1398/09/9  ساعت 00 و 00 دقیقه و 01 ثانیه    ویرایش: 1398/09/8 ساعت 22 و 00 دقیقه و 15 ثانیه
توسط:

براساس مستندات به دست امده ، عربستان و در درجه بعدی امارات از اغتشاشات اخیر در ایران حمایت مالی و لجستیک کرده اند و این حمایت مخصوصا در استانهای سیستان و بلوچستان ، خوزستان و کردستان به شکل بسیار ویژه ای انجام شده است .این حمایت ها پنهانی نبوده و این رژیم با حمایت مالی از شبکه های مختلف ضد ایرانی مثل ایران اینترنشنال و برخی شبکه های ضد انقلاب که مسائل تجزیه کشور را دنبال می کنند امنیت ملی ایران را مورد تهدید قرار داده اند.سخنان سفیر سعودی در مصر بهترین سند و مدرک در این زمینه است.
واضح است که اگر کشوری خانه اش شیشه ای است که به خانه های دیگر سنگ نمی اندازد.ال سعود البته می داند که دست زدن به این کارهای خطرناک برای منافع انها هم مخاطری دارند ولی انها مجبورند که به سیم اخر بزنند چرا که در هر دو حالت سقوط این رژیم قطعی است.من نمی خواهم این پرونده را فعلا باز کنم و می گذارم برای یک زمان بهتر .

آل سعود امروز به صورت ویژه ای در چنگال محور مقاومت قرار دارد و شیشه عمر انها در دست این محور است.آل سعود و امارات در موقعیتی نیست که از بعضی پیروزی های انصار الله یمن ناراحت بشود و بخواهد قیافه انتقام گیر را به خود بگیرد.انها در حد و اندازه های چنین مواضعی نیستند .آل سعود خوب است بداند باید منتظر عواقب سخت و جانکاه فتنه انگیزی اخیرشان در ایران و حتی عراق باشد و محور مقاومت بزودی انتقام سختی از آل سعود خواهند گرفت.
برای  بار چندم می گویم که شیعیان عراق و حتی برخی معترضین در کشور بدانند وهابیون ضد بشر سعودی خیر خواه هیچکدام از ما نیستند و فقط می خواهند از اب گل الود مشکلات اقتصادی و خدماتی در ایران و عراق و لبنان ، ماهی مورد نظرشان را بگیرند و اگر بتوانند شکاف مورد نظر را بوجود بیاورند اولین کسانی که قربانی می شود ، همین مزدورانشان در ایران و عراق و لبنان هستند.

جهت اطلاع دوستان بگویم بعد از ماجرای ارامکو ، عربستان و امارات با شدت بی نظیری در حال پول خرج کردن برای به هم زدن اوضاع امنیتی کشورهای اصلی شیعه محور مقاومت هستند و ضربه ارامکو هنوز در حال شکستن استخوان بندی ال سعود  است ولی ال سعود بدانند ضربات محکم تر و درد اورتری انتظارشان را خواهد کشید.این کارها فقط باعث پیش افتادن سقوط بن سلمان و کل خاندان وهابی ال سعود می شود و چیزی به عمر انها نمی افزاید.

مردم کشورهای محور مقاومت نباید اجازه دهند که یک بیگانه وارد اختلافات داخلی که طبیعت هر کشور و جامعه ای است شوند.اینها دلسوز جوامع ما نیستند و با همه ما دشمن هستند.امیدواریم در عراق مردم به فرمان ایت الله سیستانی حفظه الله گوش دهند و یک حد یقف و فصل الخطابی باقی بگذارند و اجازه فروپاشی جامعه نوین و دمکراسی نوپای خود را ندهند.

معترضین عراقی اولاتر بود که به امریکائی ها اعتراض کنند که در حال غارت نفت عراق هستند.امریکائی که بیش از یک میلیون عراقی را به کام مرگ فرستادو عراق را ویران نمود ایا دوست مردم عراق است؟.ایا ایرانی که در روزهای سخت و روزهائی که داعش زنان و دختران عراقی را به کنیزی  می گرفت و شهرها و استانها یکی بعد از دیگری سقوط می کردند و ه چند قدمی بغداد رسیده بود  و دوست روزهای سخت عراق بود ، شایسته اینگونه تعابیر نیست.سیبل کردن ایران در اعتراضات نشان می دهد که چه کسانی پشت سناریو اعتراضات عراق هستند.برخی معترضین از دخالت ایران در امور عراق ناراحتند در حالی که رئیس جمهور امریکا و معاونش و حتی وزیر خارجه امریکا بدون اجازه و اطلاع مسئولان عراقی وارد این کشور و پایگاه های امریکائی می شود و نخست وزیر و رئیس جمهور عراق را به پایگاه امریکائی احضار می کنند و صدای کسی هم بلند نمی شود.ایا این زیر پا گذاشتن تمامیت و استقلال عراق نیست ؟ ایا شایسته اعتراض نیست ؟ در زمینه بی وفائی عراقی ها حرف زیاد است و انها ید طولائی در این زمینه دارند.
نحوه برخورد امریکا با عراق شباهت کاملی با سفر دیروز ترامپ به افغانستان دارد . اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان به ان شکل ذلت بار و حقیرانه در کنار سربازان امریکائی و پشت سر ترامپ که در حال سخنرانی بود ایستاده بود و اتفاقا دولت افغانستان هم خبری از ورود ترامپ به این کشور نداشت و بعدا تلفنی به وی خبر دادند که این بابا اینجاست.درست مثل عراق . ایا اینها شایسته اعتراض نیست؟ ایا مردم عراق اینقدر بی بصیرت هستند؟ ایا حقایق را کتمان کردن چیزی از اصل موضوع کم می کند؟ امیدوارم معترضین عراقی به خود بیایند.
تا بعد...

   


نظرات()  
یوسف خ. خ.
1398/09/19 ساعت 10 و 01 دقیقه و 53 ثانیه
سلام برادر محترم.

از اول انقلاب تا الان هر جا کار دست نیروهای ارزشی و انقلابی بوده است کار خوب پیش رفته و هر جا مقام پرستان و غربگرایان به ناحق در کشور شیعه مسئولیت ربوده و حکمرانی کردند جز خیانت و خباثت از آنها چیزی دیده نشده است.

کادر سازی و باند بازی سران خبیث فتنه 88 که آثار سوء آن را در دولت و مجلس فعلی هم می بینیم یکی از اصلی ترین انحرافات انقلاب در رسیدن به اهداف عالیه آن و حل مشکلات مردم است.

غربگرایان برای زدن ضربه به انقلاب و وابستگی کشور به آمریکا و اروپا و هضم کشور در سیستم فاسد جهانی غرب تلاش می کنند و باید از تمام عرصه های مسئولیت های کشور کنار گذاشته شوند.

غربگرایان ایران، وهابیون سعودی و صهیونیستها، دشمنان سرسخت اسلام و نهضت مقدس ظهور در منطقه هستند.


"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
پاسخ : با تشکر از نظرات دوستان
به اطلاع می رسانم
پست تازه منتشر شد
انشاالله منتظر
1398/09/18 ساعت 18 و 45 دقیقه و 22 ثانیه
سلام آقا یوسف
من هم مثل شما از اطلاح طلابان و غرب گداها متنفرم
ولی به نظر من دلیل اصلی عقب ماندن انقلاب از هدف هایش بیشتر کم کاری انقلابی هاست
انقلاب در راه خدا یعنی صلاح دین رو به هر چیزی ترجیح دادن نه صلاح مملکتو
انقلابی جماعت به خاطر اینکه فلانی ناراحت نشه به فلان جماعت برنخوره فلانی قهر نکنه و غیره خیلی مواقع از اهداف انقلابیشون گذشتن
این انقلاب در همان ابتدا دست جماعت انقلابی بود که با کم کاری هاشون مملکت افتاد دست نا اهلان
یوسف خ. خ.
1398/09/16 ساعت 08 و 39 دقیقه و 08 ثانیه
از مدیر محترم وبلاک تقاضا می کنیم در مقاله ای به فرصت ها و تهدیدهای که بر سر راه اقتصاد مقاومتی، راهبردهای چهل ساله دوم انقلاب اسلامی و در مجوع تمدن سازی نوین اسلامی در داخل کشور و منطقه قرار دارند پرداخته شود و ابعاد مهم موضوع بازشناخته شوند.

شکی نیست که غربگرایان و جریان غربگرای داخل به قول دوستمان در کامنتشان نه تنها اصلی ترین مانع بلکه ویرانگران این برنامه های کلان انقلابی در جهت بسط سلطه همه جانبه غرب در کشور و فروش اسلام و انقلاب به آمریکا و اروپا هستند.

اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/09/16 ساعت 08 و 20 دقیقه و 41 ثانیه
راهبردهای کلان ارزشی و انقلابی و برنامه راه چهل سال دوم انقلاب و نظام به ترکیب مجلس آینده و اکثریت آن بستگی تامّ دارد. همه دلسوزان نظام و جریان انقلابی باید کاملاً مراقب باشند نفوذی های غربگرا به همراه باند فاسد اصلاح طلبان برای اجرای نقشه های استکبار با کسب اکثریت مجلس بعدی، این راهبردهای کلان ارزشی و انقلابی را خنثی و بی اثر نکنند.
یوسف خ.خ.
1398/09/12 ساعت 22 و 43 دقیقه و 03 ثانیه
به نظر می رسد آمریکا و آل سعود به هر قیمتی که شده تلافی شکست فتنه در ایران را می خواهند در عراق بگیرند.

اوضاع عراق و اعتاب مقدسه (شهرهای مقدس نجف و کربلا) نگران کننده هستند.

کلی با پیروزی های سال های اخیر محور مقاومت امیدوار شدیم حرکت سفیانی عقیم و تضعیف شده بشود، اما بر خلاف ایران و تا حدود زیادی لبنان، در عراق اوضاع به مرحله خطرناک برای شیعیان پیش می رود و قطعا بر سوریه هم تاثیرگذار است.

دوستی به مطلب درستی اشاره کرده و آن اینکه ظهور بعد از فتنه های متعدد و پیچیده است!

"اللهم عجل لولیک الفرج"
علی
1398/09/12 ساعت 22 و 05 دقیقه و 10 ثانیه
ورود گسترده گروه های مسلح(صرخی و یمانی مولوی) به استان های نجف کربلا ذی قار در 72 ساعت گذشته
بیشتر بخونید mdeast.news
1398/09/12 ساعت 18 و 26 دقیقه و 24 ثانیه
وزیر خارجه عمان به ایران آمد و طبق برخی خبرها احتمالاً روحانی هم به ژاپن سفر می کند!
عجیب این است که نام این دو کشور (ژاپن و عمان)همواره با میانجی گری و واداگی برای مذاکره بازی غربگرایان ایران با آمریکا در هم تنیده شده است!
رهگذر
1398/09/12 ساعت 07 و 27 دقیقه و 45 ثانیه
متعب بن عبدالعزیز برادر پادشاه عربستان مرد
یوسف خ. خ.
1398/09/11 ساعت 21 و 01 دقیقه و 54 ثانیه
صدور حکم اعدام برای 5 جوان انقلابی و شیعه عربستان صحیح است...

تفاوتی در مظلومیت جوانان انقلابی بحرین و عربستان وجود ندارد.

خداوند ریشه کفر جهانی و نفاق منطقه ای را برکند و جهان را به قدوم مبارک مهدی فاطمه (سلام الله علیهما) مزیّن بفرماید.
یوسف خ. خ.
1398/09/11 ساعت 20 و 18 دقیقه و 39 ثانیه
در پست قبلی نام فراموش شد.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/09/11 ساعت 20 و 16 دقیقه و 54 ثانیه
دولت بحرین حکم اعدام 5 جوان شیعه و انقلابی را در آستانه اجرا کردن اعلام نموده است.

چه شرایط و افرادی دولت خبیث دست نشانده آل سعود در بحرین را تقویت و به ادامه انجام جنایت علیه شیعیان مظلوم این کشور اکثریت شیعه ترغیب و تشویق می کنند؟

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
رحیمی
1398/09/11 ساعت 16 و 00 دقیقه و 55 ثانیه
هشدار حشد الشعبی درباره بازگشت داعش به عراق (سفیانی).
1398/09/11 ساعت 09 و 48 دقیقه و 02 ثانیه
جریان غربگرای ایران نه تنها با برجام و ادامه ذلیلانه آن، کشور را زیر سلطه اروپا برده است بلکه خفت و خواری دولت در مقابل شیخ نشین های جنوبی خلیج فارس باعث پررویی آنها و امر و نهی ها و دخالت آنها در امور داخلی ایران شده است.

از حذف نام خلیج فارس برای رضایت امیر بحرین و ولیعهد امارات تا فرستادن پیام ذلت برای پادشاه مفلوک سعودی و نجات آل سعود از ورطه بی سرانجام تجاوزشان به یمن...!

دولتی که ارکان آن یکی بعد از دیگری در انظار عمومی دروغ تحویل ملت می دهند و دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب در اروپا و آمریکا رفقای از جان عزیزتر آنها هستند و مجلس واداده و همیشه تعطیل که در کارنامه مردود هیئت رئیسه و اکثریت غربگرا و وکیل الدوله ای آن، تقدیم
fatf و پالرمو برای تضعیف محور مقاومت و کمک به امنیت رژیم صهیونیستی هستند ذره ای دلسوز ملت و کشور نبوده و نخواهند بود.

بدون تعارف باید انقلاب از نااهلان و نامحرمان پس گرفته شود.
1398/09/10 ساعت 21 و 04 دقیقه و 56 ثانیه
صداقت خوبه. سیاستمدار بایستی راست گفتار باشه که اگر نباشه سیاستمدار غیر اسلامیه اگر چه اسما مسلمان هم باشه. اگر سیاستمدار دروغگو باشد مردم هم یاد می گیرند و ایمان و دین را کنار میزارن. سیاستمدار دروغگو از انفجار اتمی مضرتر هست. کاش دیگه مردم فقط انسانیت را بخواهند تا بعدا مشکل زا نشود.حرف نشدنی ولو قشنگ و زیبا را نپذیرند و بدانند تنها حرفی زیبا خواهد بود که امکان عملی شدن داشته باشد.
رهگذر
1398/09/10 ساعت 19 و 03 دقیقه و 33 ثانیه
ائتلاف سائرون به رهبری مقتدی صدر اعلام کرده که نامزدی را برای نخست‌وزیری عراق ارائه نخواهد کرد و در انتخاب نخست‌وزیر دخالتی نخواهد داشت و گفته فقط از نامزدی حمایت میكند كه به تایید مردم برسد. انگار كه دولت كنونی برگرفته از مردم و انتخابات و قانون اساسی نبوده است!

معنی این حرف این است كه ائتلاف سائرون قانون اساسی عراق را قبول ندارد و نتیجه اش این است كه خود این ائتلاف نامشروع است.

مقتدی صدر قصد دارد هر كسی را كه نخست وزیر میشود چشم بسته به فساد متهم كند فلذا خودش كسی را معرفی نمیكند

این رفتار نوعی شیطنت و فرار از مسوولیت پذیری و بیرون گود ایستادن و به دیگران فحش دادن و طعنه زدن است و یك رفتار غیر انسانی و مشمئز كننده است
یوسف خ. خ.
1398/09/9 ساعت 13 و 29 دقیقه و 38 ثانیه
بخش 2:

عراق:

متأسفانه نفوذ گسترده پول و مدیریت آمریکایی سعودی اماراتی و حتی صهیونیستی در صفوف مردم تظاهر کننده عراق و ایجاد انحراف گسترده در خواسته های به حق مردم عراق و سوق دادن آنها به ضدیت با محور مقاومت و ارکان آن، ناکجاآباد خطرناکی را برای کشور دوست و همسایه ترسیم کرده است که هوشیاری و عمل انقلابی ارکان و نیروهای مسلمان و جهادی عراق را برای نجات کشورشان از توطئه های استکباری اجتناب ناپذیر می کند. اخراج نظامیان و آمریکایی ها از عراق قطعاً آبی بر آتش فتنه گری در عراق و بر هم زننده نقشه های دشمنان ملت عراق است.

لبنان:
در لبنان هم توطئه خطرناک از بین بردن ارزش پول ملی، نابودی اقتصادی و روی کارآوردن احتمالی دولتی ضد محور مقاومت و حزب الله در دستور کار آمریکا و سعودی است که امیدواریم حزب الله و گروههای و شخصیت های وزین و فهمیده لبنان با درایت این مرحله حساس را مدیریت و کشور خود را نجات دهند.

یمن:

انصار الله باید بداند یا باید آل سعود را نابود کند یا سلطه آن را بر یمن امضاء کند راه سومی وجود ندارد.

بن سلمان بسیار شیاد و حیله گر است و ذره ای اعتماد و مصالحه با او بهای سنگینی برای یمن و مجاهدان آن را رقم خواهد زد.

علی رغم اینکه تمام مشکلات و نارسایی ها و محاصره مردم شریف و بزرگوار یمن را درک می کنیم، پیروزی آنها بر دشمن پلید وهابی و اربابانش را از خداوند خواستاریم.

ان شاء الله به فضل پروردگار اسلام و محور مقاومت بر همه ناملایمات و توطئه ها غلبه کرده و زمینه سازی تمدن سازی نوین اسلامی با سرعت در منطقه فراهم گردد.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
یوسف خ. خ.
1398/09/9 ساعت 13 و 15 دقیقه و 42 ثانیه
با سلام به مدیر محترم وبلاگ و دوستان گرامی.

بخش 1:

مقام عظمای ولایت در دیدار با بسیجیان جملات و نکات بسیار مهمی را مطرح فرمودند که تک تک آنها جای تعمق، بررسی و عمل قاطعانه و انقلابی دارد که فقط به یکی از این جملات حکیمانه ایشان اشاره می کنم:

"در جنگ نرم عکس العملی رفتار نکنید، البته باید پاسخ دشمن را داد اما همیشه مانند شطرنج بازی ماهر، یک قدم از دشمن جلوتر باشد و کنشی عمل کنید"

حالا به وضعیت کشورهای محور مقاومت در این روزهای پرتلاطم نظری بیندازیم:

ایران:
زمان نشناسی و نامحرم دانستن ملت و شاید هم ...در اجرای غلط یک تصمیم درست در مورد مسئله بنزین می رفت که با ایجاد زمینه برای استکبار ومزدوران داخلی و اراذل و اوباش، فتنه بزرگ و پیچیده و ویرانگری را رقم بزند که تیزبینی رهبری معظم انقلاب، زمان شناسی و نجابت و اقتدار ملت و قاطعیت انقلابی و تحسین برانگیز حافظان امنیت و اقتدار کشور در نیروهای مسلح قهرمان، توطئه را در ساعات و روزهای نخستین آن به زباله دان تاریخ فرستاد و عصبانیت استکبار و تفاله های روسیاه داخلی قلم به دست مزدورش را بر انگیخت، هر چند که برنامه ریزی گسترده دشمنان و مزدوری منافقین و اراذل و اوباش شاید هزاران میلیارد تومان خسارت و آسیب جانی و مالی کشور و ملت را رقم زد.

غربگرایان عمّال استکبار هستند و بر همه اقدامات آنها باید نظارت کامل داشت. برجام و cft و پالرمو و بازی در زمین فرانسه جایی برای آسودگی خاطر از جریان غربگرا و خائنین نفوذی در برخی دستگاههای کشور را غیرممکن می سازد.

ان شاء الله حضور با بصیرت و انقلابی ملت در انتخابت پیش رو حلال مشکلات بزرگی از کشور باشد.

1398/09/9 ساعت 11 و 31 دقیقه و 10 ثانیه
مجلس فعلی و مدیریت و اکثریت آن ضعیف ترین مجلس بعد از انقلاب است. دولت هر کاری دلش می خواهد می کند و مطمئن از نبود کوچکترین عکس العملی از جانب مجلس و رأی مثبت مجلس به هر دستور کار دولت در شورای قوا...!!

وظیفه مجلس تعیین سفیر برای کشورهای دیگر است یا بازخواست وزیر خارجه برای دیدارها و تماس های غیرقانونی با نمایندگان کنگره آمریکا و ادامه ذلت بار برجام؟

وظیفه مجلس تبعییت طوطی وار از همه اوامر دولتی هاو تصویب ننگنامه های تحمیل شده استکبار جهانی است یا در نظر گرفتن منافع ملی و تبعیت از فرامین ولایت؟

وظیفه مجلس کار کردن برای ملت است و یا ماهی 20 روز تعطیلی و به جیب زدن مفت و مجانی پول ملت در آخر ماه؟

مدیریت پیر، سالخورده و کم حوصله و عاشق تعطیلات مجلس کجا از دردها و مشکلات مردم با اطلاع هستند که برای رفع آنها دل بسوزانند؟


نبود یک مجلس انقلابی و در جهت حقوق ملت و ضعفای جامعه درد بزرگ این روزهای کشور ماست که ان شاء الله با درایت ملت و درس عبرت گرفتن از سپردن کارها به غربگراها، در انتخابات پیشرو به نحو احسن جبران کنند.
افتخاری
1398/09/9 ساعت 06 و 44 دقیقه و 14 ثانیه
مردم اگر به هنگام انتخابات درست عمل کنند و تحت تأثیر شعارهای افرادقرار نگیرند ، نیاز به اعتراضات از نوع کف خیابانی نیست که امروزه مورد سوء استفاده دشمنان این ملت قرار بگیرد . باید مدت کوتاه مانده تا انتخابات مجلس را صبوری کنیم و با انتخاب نمایندگانی جوان و انقلابی و با روحیه جهادی این دولت را در مدت باقیمانده عمرش مدیریت کنیم تا از این حالت با کمترین خصارت رهایی یابیم .
البته همانطور که رهبر معظم انقلاب در زمان دولت قبل به مجلس پیشنهاد تغییر قانون جهت پارلمانی کردن انتخاب دولت را نمودند که این راهکار مناسبی برای جلوگیری از دیکتاتوری دولتهاست و مجلس هم در رأس امور قرار میگیرد و مردم از طریق چنین مجلسی می توانند راحت تر از دریق نمایندگان خود انتقاد کنند و دولت را مجاب کنند
امروز بزرگترین مشکل کشور ما این است که مجلس ما نه عصاره فضایل این ملت است و نه در رأس امور است و به همین خاطر دولت هر اقدام نسنجیده ای را با چنین مجلسی راحت انجام می دهد .

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو