1398/09/29  ساعت 18 و 19 دقیقه و 37 ثانیه    ویرایش: 1398/09/29 ساعت 19 و 10 دقیقه و 32 ثانیه
توسط:

همانطور که همه دوستان می دانند شام و فلسطین در اخرالزمان مرکز حوادثی عجیب و شگفت اور خواهد بود و اصرار یهودیان برای اشغال فلسطین و بازگشت جعلی به ان از انجمله است .یهودیان به قدرت و ثروتی بی سابقه در تاریخ دست پیدا می کنند و این موضوع عامل ایجاد فسادی بزرگ در زمین توسط انها خواهد شد.امروز رسانه ها و ماهواره ها با قصد و نیت گسترش فساد در دنیا کاملا در اختیار یهودیان و صهیونیستها ها و متحدان صلیبی ان قرار دارد و انها این پروژه را با سرعت به پیش می برند.
اگر نگاهی به شام بیاندازیم می بینیم که این منطقه امروز تقریبا به طور کامل قفل شده است و اسرائیل به مدد قدرت نظامی و اطلاعاتی توانسته است در ان منطقه حکمفرمائی کند و اگر نبود پرورش نهال و امروز درخت تناوری به نام حزب الله لبنان ، معلوم نبود که این منطقه امروز چه سرنوشتی پیدا می نمود.به هر حال جنگهای بزرگی در دو سه دهه اخیر توسط مردان حزب الله صورت گرفته است و اینک همه منتظرند تا در یک لحظه ، جرقه یک جنگ بزرگ و همه جانبه در این نقطه عجیب و اسرار امیز زده شود .همه مومنان و دست اندرکاران این قضیه دست به دعا هستند تا خداوند فتح المبینی دیگر که از همیشه واضح تر و بین تر باشد را برساند .مجاهدان شام و انحصارا حزب الله لبنان توانسته یهودیان را به کما ببرد ولی بازی هنوز تمام نشده است و همه ما منتظر اتفاقات اینده هستیم .

کما اینکه در گذشته گفتیم انچه ما منتظر ان هستیم رخ نخواهد داد مگر انکه یهودیان جمع شده در سرزمین مقدس در اخرالزمان دچار یک نوع از هم گسستگی شدید و شکست های متوالی به دست گروههای کوچک بشوند.این موضوع یکی از حساسترین و قابل توجه ترین حوادث اینده را شکل خواهد داد.اوضاع عامه مسلمانان کم و بیش دارد به وضعیت ترسیم شده در اخرالزمان نزدیک می شود و لکن وضعیت در سرزمین های مقدس چه در شام و چه در حجاز از اهمیت خاص الخاصی برخوردار است و در این رابطه باید مقداری منتظر ایجاد شرایط نهائی در شام و سپس عراق بشویم هر چند مقدمات ان مدتهاست اغاز شده و در حال تکمیل شدن است.

در این زمینه دو نکته درباره پیش بینی حوادث اینده قابل ذکر است.نکته اول بعضی افراد در لباس انتظار و منتظر می خواهند باعث ایجاد احساسات کاذب و هیجان در غیر محل خود و سپس نا امید کردن مومنان واقعی و منتظران حقیقی بشوند که با اینها کاری نداریم.این افراد پیاده نظام و مزدور دشمن و در جبهه باطل اند . ما در بین خودمان افرادی داریم که مانند چراغ راهنما عمل می کنند و در این زمینه اصلا عجله نمی کنیم و منتظر حوادث واقعی و اصلی خواهیم ماند.
نکته دوم اظهارات دوستان منتظر مومن است که این دوستان باید خیلی حواسشان باشد و دقت کنند سبب ایجاد موج در زمان غیر دقیق نشوند چرا که این موج مخصوصا توسط خودی ها ضررهای بسیاری به بار خواهد اورد.
لذا به همه دوستان توصیه می کنم فعلا به هیچ وجه وارد موضوع خروج سفیانی و غیره نشوند و منتظر بمانند .ما داریم مشاهده می کنیم در سایت وبلاگ های مهدوی برخی دوستان با احساسات پاک در زمینه خروج سفیانی برای رجب اینده تبلیغ می کنند .من در این زمینه خبر خاصی ندارم و هنوز برای خروج یا عدم ان چیزی مشاهده نشده است و به نظر من تحت فشار شدید قرار گرفتن اسرائیل در درجه اول و ال سعود در درجه دوم از جمله حوادث پیشاهنگ خروج ملعون خواهند بود .ال سعود دارد در این شرایط قرار می گیرد و اسرائیل برغم همه ورشکستگی ها و همه فشارهای خفه کننده ، هنوز مقداری رمق دارد.هر زمان این رمق گرفته شود در اینباره صحبت خواهیم نمود.به نظر می رسد باید منتظر یک نبرد مقدماتی وسیع و گسترده باید باشیم.این نبرد تقریبا حتمی است.این جنگ در شام رخ خواهد داد.
درباره مسائل پیرامون سال 2022 باید بگویم تا رسیدن این سال و تاریخ حوادثی که می گویند در این سال رخ می دهد 2 سال و چند ماهی باقی مانده و این زمان زیاد است و فعلا به طور قاطع درباره حدوث یا عدم ان نمی شود صحبت نمود و ان شاء الله در زمان مقتضی به شرط حیات درباره اش حرف خواهیم زد.درباره حوادث احتمالی این سال فعلا باید بگویم مقدمات این اتفاقات فراهم شده و بعید نیست اتفاق مهمی بیفتد ولی هنوز مشخص نیست که ایا این حوادث در این سال حتما اتفاق بیفتند یا نیفتند العلم عند الله .

   


نظرات()  
علی
1398/10/6 ساعت 07 و 28 دقیقه و 02 ثانیه
با سلام خدمت تمامی دوستان و منتظران گرامی ، دوستان عزیز مدتی است خبرها و کلیپ هایی از کرمانشاه میرسه که نشون میده موجودات غیر ارگانیک دارن کم کم به صورت نیمه مرئی در میان آیا دوستان چیزی در این مورد شنیدن نظر شما آقا امیر علی
پاسخ : با سلام و تشکر از نظرات خوب دوستان در این پست
به اطلاع می رساند
پست جدید وبلاگ منتشر شد
مجتبی
1398/10/5 ساعت 21 و 39 دقیقه و 30 ثانیه
تجزیه ی عراق به سه کشور کرد - سنی - شیعی، باعث میشه مرزهای سوریه در اختیار دشمنان قرار بگیره و این امر میتونه زمینه ساز شورش ارتجاعی سفیانی ملعون بشه. تجزیه عراق و ایران از برنامه های مهم صهیونیزم بین الملل برای تشکیل خاور میانه ی جدید است. این امر طبق روایات در ایران، محقق نخواهد شد ولی زمینه های تحقق آن در عراق به وضوح قابل مشاهده است. مخصوصا اینکه قانون اساسی عراق، سیستم فدرال را پذیرفته (مثل کردستان عراق). امیدواریم خداوند بحق خانم زینب علیهاالسلام در امر فرج حضرت بقیةالله ارواحنافداه تعجیل نماید، و ما را از یاوران آن حضرت - چه در عصر غیبت و چه در عصر ظهور - قرار دهد.
1398/10/5 ساعت 20 و 52 دقیقه و 34 ثانیه
به اغتشاشگران گفتند چرا بانك آتش میزنید؟ جواب دادند برای رسیدن به هدفمان هر كاری میكنیم، گفتند چرا آدمها را با هفت تیر میكشید؟ جواب دادند برای پیروزی هركاری میكنیم، گفتند چرا مسجد آتش میزنید و چرا قرآنها را میسوزانید؟ جواب دادند برای پیروزی هركاری میكنیم، گفتند دیگر چهلم گرفتن اموات را از كجا آورده اید؟ جواب دادند كافر كه نیستیم دیگر!
یوسف خ. خ.
1398/10/5 ساعت 07 و 06 دقیقه و 41 ثانیه
هدف جریان غربگرا این است که با فشار برای تصویب و اجرایی کردن لوایح مورد درخواست آمریکا:

- راه دور زدن تحریم ها بسته شود.
- معیشت و اقتصاد کشور و مردم سخت تر شود.
- راه را برای تحمیل های فاجعه بار خود به نظام برای نابودی انقلاب و تحویل کشور به استکبار فراهم کند.

- و سرانجام...

تبلیغ گسترده و وسیع اینکه: عامل همه مشکلات کشور، گوش نکردن به دیکته های آمریکا و دست نکشیدن از اسلام و انقلاب معرفی شود!

غربگرایان گوششان به هیچ چیز جز سخنان ماکرون و جانسون و آبه و شیخ نشینان مفلوک خلیج فارس نیست!

جریان انقلابی و همه دلسوزان اسلام و انقلاب باید مردانه پای کار انقلاب باشند و از فروش مجانی آن به دشمنان بیرونی جلوگیری کنند!

به خدا راست گفته اند که منافقین از کفار بدتر هستند!!

"اللهم عجل لولیک الفرج"
1398/10/4 ساعت 22 و 40 دقیقه و 25 ثانیه
غربگرایان ایران اگر فرصت پیدا کنند انقلاب را نابود خواهند کرد و هر گونه خوشبینی به این مزودوران ترامپ و پمپئو عواقب جبران ناپذیری برای کشور در پی دارد.
1398/10/4 ساعت 22 و 31 دقیقه و 29 ثانیه
فشار آمریکا به خصوص شخص پمپئو وزیر خارجه آمریکا برای تصویب فوری لوایح cft و پالرمو در ایران، دیدارهای کاملا مشکوک ظریف در تهران و عمان با مسئولان عمانی، اصرار خائنانه دولت بر تصویب ننگنامه ها برای لبخند شیاطین کاخ سفید، جایگزینی ژاپن به جای فرانسه برای فریب دادن ایران برای ادامه ذلت بار ننگین برجام و رفتن خفت بار به پای میز مذاکره تعبین شده برای اهداف اسرائیل و آمریکا و اوضاع خطرناک عراق و لبنان، آینده تیره و تاریکی از وضعیت محور مقاومت و ایران امام و شهدا را ترسیم می کند!

آیا غربگرایان واقعا ایران را بازیچه ترامپ و آمریکا خواهند کرد؟

آیا اهداف انقلاب قرار است به فراموشی سپرده شود؟

آیا این غربگرایان دولت و مجلس ذره ای دلسوز اسلام و انقلاب و کشور هستند که دوباره اجازه بده بستان های بسیار خطرناک، ذلیلانه و مصیبت بار با آمریکا را برای کشور پیدا کرده و یا خودسرانه در حال انجام آن هستند؟

1398/10/3 ساعت 19 و 33 دقیقه و 16 ثانیه
مدیر این وبلاگ از نعمتی که خدا و امام زمان به ایشان داده گویا فقط در جهت کسب درامد و نمایش تبلیغات استفاده می کند.
به جای این همه نمایش تبلیغ بهتر است فعالیتتون رو بیشتر کنید به نظرم
پاسخ : تبلیغات هیچ ارتباطی با وبلاگ صبح قریب ندارد و این تبلیغات متعلق به سایت میهن بلاگ است .
افتخاری
1398/10/2 ساعت 07 و 48 دقیقه و 27 ثانیه
عزیزان منتظر ، یکی از نتایج چهل سال مقاومت مردم ایران در برابر زیادی خواهی های استکبار جهانی به ریاست جمهوری رسیدن ترامپ در آمریکا یعنی میتوان گفت که ترامپ هدیه خداوند به مردم ایران در نتیجه مقاومتشان هست . آمریکا امروز در وضعیتی قرار گرفت که اگر ترامپ را استیضاح یا یرمنار کنند باعث قیام طرفداران پروپاقرص وی و استقلال خواهی بسیاری از ایالتها و متلاشی شدن این قدرت جهانی خواهد سد و اگر هم برای بار دوم رئیس جمهور سود که این گزینه محتملتر است این مرد با سیاستهای انتحاری خود آمریکا را به نابودی می کشاند یعنی آمریکا امروز در شرایط گزینه دوسرباخت قرار گرفته است این وعده خداوند برای نابودی مستکبران و ظالمان است زیرا که " إِنَّ رَبَّک لَبِالْمِرْصَادِ "
امروز نیاز به وحدت و یکپارچگی ما در درون است و انتخاب نمایندگانی که در صف اول خاکریز مبارزه با دشمن حاضر باشند و برای رسیدن به آن باید آستین همت را بالا بزنیم و تا می توانیم در رسوا کردن نفاق داخلی و معرفی نیروهای انقلابی به مردم کوتاهی نکنیم که انشاءالله خدا با ماست و یاری خداوند حتمیست .
یوسف خ. خ.
1398/10/1 ساعت 13 و 38 دقیقه و 44 ثانیه
در صورت ارسال استیضاح ترامپ به کنگره، هر چند احتمال رأی آوری آن کم است آیا ممکن است ترامپ دست به اقدام نظامی قابل توجهی در آمریکای مرکزی یا جنوبی یا غرب آسیا و یا ...بزند؟

آیا ترامپ همانطور که گفته بود در صورت استیضاح به همراه هوادارانش در آمریکا جنگ داخلی راه می اندازد؟

تضعیف حاکمیّت آمریکا تا همین جا هم تمام هیمنه استکباری کاخ سفید را خدشه دار و کم اثر کرده است!

آیا صهیونیست ها و آل سعود در منطقه با ناامیدی از حمایت عملی آمریکا، مهره نهایی خود (سفیانی) را علنی خواهند کرد؟

تشکیل بلوک سنّی در غرب و مرکز میانی عراق توطئه ای است که به خروج سفیانی سرعت خواهد بخشید. این بلوک با هدف جدایی بخش های محور مقاومت در منطقه می تواند در خدمت اهداف استکباری باشد. کارشکنی های مختلف در عراق برای تشکیل دولت جدید می تواند برای این کار مورد سوء استفاده دشمنان دولت قانونی و حاکمیّت مستقل در عراق باشند.

"اللهم عجّل لولیّک الفرج"
1398/09/29 ساعت 21 و 41 دقیقه و 55 ثانیه
سلام.ممنون از نکات خوب
دو نکته جالب را از شما پذیرفتم و توجهم جلب شد
نکته اول اینکه برخورد احساساتی نشود. کاملا منطقی و قابل قبول هست. نمی شود احساس را به منطق و خرد برتری داد. باید عادت کنیم به اینکه امید را با علم و آگاهی همراه کنیم. آگاهانه امید داشتن خصلت منتظر واقعی هست. مشیت خدا را بپذیریم و هیجانی برخورد کردن خصلت کسی هست که به اراده خداوند ایمان ندارد.
نکته دوم که باز به نظرم جالب بود مسیر افول صهیونیست هست. این مسیر به یاری خدا به سرانجام خواهد رسید اگر چه تا پایان این رژیم بر دروغ بنا شده ممکنه دست و پا زدن هایی داشته باشد و معضلاتی به وجود بیاورد، ضمن اینکه شاید مطالعه آنها بیشتر از بعضی از ما منتظران در باره ظهور باشد و برای ممانعت از پایان خودشان کارایی بکنند.شاید اراده خداوند بر غافلگیر کردن صهیونیست ها و ظهور یکباره حوادث باشد. یعنی گاهی خداوند به نفع مخلصان کار را راحت کند. باید دعا کنیم.

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو