگر هم صحبتی کنیم فقط یک احتمال را مطرح می کنیم .به نظر ما احتمال خروج سفیانی برای رجب اینده هنوز کاملا بررسی نشده ولی این احتمال برای رجب امسال قمری کمی دور از ذهن است .لذا دوستان مومن و مخلص مهدوی عج فریب تبلیغات پر حجم را نخورند و به اصول نهضت مهدوی و قیام حضرت بقیه الله الاعظم عج هر چه در توان داریم پایبند بمانیم و از توقیت به هر شکل پرهیز کنیم و عجله نکنیم چرا که همه اتفاقات رخ داده در منطقه جهان بطور صددرصد به سود جبهه مقاومت است و صدای خرد شدن استخوان امریکا به شدت بالا رفته و ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کار است تا عزت اسلام واقعی و پرچم اسلام اهل بیت ع بر بام جهان به اهتزاز در اید. 
ان شاء الله در هفته های اینده در این زمینه نظر نهائی و قطعی خود را به اطلاع دوستان خواهیم رساند

یک توضیح هم درباره نظرات خوانندگان بدهم و ان این است که ما فقط نظراتی که با اعتقادات ما همراه و همگام باشد را اجازه انتشار می دهیم و اگر نظری یک درصد با نظرات متفق العلیه تباین داشته باشد را حذف می کنیم.شما با فعالیت در این وبلاگ تائید می کنید که بطور صددرصد با اصول شیعه اثنی عشری و نظرات روحانیت روشن ضمیر شیعه موافق هستید.قرائت ما از ظهور قرائتی است که در جمهوری اسلامی مورد تائید است.نظرات دیگران اگر با این اصول متضاد باشد برای ما قابل تحمل نیست و اینگونه نظرات جناح منافق و ضد اسلامی و ضد شیعی حذف می شوند.امیدوارم این توضیح واضح باشد.برخی ما را به نیامدن به وبلاگ تهدید نکنند چرا که اگر 10 نفر یا چند میلیون نفر از وبلاگ بازدید کنند برای ما کیفیت کار مهمتر است هر چند حضور تک تک افراد را ارج می نهیم و گرامی میداریم.الان بازدید وبلاگ به طرف 4 میلیون بازدید در حرکت است ولکن هیچ احساسی نسبت به ان ندارم به ان مقدار که به ترویج مهدویت و انتظار نگران هستم و وسواس دارم 

   


نظرات()  
1398/08/13 ساعت 23 و 36 دقیقه و 12 ثانیه
سلام.
مطلب خوبی بود منتظر پست جدیدیم...
شهاب
1398/08/13 ساعت 22 و 19 دقیقه و 52 ثانیه
باسمه تعالی
متاسفانه در شرایطی که حکومت عربستان و خاندان سعودی مستقیما در حال شورش علیه شیعیان و ایران در عراق ولبنان هستند و راسا محور مقاومت و خصوصا ایران را هدف قرار گرفته اند شاهد هستیم که رییس جمهور نامه صلح و دوستی برای پادشاه سلمان می فرستند
حقیقتا اسم چنین اقدامی را چه می شود گذاشت ؟
آنهم در شرایطی که برادران یمنی مان هر لحظه زیر آتش بمب های غربی توسط عربستان به خاک و خون کشیده می شوند
اللهم عجل لولیک الفرج
قدیر
1398/08/13 ساعت 13 و 27 دقیقه و 01 ثانیه
سلام برادر عزیز ممنون از تحلیلهای درست ومشروع شما خدا قوت خدا یاورتان باشدبدانیدتحلیلتان صادقانه آگاهانه است موفق باشید
پاسخ : سلام
تا دقایقی دیگر پست تازه وبلاگ منتشر خواهد شد
بررسی نامه روحانی به سلمان
دوستان نظر دادن فراموش نشود
جواد
1398/08/13 ساعت 12 و 33 دقیقه و 32 ثانیه
سلام . .علامه کورانی بنا بر روایات به شورش سفیانی در شش ماه پایانی و و بزرگانی امثال علامه جمال الدین الصغیر به روی کار آمدن سفیانی در 15 ماه مانده تا رمضان یعنی در واقع 18 ماه پایانی معتقد هستند . .و تکیه هر دو دیدگاه بر روایات است . . . . . .

شاید سفیانی در یک ماه رجب پایه حکومت بنا کند و در رجب بعدی خروج

.
نظر شما عزیزان چیست؟
یوسف خ. خ.
1398/08/13 ساعت 03 و 10 دقیقه و 23 ثانیه
خورشید تابناک انقلاب اسلامی همه منطقه را روشن کرده و بهترین زمینه ساز ظهور است اگر ابرهای تیره و تاریک نفاق از روی آن پاک شوند و جریان غربگرای ایران الان مهمتر از صهیونیست ها و آل سعود مانع ظهور شده اند.

دستگیری زم، سرشاخه خائن آمدنیوز، فرصت بی نظیری برای رسوایی و حذف جریان نفوذ استکباری و نفاق داخلی را فراهم کرده است که به تعبیر زیبای یکی از نمایندگان مجلس به عنوان انقلاب سوم می تواند تکمیل کننده انقلاب دوم (تسخیر لانه جاسوسی) باشد.

با توجه به درگیری های داخلی آمریکا و ناامیدی صهیونیست ها از ترامپ و مشغول شدن روباه پیر در بحران برگزیت (جدایی از اتحادیه اروپا)، ممکن است سفیانی توسط اسرائیل و جریان صهیونیسم انتخاب شده و مأموریت خود را بر علیه محور مقاومت که لزوماً ابتدای کار او شاید علیه شیعیان و محور مقاومت نباشد، عن قریب آغاز کند.

سخنان دیروز (12 آبان) مقام معظم رهبری، طومار مذاکره بازی و سوء استفاده انتخاباتی از آن و نگرانی از تخطئه عناصر اقتدار نظام را بکلی از بین برد.

خداوند مقام عظمای ولایت (حفظه الله تعالی) را تا ظهور دولت یار برای اسلام و تشیّع محافظت بفرماید.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/08/13 ساعت 00 و 45 دقیقه و 40 ثانیه
سفیانی از طریق ارتباطی که با شیطان دارد از اتفاقات ظهور با خبر است و او آخرین دست نشانده شیطان است و خراسانی و یمانی هم به خاطر ارتباط با امام زمان عج از همه اتفاقات باخبر هستند وانگهی امروزه و در این عصر اطلاعات کیست که از اتفاقات اطافش بی خبر باشد
1398/08/12 ساعت 22 و 00 دقیقه و 09 ثانیه
سلام، در رابطه با این روایت که خروج سفیانی و یمانی و خراسانی در یک سال و یک ماه و یک روز خواهد بود، نکته ای رو می خواهم با شما بررسی کنم و آنهم همزمانی این سه خروج است.
البته که نه سفیانی از زمان خروج یمانی و خراسانی خبر دارد نه خراسانی از زمان خروج یمانی و سفیانی خبر دارد و نه یمانی از خروج سفیانی و خراسانی خبر دارد. هر سه ی این افراد در پی اهداف درونی خود در روزی خروج خود را شروع می کنند و از قضا همزمان است. در پی این روایت می توان به نکته ای پی برد و آنهم همزمانی اتفاقاتی است که به هم مربوط هستند. به نظر می رسد این یک اصل و سنت در عالم باشد که یک نمود بزرگ آن همزمانی خروج این سه فرد است. سفیانی به عنوان یک فرد مخالف حضرت ولی عصر (عج) و خراسانی و یمانی به عنوان دو فرد موافق از سه نقطه مختلف و بی اطلاع از برنامه های هم همزمان حرکتی را آغاز میکنند که خداوند به عنوان یک ناظر از بالا از زبان معصوم این همزمانی را به ما اطلاع داده است.
احتمالا این همزمانی در دیگر جنبه های دنیا هم وجود داشته باشد. بطور مثال فکری از خاطر فردی عبور کند و نیتی کند و همزمان اتفاقی در نقطه ی دیگر بیفتد. یا فردی مرتکب گناهی شود و همزمان عذاب و دردی ولو کوچک به او برسد یا فرایندی شروع شود که چند وقت دیگر ان عذاب به او برسد که اگر ان گناه را نمی کرد ان فرایند هم شروع نمی شد و عذابی به او نمی رسید. فردی سوظنی به کسی ببرد و همزمان پایش پیچ بخورد و این لطف خداست و باعث می شود ان فکر و نیت پلید در ذهن فرد سرکوب شود. فردی مال حرامی بخورد و همزمان فرایندی شروع شود که منجر به عذاب او شود ولو چند سال دیگر ولو مرگ ان فرد به تعجیل بیفتد. بهرحال خداوند رب و مربی است و همزمان با هر نیت و کاری که از فردی سر می زند تنبیه یا تشویقی به او می رساند.
sadegh63
1398/08/12 ساعت 16 و 51 دقیقه و 35 ثانیه
رهبر انقلاب :
اینکه یک مدتی منتظر بمانیم به خاطر برجام، یک مدت منتظر بمانیم که آیا رئیس‌جمهور آمریکا مهلت هایی را که در برجام گذاشته‌اند، تمدید میکند یا خیر، یک مدت معطل برنامه‌ی رئیس‌جمهور فرانسه بمانیم ... همه‌اش شد انتظار ...
این انتظار، کشور را به رکود و عقب‌ماندگی میکشاند؛ رها کنید، نمیگویم ارتباط را قطع کنید، منتها دل نبندید. دل به داخل و ظرفیت‌های داخلی ببندید.
ظاهرا رهبری مدارا با دولت غرب گرا و سازشکار را کنار گذاشته اند.
البته طبق روایات سفیانی و یمانی و خراسانی همزمان خروج میکنند ولی خروج هر کدام متفاوت است.
سفیانی به سوریه حمله میکند وسید یمانی به عربستان حمله میکند تا طومار آل سعود خائن را درهم بپیچد و سید خراسانی نیز به نفوذی ها و منافقین داخل ایران حمله میکند تا برای همیشه ریشه آنها خشکیده شود انشاالله
پاسخ : سخنان گوهر بار حضرت رهبری حفظه الله در بهترین زمان ممکن ایراد شد و ما از حضرتشان بابت این سخنان تشکر می کنیم و برکت و توفیق دولت و مسئولان و مردم را در تمسک به حصن حصین ولایت ایشان که امتداد ولایت اهل بیت است می دانیم
تشکر از شما

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو