1398/08/26  ساعت 18 و 47 دقیقه و 09 ثانیه    ویرایش: 1398/08/26 ساعت 19 و 24 دقیقه و 26 ثانیه
توسط:

اخرالزمان دوره ی فتنه های عظیم است و این فتنه ها به گونه ای مطرح می شوند که تشخیص حق از باطل به شدت دشوار است . متاسفانه در اخرالزمان تعداد زیادی از مردم به خاطر اینکه ملاکشان فقط مادی و روزمره است دچار اشتباه می شوند و عده ای حتی از مومنان به همین علت سقوط می کنند.
به نظر می رسد حوادث اخرالزمان در منطقه ما اغاز شده باشد .همانطور که قبلا گفتم دشمن محور مقاومت مشاهده می کند که موجودیت منافع و کل موجودیت خود را از دست رفته می بیند و به همین خاطر با تمام توان به مقابله با مقاومت امده است .نباید در استانه یک فتح الفتوح بزرگ دچار اشتباه شویم .باید تا اخر این راه پر افتخار بصیرت خود را حفظ کنیم .متاسفیم که لیبرال ها با لباس دوست یکی از اخرین خیانت های خود را مرتکب شدند .باید مراقب باشیم.
از همه مومنان منتظر می خواهم برغم سخت بودن فضا و کم بودن فرصت مانور ، به تکلیف خودمان در اگاهی بخشی کمک کنند و فراموش نکنند امروز جنگ جنگ اراده هاست و کسانی پیروز می شوند که قدرت تاب اوری بیشتری داشته باشند .
به افراد معترض هم می گویم نعمت امنیت و نعمت اهل بیت ع را قدر بدانند و همه چه در عراق و لبنان و ایران بدانند انسوی رها کردن خط ولایت ، سر سپردن به ولایت شیطان وهابی صلیبی خواهد بود .معیشت مردم سخت است ولی باید از اشتباه بزرگتر که باعث می شود همه داشته ها را از دست بدهیم .خوداری کنیم.
دشمن صلیبی صهیونی با کمک وهابیت می خواهد و تصمیم قطعی گرفته که به یک نسل کشی عظیم شیعیان دست زده و بر مراکز ثروت مادی کشورهایمان مسلط شود .این موضوع اظهر من الشمس است .انها امروز برای مشکلات  مردم اشک تمساح می ریزند اما اگر خدای نکرده طرحشان موفق شود جان و مال و ناموس شیعیان را مباح خواهند نمود و ما را تا ابد اسیر و برده خود خواهند نمود .چنین مباد
همه نگاه کنند که رسانه های دشمن چگونه بطور متحد و منسجم به افزایش خشونت و بزرگنمایی کمک می کنند؟! این دشمن هیچگاه خیرخواه ما نبوده اند و بدنبال برادرکشی بین شیعیان و ایرانیان هستند.باید هوشیار و بیدار بمانیم.

از دولت می خواهیم به رهنمود رهبری معظم برای حل مشکلات همه مردم خاصه اقشار مستضعف فوری و عاجل رسیدگی کند و شکاف ها را فورا و سریعا پر کند.در زمان و سالهای حساسی قرار داریم و این شرایط نیاز به مردانی دارد که هرگز مایوس نشوند و پا پس نگذارند.

   


نظرات()  
1398/09/7 ساعت 19 و 36 دقیقه و 46 ثانیه
نمی دانم چرا این همه تعلل در برکناری حسن روحانی صورت می گیرد
نیروهای حزب اللهی باید قبل از آنکه بیش از این آسیب به کشور برسد امور کشور را بدست بگیرند
باید این مجلس و سردسته اش کنار گذاشته شوند
روز های حساس آخرالزّمانی فرا رسیده است تاخیر در بر کناری حسن فریدون لطمه ای جبران ناپذیر برای مسلمانان و جبهه مقاومت است
پاسخ : با تشکر از نظرات خوب دوستان
پست جدید وبلاگ منتشر شد
1398/09/7 ساعت 08 و 56 دقیقه و 31 ثانیه
آنچه که در حوادث اخیر در کشور قابل تأمل و بررسی است:

1- غربگرایان و اصلاح طلبان، منافقین و اراذل و اوباش خیابانی، لشکریان استکبار جهانی برای تضعیف انقلاب و نظام، ضربه زدن به آرامش و امنیت کشور و کمک کننده و به پیش برنده نقشه های آمریکایی صهیونیستی در منطقه در راستای منافع مستکبران غرب هستند.

2- نامه خائنانه 77 سکولار ضد انقلاب غربگرا و مزدوران بیگانه در حمایت از اراذل و اوباش و ناراحتی از خفه شدن فتنه در همان ساعات و روزهای نخستش، نشان داد که باند فاسداصلاح طلبان و تندروهای مزدور آنها، چه موجودات خطرناکی برای امنیت و آرامش کشور هستند.

- خائنانی مثل: محسن آرمین، زهره آقاجری، علی تاجرنیا، احمد منتظری، عبدالله ناصری، عبدالله رمضان زاده، ابراهیم اضغر زاده، محسن امین زاده، فیض الله عرب سرخی، شهیدخت مولاوردی معاون برکنار شده دولت فعلی و در صدر آنها رئیس اراذل و اوباش فتنه های 78 و 88 یعنی مصطفی تاج زاده ملعون و دست راست خاتمی فاسد و مزدور صهیونیست ها و آمریکا که مثلاً به زعم احمقانه و خائنانه خود حرکتی مثل واقعه احزاب صدر اسلام را در هماهنگی همه دشمنان رسول خدا (ص) علیه دین خدا را نشان دهند!

3- قوه محترم قضائیه سران اصلی اغتشاشات اخیر و عامران و حامیان غربزده آنها را به اشدّ مجازات محکوم کند و بقیه فریب خوردگان هم باید به مجازات هایی مثل کار کردن در شهرداری ها و کارهای عام المنفعه برای چند سال محکوم شوند.

4- دولت و نمایندگان مجلس سریعاً فکری برای تأمین خسارات و کارهای معطل مانده مردم در اتفاقات ناگوار اخیر و پاک کردن چهره برخی مناطق کشور از این جنایات داعش گونه بنمایند.
1398/09/6 ساعت 18 و 39 دقیقه و 59 ثانیه
منافقین و کوردلان چه بخواهند و چه نخواهند این انقلاب با ثمره خون شهدا به سلامتی و به زودی به دست صاحب اصلی اش میرسد... ان شاالله
خداوند به تمام منتظران و یاوران امام زمان توفیق دهد
ما هروقت دشمنی و مکر دشمنان را می بینیم در راه خود ثابت قدم تر می شویم
دانشجوی شیمی و منتظر
1398/09/1 ساعت 21 و 45 دقیقه و 40 ثانیه
امیدوارم انقدر درگیر بنزین نشیم که از خدا غافل شیم!!!!!
ابدیت در پیش است...
از قطع اینترنت ناراحتیم واز قطع ارتباطمون باخدا ناراحت نباشیم؟!...
پاسخ : ضمن تشکر از دوستان به خاطر نظرات مفید و سازنده شان
به اطلاع می رسانم که ان شا الله تا قبل از پایان هفته درباره شکست طرح بر هم زدن نظم و ایجاد فتنه در کشور مطالبی را به محضر دوستان خواهم رساند.
برخی دوستان در پیام خصوصی گفته اند که پیام ما را حذف نمودید که فکر کنم اشتباه کرده اند و مطلب این دوست عزیز در وبلاگ هست و حذف نشده است.
برای باقی ماندن کامنت دوستان نیازی به یاداوری نیست که شرایط چیست و از دوستان می خواهم به این موارد پایبند باشند که تقریبا همه عزیزان مطالبشان مفید و سازنده است و استفاده می کنیم از ان
در استانه انتخابات مجلس نیاز است که تحلیل جامعی در این زمنیه داشته باشیم و درباره بایدها و نبایدهای ان صحبت کنیم که ان شاء الله به موقع مطالبی خواهیم داشت.
برخی اتهامات به ما وارد شده که از ان برائت می جوئیم مثل انکه گفتند قرقیسیا نزدیک است که اصلا چنین حرفی نزدیم بلکه خود موضوع را بحث کردیم .ما برای خودمان قانون داریم و این قانون خط قرمز ماست که به هیچ وجه توقیت نمی کنیم مگر انکه نزدیک بشود یا حوادث اصلی اتفاق بیفتد که فعلا علائمی نیست
اتفاقا بنده در پاسخ یکی از دوستان که سوال نمود ایا رجب اینده سفیانی داریم با مقدمات مربوط گفتم بعید است سال اینده سفیانی باشد .هر چند این حرف قطعی نیست و اولیه است ولی به هر حال نظر ماست که با شرط اعلام می کنیم بعید است باشد .لذا به ما تهمت زده نشود و کاری که انجام نداده ایم و حرفی که نزده ایم را به ما منتسب نکنند که البته این کارها توسط برخی منافقین و ضدانقلاب مکررا تکرار می شود که برای ما اهمیتی ندارد.
دوستانی که با استفاده از ابهام علیه منافع ملی کار می کنند بدانند ما در تشخیص این حرفها تخصص داریم و چنین نظراتی حذف قطعی می شوند .اینجا محلی است برای دوستداران انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و قرائت حقیقی تشیع و پیروان اهل بیت ع از ظهور و پایگاه حمایت از مقاومت در فضای مجازی است لذا به خودتان زخمت ندهید که علیه این اصول مطلب بنویسید چرا که هر حرف مخالفی را حذف می کنیم و هر کس اینجا مطلب می نویسد موظف است قرائت ما را قبول کند .یا برخی فکر نکنند با منفی کردن مطالب قبلی می توانند روحیه ما را پائین بیاورند.ما اگر هزار دیس لایک هم به مطالبمان بخورد اتفاقا اصرارمان بیشتر و در درستی کارمان مطمئنتر می شویم .لذا این کارها بیشتر حالت کودکانه به خود گرفته است و از افراد منافق و بیمار جز این انتظاری نیست .به هر حال منافقین اخیرا به موضوع ظهور و مطالب ان متمایل شده اند چون دستور رسیده از اربابان یهودی و وهابیشان که اعتقادات شیعیان درباره ظهور را تضعیف کنید و اینها هم به هر حال جز اطاعت چیزی ندارند و شبانه روز در این وبلاگ و سایر وبلاگ های مثبت و ولائی مشغولند و اینجا هم عده ای به طور موظف کار می کنند و به جرات می توان گفت به صورت شیفتی حضور ثابت در وبلاگ دارند که ما به عقل این افراد با شک و تردید نگاه میکنیم و کارهایشان حالت خنده دار گرفته است
برای همه منتظران مومن واقعی توفیق و سداد مسئلت داریم
دانشجوی شیمی و منتظر
1398/09/1 ساعت 21 و 44 دقیقه و 40 ثانیه
باسلام.خیلی ها اعتراض داشتییم از گرونی ها اما آیا یه کبریت دراعتراض آتیش زدیم پس مطمین باشیم این اشوبا جز از عوامل خارجی بر نمیاد.کدوم انسان ایرانی الاصلی حاضره برای اعتراض کشورشو خراب کنه.اگرراه داره خدا هدایتشون کنه.میره ازمایشگاه اتیش میزنه ....تو دغدغه ی بنزین داری یا از سالم بودن کشورت داری می سوزی!؟ خطاب به فتنه گر پول پرست نادون .زمان ظهور حدس زدنی نیست.اما تو دعای عهد میگیم اونا ظهورو دور میبینن ومانزدیک ان شاالله همه لایق دیدار شیم ویار واقعی حضرت باشیم.بنظرم تا میتونیم باید روشنگر ی کنیم واگاهی بدیم نسبت به امام خامنه ای و اتفاق بزرگ ظهور ...اللهم عجل لولیک الفرج
میلاد
1398/09/1 ساعت 21 و 23 دقیقه و 31 ثانیه
آیا این رجب باید منتظر سفیانی بود ؟!
ان شا الله
مسعود
1398/08/30 ساعت 23 و 29 دقیقه و 26 ثانیه
سلام به همه دوستان منتظر
یک نکته ای رو خواستم خیلی خلاصه عرض کنم. دوستان به لحاظ معنوی و عرفانی هر چه می توانید روی خودتان کار کنید که فرصت بسیار کم است.
سیاست و کار آن را به اهلش بسپارید که کار ما نیست.
ولله که اگر بدانید در چه مقطع خاصی از تاریخ بشریت قرار گرفته ایم قلب در سینه تان تاب نمی آورد...
شهید ثالث
1398/08/30 ساعت 22 و 41 دقیقه و 58 ثانیه
جناب جعفر

بله درست میفرمایید رهبری در مورد چشم انداز ٢٠ ساله صحبت كردند. این اولین بار نبود و ایشان قبلا هم در مورد برنامه ریزی برای ٥٠ سال آینده دستور داده اند. همچنین در بیانیه گام دوم هم فرمودند كه گام اول برداشته شده و گام دوم شروع شده است كه ممكن است چند ده سال باشد. اینها نشان از نگاه حكیمانه و عمق بینش ایشان دارد و ظاهرا با نگاه امثال ما كه در همین نزدیكی ها به دنبال تحقق ظهور هستیم ممكن است ناسازگار به نظر برسد. ولی در واقع چنین ناسازگاری وجود ندارد.

همانطور كه در روایات به ما فرموده اند برای دنیای خود چنان باش كه انگار تا ابد زندگی میكنی و برای آخرت خود چنان باش كه انگار فردا مرگت فرا میرسد، برای ظهور هم میتوان آن را تعمیم داد. یعنی برای برنامه ریزی دولت و حكومت و اداره كشور چنان فكر كن و رفتار كن كه انگار ظهور صدها سال دیگر است، و در دعاها و رفتارها و روش انقلابی و امیدواری خود چنان باش كه انگار ظهور بسیار نزدیك است.

در پاسخ سوال میثم هم باید بگویم در آینده اتفاقات دیگری خواهد افتاد كه علائم زمان ظهور برای همه واضحتر خواهد شد و باید همچنان صبر داشت

در هر صورت كسی زمان واقعی ظهور را نمیداند و معلوم نیست دور باشد یا نزدیك و فقط خداوند عالم است
شهید ثالث
1398/08/30 ساعت 16 و 43 دقیقه و 28 ثانیه
جناب جعفر سوال شما كاملا بجا و مهم است

در مورد اینكه رهبری از آقای هاشمی به عنوان رفیق یاد كردند پاسخ كلی این است كه انسان تحت هیچ شرایطی نباید اخلاق را فراموش كند و افراطی حرف بزند و رفتار كند. امام خمینی(س) هم كه آقای منتظری را خلع كردند ولی از او به عنوان حاصل عمر خود یاد كردند. رهبری هم قبلا در مورد فروهر و همسرش كه ضد انقلاب بودند به عنوان رفیق قبل از انقلاب یاد كرده بودند. وقتی عمری با آقای هاشمی دوست و رفیق بوده اند یك عبارت رفیق عزیز حق ایشان است ولی رفیق بازی نیست و نمیكنند و خط مستقیم انقلاب و مقاومت را متاثر از آن نمیكنند

ما هم باید بجای قضاوت رهبر، از ایشان این رفتار را یاد بگیریم و یاد بگیریم بخاطر مواضع غلط و انحراف بعضی از دوستان قدیمی یا حتی غریبه ها، فحش و ناسزا نثار آنها نكنیم و بدانیم كه خداوند اخلاق نیكو و انسانی را از ما انتظار دارد

اما در مورد بحث قیمت بنزین همانطور كه دوستان هم گفتند این ماحصل سیاست های بعضا غلط، تنبلی رایج در كشور، بی تجربگی، عدم توجه و استفاده از نخبگان واقعی در كشور، خیانت یك عده، و از همه مهمتر دشمنی استكبار بخاطر مواضع انقلابی است و بد تر از این هم خواهد شد و هرچه به ظهور نزدیكتر میشویم اوضاع بدتر میشود تا اینكه فرج نهایی و دائمی انشا الله فرا رسد
1398/08/30 ساعت 16 و 33 دقیقه و 09 ثانیه
با سلام
در مورد مطلبی که یکی از دوستان گفتند نکته ای را عرض کنم:
سهمیه بندی بنزین بحث جدیدی نیست همچنانکه می دانیم در سال 91 این سهمیه بندی اجرا شد و آثار تورمی هم داشت. نکته ای که قابل توجه هست نحوه اجرای این طرح و زمان آن هست. قطعا اگر یک کیلو پیاز معادل 5 لیتر بنزین باشد ضرر فراوانی محسوب میشه.نکته دیگه اینکه اگر سهمیه بندی یه بخشی از راه حل دور زدن تحریم باشه بازم مطلوب و قابل قبوله.
اینکه پول سهمیه بندی قرار نیست به خزانه برود هم می تواند درست باشد.
منافع و مضرات را باید با هم سنجید.
جعفر
1398/08/30 ساعت 11 و 46 دقیقه و 00 ثانیه
علیکم السلام
جعفر
1398/08/30 ساعت 11 و 45 دقیقه و 03 ثانیه
بزرگواری که پاسخ بنده رو داده اند اولا ممنون که پاسخ دادید ثانیا اگر عواید گران شدن بنزین قرار باشه طبق ادعای دولت تمام و کمال به جیب ملت بره و نه پر کردن خزانه و هکذا باز طبق ادعای دولت آثار تورمی چندانی هم برای این افزایش قیمت سوخت متصور نباشه که دولت از محل این افزایش قیمتها منتفع بشه فایده این اقدام تنش زا در وضعیت عجیب و غریب فعلی برای دولت و حاکمیت دقیقا چیه؟ لطفاً روشن کنید بنده رو
1398/08/29 ساعت 22 و 24 دقیقه و 22 ثانیه
آیا برای مریم رجوی وقت رفتن به جهنم رسید؟
حسین
1398/08/29 ساعت 00 و 38 دقیقه و 07 ثانیه
من منفی دادم از کجا معلوم آخرالزمان است ؟ایران و دنیا حوادث و فسادهای بزرگتر از این هم دیده ولی هیچ وقت آخرالزمان نبوده,
Sadegh63
1398/08/28 ساعت 21 و 48 دقیقه و 55 ثانیه
سلام
اگر افزایش قیمت بنزین سالیانه و به اندازه تورم انجام میشد روی مردم اینقدر فشار نمی آمد و مردم تا این اندازه عصبانی نمیشدند اما سه برابر کردن قیمت بنزین در یک شب و
اضافه کنید گرانی دقیقا در شب عید ( نه یک شب دیرتر و نه یک شب زودتر)و بدون اقناع افکار عمومی و زمانیکه همه مردم خواب هستند و در اوج فشارهای اقتصادی و درست زمانیکه کشورهای همسایه درگیر آشوب و اغتشاش هستند و همراه با
دروغگویی آشکار مسئولین دولتی درباره گران نشدن بنزین و آمادگی کامل منافقین و سلطنت طلبان و آشوبگران در صورتیکه حتی نماینده های مردم از این قضیه بی اطلاع بودند آیا همه این اتفاقات تصادفی هست؟
قسمت جالب قضیه اینجا هست کسانیکه از ابوموسی اشعری حمایت کردند از علی طلبکار شدند.
احساس من این هست که این آقا همانند بنی صدر با
منافقین در ارتباط هست و البته خورشید برای همیشه پشت
ابر نمی ماند
و اگر رهبری خود را سپر بلای کشور نمیکردند ایران تا ماهها در آتش خیانت منافقین داخلی و حماقت مسئولین بی کفایت میسوخت
ابوریحان
1398/08/28 ساعت 11 و 41 دقیقه و 44 ثانیه
كسی كه با حكومت ولی فقیه و نایب امام زمان مشكل داره با حكومت خود امام هم مشكل خواهد داشت . آخه جیره خور های انگلیس و سعودی رو چه به صاحب الزمان ؟
توی كمپ فسیل شدن هنوز نفهمیدن از كجا خوردن ..
عباس ج
1398/08/28 ساعت 07 و 43 دقیقه و 39 ثانیه
سلام به نظرتون امکانش هست ایران رو شلوغ کردن تا نیروهاشو از سوریه وعراق بیرون بیارن بعدش نقشه آخرشون رو رو کنن یعنی خروج سفیانی
ابوریحان
1398/08/28 ساعت 07 و 33 دقیقه و 10 ثانیه
ای دشمنان اسلام و ایران از ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید
1398/08/28 ساعت 02 و 24 دقیقه و 16 ثانیه
معلومه که مفت میخوری و میخوابی امیرعلی که نه از گرونی بنزین بهت فشار میاد و نه قطع شدن اینترنت تاثیری تو زندگی گذاشته!
تف تو ذات شما مفت خورای حکومتی! واسه یه لقمه نون واسه اجاره خونه استرس نداشتید هنوز بفهمید.
خدا میتونه وجود نحستون از رو زمین جمع کنه
علی
1398/08/28 ساعت 00 و 41 دقیقه و 37 ثانیه
سلام به مدیر وبلاگ و اعضای عزیز‌.اصل افزایش نرخ بنزین صحیح است اما باید مدت ها قبل این تصمیم عملی می شد تا فشار کمتری به مردم وارد کند.همان طور که مسئولین نظام ذکر کردند صف آشوبگران از معترضین جداست ولی باید توجه بیشتری به آنان کرد و با آغوشی باز پذیرای انتقادات و پیشنهاد های مردم شد.
اما اتفاقی که در شهر قدس با به آتش کشیدن مصلا و قرآن ها افتاد بسیار دردناک و ناراحت کننده بود.خداوند ریشه و اصل و نسب این حیوان های وحشی و منافق را از روی زمین محو کند.
شهید ثالث
1398/08/27 ساعت 21 و 34 دقیقه و 09 ثانیه
اغتشاشگران با همراهی و هماهنگی آمریكا با قصد ضربه به جمهوری اسلامی به اموال مردم حمله كردند و به خیال خود خواستند انقلابی به پا كنند و مردم را علیه نظام با خودشان همراه كنند ولی حقیقتا دشمنان انقلاب احمق هستند

نتیجه اینهمه فساد و خرابكاری این آشوبگران چه بود؟ همه مردم فهمیدند كه این آشوبگران چه موجودات وحشی هستند

اكنون حرف میلیونها ایرانی لعنت به این اراذل است
این اراذل در چشم مردم، ملعون و زشت سیرت هستند

مردم میگویند لعنت بر آشوبگر رذل كثیف
مردم میگویند نفرین بر آن وحشیان پست فطرت كه این بلا را بر سر اموال عمومی و شخصی مردم آوردند

این است نتیجه كار شیطان صفتانی كه مخالف انقلاب اسلامی و مرید و نوكر آمریكا و انگلیس هستند

ای كسانی كه در تهران و اسلامشهر و ملارد و اصفهان وشیراز و جاهای دیگر سیاهی و آشوب به پا كردید شما اكنون در چشم مردم ایران اراذل و اوباش هستید واقعا كه چقدر شماها احمق هستید!
سیدمهدی
1398/08/27 ساعت 13 و 39 دقیقه و 23 ثانیه
اتفاقات دیشب در کرج و فردیس غارت و آتش زدن مغازه و پاساژ در ساعت ۱ نیم شب به نظر شما کار چه کسانی و چه جریانی است ؟ا
1398/08/27 ساعت 10 و 39 دقیقه و 42 ثانیه
عوامل اصلی اغتشاشات به عنوان محارب و مفسد فی الارض باید به اشدّ مجازات سریعاً محکوم شوند تا امنیت مردم و شهرها تأمین شود.
1398/08/27 ساعت 10 و 30 دقیقه و 05 ثانیه
دولت باید سریعاً بانک ها و عابربانک های آسیب دیده توسط اراذل و اوباش را تعمیر و یا موقت در همان مکان ها جایگزین کند. در برخی مناطق کارهای بانکی مردم با این هوای سرد و مشکلات اقتصادی کلاً مختل شده است.
رهگذر
1398/08/27 ساعت 00 و 37 دقیقه و 08 ثانیه
این فشارهای اقتصادی كه مردم ما تحمل میكنند و از جمله این افزایش قیمت بنزین بخشی از آن بخاطر بی تدبیری ها است ولی بخش مهم دیگر تبعات مقاومت در برابر شیاطین و مستكبرین و طواغیت جهان است كه در نتیجه تحت تحریم و فشار اقتصادی آنها قرار میگیریم و مجبور هستیم هزینه های اداره كشور را به نحوی تامین كنیم كه قدری درد دارد ولی این مقاومت وظیفه انسانی و اسلامی ما است و از اول هم میدانستیم كه راهی كه از ابتدای انقلاب اسلامی شروع كردیم هزینه خواهد داشت و این هم یكی از این هزینه ها است ولی ما با خداوند عهد كرده ایم كه هزینه های بزرگتر از این بپردازیم كه این مسئله در مقابل آنها عددی نیست و در قبال آن منتظر نصرت و پیروزی هستیم كه انشا الله نزدیك است فقط كافیست برای رسیدن به آن استقامت كنیم خلاصه كلام این كه توقف و پشیمانی چیزی است كه دشمن و بدخواه هرگز در ما مشاهده نخواهد كرد
حبیب
1398/08/26 ساعت 23 و 42 دقیقه و 17 ثانیه
آقای بی نام
رهبری گ۴تن من ۶یچ تخصصی ندارم 'سررشته ندارم 'وقتی سرون قوا تصمیم گرفتن من هم حمایت میکنم 'ایون که نمیتونستن چیزی که تبدیل به قانون شده رو دور بزنن 'اخه چه انتظاری از رهبری دارین 'مگه. موقع انتخابات شما به مهره مخالف رهبری رای نمیدید 'الان دم به دقیقه میخواید رهبری بیاد خراب کاری اینارو جمع کنع؟
1398/08/26 ساعت 21 و 24 دقیقه و 10 ثانیه
الله وکیلی چطوری میتونین بازم بیاین اینجا حرف بزنین؟ این همه گفتین دولت لیبرال و فتنه اکبر حالا خود رهبری از این کار دولت دفاع کرد!
جمع کنید تورو خدا
مجید
1398/08/26 ساعت 21 و 06 دقیقه و 50 ثانیه
هیچ تضمینی نیست که دولت قیمت‌ها رو کنترل کنه
1398/08/26 ساعت 20 و 02 دقیقه و 04 ثانیه
نظر شما جناب رهگذر درست و قابل تأمل است و با فضل خدا مثل زدن واکسن که ابتدا کمی بیماری تولید می کند ولی بعداً باعث مصونیّت از بیماری می شود، ان شاء الله در هر دو طرف قضایای اخیر برنده اسلام و انقلاب هستند و ناکام دشمنان بیرونی و مزدوران داخلی شان است.
رهگذر
1398/08/26 ساعت 19 و 50 دقیقه و 40 ثانیه
آنچه مسلم است این است كه در اصل افزایش قیمت بنزین همه مسولان اتفاق نظر دارند و فقط در زمان اجرای آن اختلاف بوده است و زمان انتخابی توسط دولت بد سلیقگی آشكاری است. برخلاف آنچه بعضی فكر میكنند آقای رئیسی هم با این تصمیم موافق بوده و به اتفاق آراء هر سه سران قوه مصوب شده است. با توجه به تاییدیه كلی كه رهبر عزیز از این تصمیم داشته اند ما علیرغم فشار مضاعفی كه بر دوش خود احساس میكنیم از نظام و انقلاب حمایت میكنیم و هرگز اجازه نخواهیم داد دشمن به مطامع شیطانی خود دست یابد

نكته مهم دیگر این است كه دشمن این فتنه را برای زمان نزدیك انتخابات برنامه ریزی كرده بود ولی همانطور كه دوستان غافلگیر شدند دشمن هم غافلگیر شد و نقشه خود را زودتر از موعد و بدون سازماندهی صد در صدی اجرا كرد كه همین باعث شكست زودهنگام دشمن و سپس بیمه شدن امنیت نظام برای مدت طولانی خواهد شد
نمایش نظرات 1 تا 30

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو