1398/09/2  ساعت 19 و 48 دقیقه و 16 ثانیه    ویرایش: 1398/09/7 ساعت 22 و 17 دقیقه و 06 ثانیه
توسط:

اینکه رکن اصلی و ویژگی همه اعتراضات در عراق و لبنان و ایران مخالفت با  اصول و استوانه های محور مقاومت مثل حزب الله لبنان ، عدم کمک به فلسطین و یمن و سوریه باشد و غیره باشد ، عجیب نیست.برنامه دشمن ایجاد فاصله و شکاف بین مردم و مسئولان کشورهای محور مقاومت است.اعتراضاتی که در 3 کشور مبتنی بر بهانه مطالبات مردم باشد بطور مشخص نشان می دهد که کشورهای خاص و مشخصی پشت ان قرار دارند.این اعتراضات با سوء استفاده از مطالبات مردم و سوار شدن بر این موج مطالبات باشد ولی بجای یافتن راه های علمی برای حل این مطالبات به دنبال علل غیر مرتبط باشند ، ثابت می کند طرح و برنامه قدرتمندی انرا بوجود اورده است .
اعتراضات اخیر در ایران به هر شکلی بود به پایان رسید ولی این اغتشاشات یک درس بسیار بزرگ و یک هشدار قوی به مسئولان داد که اگر خدای ناکرده در اینده دوباره چنین حوادثی تکرار شود ممکن است جمع شدن ان به این اسانی ها نباشد گو اینکه همین اعتراضات هم انرژی زیادی گرفت و نشان داد تصمیمات نسنجیده و از سر شکم سیری ممکن است امنیت کشور را به چالش بکشد.
متاسفانه دولتمردان هیچ عزمی برای ریشه کن نمودن فقر و بی عدالتی و تبعیض عریان در نقاط مختلف ندارند و این باعث به چالش کشیدن امنیت ملی خواهد شد.در حوادث اخیر دیدیم که بخشی از طبقه فرو دست وقتی وارد صحنه بشود می تواند معادلات را تغییر دهد.
اگر دولت بخواهد شکاف های درامدی را ترمیم کند باید سیاست های دست به عصای فعلی را عوض کند و طرحی نو دراندازند و عجله کند.کشور ما و شیعیان جهان به طرز عجیب و باورنکردنی هدف تهدیدات قرار گرفته اند و ایران به علت شرایط خاصترش چند برابر بیشتر از سایر کشورهای شیعه نشین هدف دشمنان است و به علت مرکزیت داشتن و سایر مزایای استراتژیک و اقتصادی و انرژی و غیره سیبل حاکمان جهان شده است.مردم ایران به لحاظ موقعیت زمانی و مسئولیت های اجتماعی مهمی که بر عهده دارند بیش از سایر مناطق هدف فتنه ها و توطئه ها هستند.
از طرفی دولت باید شاکر حضور به موقع حضرت اقا  باشد که با سخنان و موضع گیری به داد دولت و کشور رسیدند و گرنه دولت قادر به جمع کردن موضوع نبود.بخشی از مردم معترض که به خیابان امدند و بخشی از مردم که معترض بودند ولی به خیابان نیامدند با موضع گیری رهبری معظم برغم انتقاد و اعتراض سکوت کردند و به دولت فرصت دادند.نجابت مردم به احترام سخنان رهبری بود و مردم می دانند که ایشان مصلحت حکومت و مردم را به صورت توامان در نظر می گیرند برای همین اکثریت معترضان خاموش شدند .دولت سعی کند فضای سنگین و نارضایتی خاموش مردم را به بهترین وجه ممکن درمان کند و اجازه ندهد به نارضایتی ها دامن زده شود.
بطور مثال وزیر صنعت با نمک به زخم پاشیدن مردم گفته تا اخر سال به قیمت ها افزوده نمی شود .در حالی که 3 ماه تا پایان سال مانده و سخن وزیر صمت غیر مستقیم به مردم می گوید از اول سال اینده دوباره روز از نو روزی از نو .
نکته دیگر اینکه مردم از قطع شبکه اینترنت به شدت ناراضی سرخورده و عصبانی هستند و این مسئله سوهان اعصاب مردم شده و به نارضایتی دامن زده است.انگار عمدی در کار است که دولت نمی خواهد در یک سال و نیم باقی مانده از دوره اش ، آرامش بر کشور حکمفرما شود.حوادث ماههای اخیر به شدت شک برانگیز و نشان می دهد نوعی هماهنگی بین معاندان خارجی و داخلی و لیبرال های وطن فروش ایجاد شده است وگرنه این حجم از ناکارامدی حتی در زمان دولت موقت هم وجود نداشت.
گذشته از ناکارامدی ها با کمال تاسف سخنان امروز چهارشنبه حسن روحانی درباره زمان و نحوه اجرای طرح بنزین بود که حقیقتا دل مردم را به درد اورد و میخ اخری بود بر تابوت مقبولیت روحانی .خنده های روحانی در این روزهای سخت مردم و قهقه هایش به زخم ها و مشکلات انها نشان داد که او عمدا برای ایجاد نارضایتی در تلاش است و برنامه ای برای بر هم زدن امنیت و اقتصاد مردم در دست تهیه است.اقای روحانی این چه کاری بود که با مردم کردید ؟ ایا اگر قادر به درست صحبت کردن نیستید ، نمی توانید سکوت کنید ؟ او به سان یک مرفه بی درد و مانند کسی که هیچ درد و برای الام مردم ندارد به صحنه امد .
تمام دلسوزان کشور و تمام دلسوختگان به اقدامات لیبرال ها با دیده شک و تردید نگاه می کنند و همه متفق القولند که این اقدامات و نمک پاشیدن به زخم مردم و خنده های از روی غرور و تکبر برخی مسئولان چیزی جز تلاش برای تضعیف رهبری نظام و تضعیف ساختارهای حکومت نیست.فی البداهه باید گفت این طرح ، انتخابات مجلس یازدهم هدف قرار داده و می خواهند با ایجاد ناامیدی و نارضایتی حضور مردم در پای صندوق ها و بالاتر امید مردم را کاهش دهد.در این زمینه بزودی و در استانه انتخابات مطالبی را به محضر خوانندگان عزیز خواهم رساند.
   


نظرات()  
ظهور
1398/09/8 ساعت 23 و 21 دقیقه و 40 ثانیه
دوستان اوضاع عراق کاملا وخیمه
نمیدونم این نا آرامی های عراق به کجا ختم میشه
1398/09/8 ساعت 20 و 48 دقیقه و 33 ثانیه
عکس یادگاری رئیس جمهور دست نشانده آمریکا و ناتو در افغانستان اشرف غنی خائن و مزدور با ترامپ رئیس جمهور آمریکا با خفت و خواری در پایگاه نظامیان اشغالگر تروریست آمریکایی در پایگاه هوایی بگرام در نزدیکی کابل، تحقیر ملت و کشور افغانستان بود.

جای خالی گروههای جهادی و مجاهدان افغان خالی...!! که اینگونه کشور و شرفشان توسط آمریکا و ناتو لگد مال می شود.

در عراق هم معاون ترامپ با خیانت اقلیم کردستان به اردبیل رفت و بر اشغالگری نظامیان آمریکا در عراق نیز مهر تأیید خورد.

عراقی ها و افغان ها چاره ای جز قلع و قمع نظامیان متجاوز آمریکایی و خارجی در کشورهای خود و اخراج آنها ندارند.
پاسخ : امشب در این زمینه و سایر موضوعات مرتبط مطالبی را به اطلاع دوستان خواهم رساند.ان شا الله
دوستان از درج نام کاربری و ایمیل به عنوان یوزر و پسورد دریغ نفرمایند
مجید
1398/09/8 ساعت 12 و 22 دقیقه و 58 ثانیه
برادران اینکه طرح کارت سوخت خوبه یا بده اینو من و شما نمی‌تونیم تشخیص بدیم فعلا مشکل رویه ای هست که دولت و مجلس در پیش گرفتن و باعث فشار اقتصادی به قشر متوسط جامعه میاره و از روی عمد و نابخردی هست
پاسخ : ان شاء الله امشب مطلب تازه داریم
1398/09/8 ساعت 11 و 47 دقیقه و 33 ثانیه
اصلا این طور نیست و طرح كارت سوخت از اول هم طرح بسیار بدی بود كه جز ضرر مالی به كشور و ضربه روانی به مردم هیچ عایدی نداشت
حتی جلوی قاچاق سوخت را هم نگرفت و نمیگیرد، و چنین اهدافی را میشد با روشهای دیگر و كم هزینه انجام داد
مشكل ما این است كه افرادی كه فكر كردن بلد نیستند و كودن هستند پشت میزهایی نشسته اند كه جایگاه افراد متفكر و هوشمند است
1398/09/8 ساعت 07 و 56 دقیقه و 35 ثانیه
طرح کارت سوخت از زمان دولت احمدی نژاد اجرا شد و طرح خوبی بود و روحانی و زنگنه برای اهداف ننگین برجامی و وابسته کردن کشور به اروپا خودسرانه آن را حذف و به یکباره در این دو سال آخر کار دولت دوم خود ناگهان یادشان افتاد که کاری غلط و اشتباهی کرده اند و دریغ از یک معذرت خواهی...

متأسفانه نقش نظارت قاطع، انقلابی و قانونی مجلس بر دولت با مدیریت واداده و غربگرای فعلی آن که در برجام و cft و پالرمو و همکاری ذلیلانه و خفت بار با دولت کاملاً مثل خود مجلس تعطیل شده است و دولت رها و آزاد هر کاری دلش می خواهد می کند و ماجرای اجرای غلط تصمیم در اصل درست مدیریت مصرف سوخت هم که با سوء استفاده بیگانگان و اشرار و خسارت به مردم و نظام همراه بود از این ماجرا مستثنی نیست.

ان شاء الله در انتخابات آتی یک مجلس انقلابی با مدیریتی ولایی شکل بگیرد و اسلام و انقلاب و مردم کمک شوند.
سعید
1398/09/8 ساعت 02 و 47 دقیقه و 32 ثانیه
چه کسی جوابگوی خسارات سنگین مادی و معنوی حوادث اخیر است؟ مقصر اصلی خونهای ریخته شده (دهها نفر از ماموران امنیتی - افراد بیگناه و افراد آشوبگر) و صدها میلیارد تومان اموال عمومی و خصوصی نابود شده و غارت شده چه کسی است؟
اگر عدالتی باشد بایستی علاوه بر لیدرهای آشوبگران برخی مسٔولان بی کفایت نیز محاکمه شوند.
سیدمهدی
1398/09/7 ساعت 23 و 58 دقیقه و 25 ثانیه
این اقدامات هماهنگ و تخریبی نشان داد که لازم نیست حتما نفوذی ها از خارج به قصد جاسوسی وارد شوند .دیدم که تفکر نفوذ و ضد نظام هم میتواند در سطح کارشناسان سازمان های مهم و اثر گذار باعث صدمات جبران ناپذیری شود ، که حتی رئیس جمهور هم خودش را از زمان اجرایی شدن امور بی اطلاع نشان دهد.
ان شاء الله با حضور جوانان انقلابی و جهادی شاهد عزت اسلام در امور کشور باشیم .
لبیک یا خامنه ای ، لبیک یا مهدی است
مجید
1398/09/7 ساعت 22 و 33 دقیقه و 06 ثانیه
ضمن تشکر از مدیر وبلاگ جناب امیر علی بابت پست جدید و مفید که گذاشتن خدمتتون عرض کنم مردم خیلی ناامید و ناراضی هستن خیلی از مردم از الان که تقریباً سه ماه مونده به انتخابات مجلس دل و انگیزه ای برای اومدن پای صندوق رای ندارن کار از کار گذشته این دولت و مجلس هم دارن وضع رو روز به روز بدتر میکنن هیچ راهی نمونده جز سکوت و صبر

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو