1398/08/24  ساعت 13 و 17 دقیقه و 21 ثانیه    ویرایش: 1398/08/24 ساعت 14 و 17 دقیقه و 46 ثانیه
توسط:

در فضای ملتهب و اخرالزمانی منطقه به هیچ عنوان نمی توان پیش بینی دقیقی از انچه در اینده ، حتی نزدیک انجام داد و سیاست های فتنه نرم جدید حاکمان جهان ، بدنه شیعیان و ایجاد اختلاف بین حکومت ها و مردم را کلید زده است.
این سناریو همانور که قبل گفتم با پول سعودی و طرح و نقشه های فتنه انگیزانه یهودی و انگلیسی در حال انجام است و برای اینکار سرمایه زیادی را تدارک دیده اند و نگران کننده است .در عراق تصاویر صدام و شعارهای تند و افراطی و تاکید بر ملی گرائی عربی در برابر اخوت و برادری اسلامی بر پایه عشق و ارادت به اهل بیت علیهم السلام در بین بخشی از عراقی ها به گوش می رسد و صدای این قشر از مردم بلندتر به گوش می رسد .ما در این وبلاگ در سنوات اخیر بطور مکرر در اینباره و عهد شکنی ها هشدار داده بودیم و متاسفانه باید گفت امروز این اتفاق افتاده و تظاهرکنندگان که اغلب وابسته به حزب بعث و شیعیان انگلیسی وابسته به گروه شیرازی که کربلا را در دست دارند و برخی بعثیون طرفدار مرجع اسرائیلی به نام الصرخی که خود را یمانی می نامد و نیز برخی فریب خوردگان توانسته اند عده ای از مردم را با خود همراه سازند .اینرا هم اگر در کنار ناکارامدی دولت و فساد گسترده مالی بگذاریم ، تمام پازل ها تکمیل می شوند.

لذا ما نگران عراق هستیم و نباید عراق به این شکل از دست محور مقاومت خارج شود .باید نیروهای مومن عراق سریعتر تحرک کنند و مردم را اگاه سازند و گرنه اوضاع خطرناک تر از این خواهد شد .عراق در ازمون اخرالزمانی بزرگی قرار گرفته است و این روزهای عراق با روزهای مهم صدر اسلام و دوره امام علی ع و امام حسن ع و امام حسین ع شباهت هائی دارد.ثمره ی 1400 سال حسینی ع بودن برای این بود که از گذشته درس بگیریم و در مواقع حساس امام زمان خودمان را تنها نگذاریم .نتیجه روضه های هزار ساله حسینی ع امروز باید نتیجه دهد و نشان دهیم که دیگر انزمان گذشته و ما اهل کوفه نیستیم .اگر دوباره از یاری دین خدا دست برداشتیم مطمئن باشیم که معاویه زمان یا عبیدالله ابن زیاد زمان و یزید زمان و صدامی دیگر بر ما حاکم خواهند شد انگاه دیگر گریه و زاری و خاک بر سر پاشیدن فایده ای نخواهد داشت ، درست مثل و گریه زاری اهل کوفه بعد از انگه خبر شهادت امام حسین ع به کوفه رسیده ، هرگز فایده ای نداشت و حضرت زینب س انگونه گریه و زاری انها را پاسخ داد.

لبنان بخاطر وضع شکننده اش هرگز توان بحران شدید اقتصادی را ندارد و وضعیت سریعتر از هرجائی از دست دولتمردان ان خارج می شود.نباید از کنار اوضاع این دو کشور ساده بگذریم چرا که این دو کشور اهمیت فوق العاده ای برای انسجام و پیوستگی محور مقاومت دارند و بدون انها کار پیجیده می شود.

دشمن ایران را هم مورد هدف نرم خود قرار داده و در سنوات اخیر هم به کار خود شدت بخشیده است.یکی از مهمترین اهداف دشمن این است که دولت دست روی دست بگذارد و منتظر باشد.به قول حضرت آقا ما باید هر روز منتظر باشیم یک روز منتظر برجام روزی منتظر تمدید معافیت و ... این در تعلیق بودن در این 6 سال ضربات سختی وارد کرده است و ناکارامدی دولت و تعلیق ان وضعیت اقتصادی مردم را سخت کرده است.همین اتفاق دیشب و افزایش دویست درصدی قیمت بنزین به این شکل شوک اور یکی از مصادیق ناکارامدی و تصمیمات غلط و در غیر محل خود است.
دولت نمی تواند بدون بهبود اوضاع معیشتی و افزایش قدرت خرید ، به این شکل قیمت بنزین را افزایش دهد چرا که قیمت این فراورده بر همه قیمت های اثر خواهد گذاشت.نمی شود درامد مردم ثابت و روبه نزول باشد و قیمت ها صعودی باشند.نمی شود درامد ریالی باشد و هزینه دلاری .نمی شود قیمت بنزین را با فلان کشور با فلان درامد سرانه محاسبه کنیم در حالی که درامد مردم ما جزو کمترین درامدهای جهان باشد .اگر مقایسه می کنیم همه چیز را با هم ببینیم.
در پایان باید بگویم حسن روحانی مرد این مرحله بزرگ و حساس نیست و حضور وی فقط خسارت محض است و بازی در زمینی است که دشمن تدارک دیده است.حسن روحانی بداند نیروهای مومن و حزب اللهی اماده در دست گرفتن مسئولیت های بزرگ هستند و هرگز به وی اجازه فروش کشور را نخواهند داد.از این بابت خیالشان راحت باشد .

   


نظرات()  
1398/08/26 ساعت 18 و 31 دقیقه و 56 ثانیه
قوه قضائیه قاطعانه با عوامل اصلی و میدانی اغتشاشگران روزهای اخیر برخورد کند.

مصادره همه اموال و دارایی های افراد اغتشاشگر یکی از اقدامات مهم تنبیهی علیه این مزدوران بی جیره و مواجب استکبار و سلب کنندگان امنیت جامعه هستند.
پاسخ : باتشکر از نظرات دوستان
پست تازه منتشر شداعتراض به یک تصمیم غلط رئیس دولت و رئیس مجلس نمیتواند بهانه اتش زدن بانک و موسسات دولتی باشد .این افراد حتما تعلیم دیده هستند و میخواهند نا امنی لبنان و عراق را ب کشور ما وصل کنند . البته نمی توانند ان شا الله
1398/08/26 ساعت 16 و 15 دقیقه و 31 ثانیه
ظاهراً نقشه های شومی برای بر هم زدن امنیت کشورهای محور مقاومت توسط استکبار جهانی، نفاق خارجی، منافقین و اراذل و اوباش داخلی در کشورهای مسلمان منطقه از لبنان تا عراق و ایران و یمن در جریان است...

شاید اینها مقدمه قدم نحس فرزند پلید ابوسفیان (سفیانی) است و فتنه هایی برای آخرین غربال ها و روسیاهی دنیاپرستان و مزدوران نظام سلطه غرب.

به احترام فرامین مقام عظمای ولایت، آرامش و شکیبایی امت حزب الله و تلاش همه مسئولان برای آسیب ندیدن اقشار متوسط و ضعیف مورد انتظار است.

پاسخ : تمسک به ولایت فقیه و ولی فقیه تنها راه نجات ماست.برخی مردم حتی اگر از افزایش قیمت نگران و ناراحت هستند باید به فرمان حضرت آقا تمکین کنند .رهبری فصل الخطاب ما هستند
منتظر
1398/08/26 ساعت 13 و 44 دقیقه و 19 ثانیه
حقیقتا در این وضعیت معیشتی بد مردم اینچنین تصمیمی عاقلانه نمیباشد
احمدرضا
1398/08/26 ساعت 09 و 35 دقیقه و 01 ثانیه
دیروز عرض کردم زیاد بدبینانه نگاه نکنید امروز مقام معظم رهبری در درس خارج فقه ضمن توصیه به خوشبینی از تصمیم کارشناسی سران قوا حمایت قاطع نمودند و بر جلوگیری از افزایش قیمت هابه بهانه بنزین تاکید فرمودند همه گویای این مطلب است که هیچ یک از قوا راسا چنین تصمیمی نگرفته و همه اجزای نظام موافق و پشتیبان این تصمیم هستند .
1398/08/26 ساعت 06 و 26 دقیقه و 27 ثانیه
به نظر میاد این درگیری این قدر زیاد بشه که دولت کنار گذاشته میشه
سیدمهدی
1398/08/25 ساعت 20 و 45 دقیقه و 34 ثانیه
حالا فهمیم منظور از فتنه اکبر چی بود .لعنت خدا بر عالی جناب سرخ پوش
1398/08/25 ساعت 17 و 29 دقیقه و 23 ثانیه
شما زمان احمدی نژاد که بنزین گرون شد کجا بودین ؟
ابوریحان
1398/08/25 ساعت 11 و 48 دقیقه و 59 ثانیه
همون طور كه نمیتونید جنایات و وحشی گری های داعش رو به اسم اسلام بزنید ، نمیتونید گند كاری ها و خیانت های این دولت غربی رو به پای حكومت بزنید . چه بخواهید و چه نخواهید باید حساب حكومت رو از این دولت لیبرال خائن جدا كنید
مجید
1398/08/24 ساعت 22 و 04 دقیقه و 51 ثانیه
این دولت با همین فرمون جلو بره باید در همین اسفندماه با انتخابات مجلس انتخابات ریاست جمهوری هم همزمان برگزار کنن که هم از دست مجلس و هم از دست دولت راحت بشبم
امیر رحیمی
1398/08/24 ساعت 17 و 55 دقیقه و 38 ثانیه
در این شرایط سخت اقتصادی روحانی مگر نمیدانست
گرانی بنزین باعث گرانی نرخ کرایه ها اجناس میشود ومردم ناراضی تر قطعا پشت این قضیه اهاف شومی هست که مردم را بکشانند کف خیابان واز اب گل الود ماهی بگیرند
کیان
1398/08/24 ساعت 17 و 48 دقیقه و 34 ثانیه
با سلام
آنهایی که در عراق و لبنان معیشت مردم را وسیله اغتشاش قرار داده اند هدف مشخص و واضحی دارند. هدف آنانی که در کشور عزیز خودمان وسیله نارضایتی مردم را فراهم می آورند چیست؟ با چه نیت و قصدی دست به این اقدام در این برهه زمانی خاص زده اند.من به اهداف این کار مشکوکم. باید هوشیار باشیم.

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو