1398/10/10  ساعت 18 و 01 دقیقه و 42 ثانیه    ویرایش: 1398/10/11 ساعت 14 و 40 دقیقه و 17 ثانیه
توسط:

در چند سال اخیر در این وبلاگ بارها و بارها چه به صورت مطلب یا کامنت گفتیم حسن روحانی رئیس جمهور روزهای سخت نیست.مثال شمشیر مرصع نشان را زدم که به درد  بزم می خورد نه رزم.گفتیم روحانی به درد روزهای بزم می خورد و نه رزم.
دیروز خود رئیس جمهور به طوری ک هیچ ابهامی نپذیرد به چنین موضوعی اشاره نمود و اعلام کرد که او مرد این روزهای سخت و مرد روزهای پایداری و پایمردی و ایستادن برابر مستکبران نیست .
به بیان روحانی نگاهی داشته باشیم "برخی‌ها خطاب به دولت دوازدهم می‌گویند که چرا عین قول‌هایی را که اول دولت دادید، نمی‌توانید عمل کنید؟ ما در شرایط صلح آن قول‌ها را داده بودیم و بعد وارد شرایط جنگ شدیم و این جنگ را هم ما انتخاب و شروع نکرده و حتی بهانه را هم ما به دست دشمنان ندادیم"
این سخن روحانی دو معنا دارد اول اینکه او دولت شرایط سخت نیست و باید روزی حداقل دو سه میلیون بشکه نفت بفروشد تا بتواند کشور را به صورت حداقلی اداره کند و معنای دوم که همیشه دلسوزان اعلام کرده اند این است که او همیشه در برابر دشمن عقب نشینی کرده و هرگز حتی یک روز هم از راهبرد مقاومت و ایستادگی استفاده ننموده است.روحانی وقتی می گوید ما حتی بهانه هم به دست دشمن ندادیم هیچ معنایی جز این ندارد.بله دولت روحانی حتی موقع خروج امریکا از برجام و تشدید تحریمها که خلاف صریح برجام بود هم از این برنامه مشترک خارج نشد تا کشور هم چوب را بخورد و هم پیاز را .ایا او می تواند یک فایده ادامه ماندن در برجام را ذکر کند؟
به هر حال واضح است که ادامه کار حسن روحانی و دولتش چیزی جز خسارت محض نیست و هر روز که بگذرد جبران ان روز کاری سخت خواهد بود و ممکن است روزی بیاید که افسوس چنین ایامی را بخوریم.

   


نظرات()  
1398/10/13 ساعت 10 و 45 دقیقه و 01 ثانیه
علاوه بر پاسخ بسیار کوبنده، دندان شکن و ویرانگر به آمریکا و اسرائیل باید بساط غربگرایان خائن ایران این مزدوران و غلامان حلقه به گوش ترامپ و نتانیاهو و جانسون و ماکرون هم از همه بخش های کشور جمع و به زباله دان تاریخ سپرده شوند.

مجلس یازدهم حتما باید اکثریت انقلابی باشد و طومار ننگین غربگرایان پلید و خائن در هم پیچیده شود.
احمد
1398/10/13 ساعت 08 و 24 دقیقه و 05 ثانیه
شهادت عزیز دل ما سردار دلها بر آن یار کربلایی اسلام مبارک باد. غمی بزرگ و بی نهایت بر قلبمان سنگینی می کند ولی بی شک این شهادت خواست خدای بزرگ و اجابت دعاهای آن مرد خدا بود. ضمن اینکه این شهادت با کشور ما همان کاری را می کند که خون شهیدان دیگر کرده اند یعنی بیمه شدن اسلام و کشور. وصل یار مبارک ای مرد بی نظیر اسلام.
پاسخ : تسلیت متقابل به شما
علی
1398/10/13 ساعت 07 و 48 دقیقه و 45 ثانیه
با سلام عرض تسلیت به شهادت سردار پر افتخار اسلام
آقا امیر علی فکر کنم وقتش هست پست جدید بزنی با این‌ عنوان شهادت حاج قاسم سلیمانی آغازی بر پایان ‌آمریکا
پاسخ : سلام و تسلیت به شما
پست اولیه منتشر شد و منتظر کسب اطلاعات برای پست تازه و تحلیل ان هستم
مهدی
1398/10/13 ساعت 07 و 25 دقیقه و 00 ثانیه
شهادت سردار دلها قاسم سلیمانی عزیز را به همه ارادتمندان آن بزرگوار تسلیت میگم

بازم باید صبر کنیم بازم باید سکوت کنیم
کاش همین امروز انتقام خون سردار رو میگرفتن
پاسخ : تسلیت متقابل به شما
ان شا الله سکوتی نخواهد بود و مشت اهنین ما را خواهند دید
مهدی
1398/10/13 ساعت 07 و 21 دقیقه و 50 ثانیه
امریکا چهل ساله بفکر کشتن تک تک ما ایرانی هاست اونوقت اسنا میگن مذاکره!!!!
ازین حماقت ها ادم چکار بکنه همین الان اسم سردار سلیمانی رو تو ویکی پدیا زدم خیلی زود تو اونجا هم ویرایش کردن ، زدن وی در حمله راکتی امریکا در بغداد کشته شد ، به ثانیه نکشید که از خوشحالی همه جا جار کردند بی شرفا
حاج علی
1398/10/13 ساعت 07 و 10 دقیقه و 08 ثانیه
شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی، محبوب دل امت اسلام و فرمانده رشید جبهه مقاومت را كه به دست خبیث ترین افراد بشر و در نهایت نامردی انجام شد به همه مردم ایران و به جهان اسلام و به همه آزادگان جهان و منتظران حضرت مهدی(عج) تسلیت عرض میكنم
پاسخ : با تسلیت متقابل به شما و همه دوستان
حاج علی
1398/10/13 ساعت 07 و 09 دقیقه و 18 ثانیه
شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی، محبوب دل امت اسلام و فرمانده رشید جبهه مقاومت را كه به دست خبیث ترین افراد بشر و در نهایت نامردی انجام شد به همه مردم ایران و به جهان اسلام و به همه آزادگان جهان و منتظران حضرت مهدی(عج) تسلیت عرض میكنم
سادات
1398/10/13 ساعت 06 و 37 دقیقه و 02 ثانیه
عرض تسلیت ....
خبر کوتاه و سخت است شهادت سردار سرافرازرا به همه ی منتظران ظهور تبریک و تسلیت میگم شهادت هنر مردان خداست
پاسخ : تسلیت متقابل
رهگذر
1398/10/13 ساعت 06 و 14 دقیقه و 32 ثانیه
خبرگزاریهای رسمی در عراق از شهادت سردار سلیمانی و مسولان ارشد الحشد الشعبی در اثر حمله آمریكائیها به كاروان آنها در بغداد خبر میدهند
1398/10/11 ساعت 20 و 39 دقیقه و 17 ثانیه
به نظر می رسد انتخابات پردامنه و زمانبر در اسرائیل، جنگ زرگری ترامپ و پلوسی و نمایندگان سنا، همگی طرح فریب دولت آمریکا و عناصر صهیونیست و وهابی پشت پرده موثر بر حاکمیت آمریکا برای مقابله همه جانبه آمریکا علیه محور مقاومت از لبنان تا عراق و حتی ایران باشد.

در عراق به هر حال نظامیان تروریست آمریکا و جاسوسخانه آنها در بغداد، موجودات و عناصر نامطلوب امنیت و عزت ملت و حاکمیت عراق هستند و همه شخصیت ها و گروه های مبارز و ملت عراق باید به جای درمان بی خاصیت محکوم کردن صرف جنایت اخیر آمریکا در عراق، به جراحی و خروج غده عفونی و متعفن حضور آمریکا در بدنه امت اسلامی در عراق پایان نهایی بدهند.

نگرانی آمریکا و پمپئو از رد صلاحیت مزدورانشان در انتخابات ایران، تلاش هماهنگ غربگرایان داخلی برای تقدیم cftو پالرمو به صهیونیست ها و آمریکا همزمان با دستورات صادره از طرف پمپئو در این مورد، برای تضعیف محور مقاومت، ایجاد حاشیه امنیت برای اسرائیل، کمک به فشار حداکثری آمریکا، بستن راه دور زدن تحریم ها و هدفمند کردن تحریم ها و افشای اطلاعات مالی و اقتصادی کشور برای آمریکا و دادن روحیه به غرب برای برجام های 2 و 3، لزوم هوشیاری و مراقبت دو چندان نظام اسلامی، نهادهای بالادستی و انقلابی و جریان ولایی کشور را می طلبد و بی ارزش ترین موضوع در این موارد هم سخنان و توجیهات فاقد هر گونه اعتبار غربگرایان داخلی برای خوش خدمتی های جدیدشان به اربابانشان در اروپا و آمریکاست.
یوسف خ.خ.
1398/10/11 ساعت 15 و 14 دقیقه و 59 ثانیه
با سلام و تشکر از مدیر محترم وبلاگ و مقالات خوبشون. کامنت ذیل مربوط به اینجانب بود که نام فراموش شده بود.
پاسخ : سلام و تشکر از نظرات خوبتان
1398/10/11 ساعت 15 و 12 دقیقه و 56 ثانیه
عشق به آمریکا و اروپا و مزدوران منطقه ای آنها در سلول به سلول بدن متعفن غربگرایان داخلی موج می زند.

الان سوال مهمی که جوابش هم مشخص است اینکه چرا ترامپ و پمپئو از ادامه خباثت بر علیه ایران ناامید نمی شوند؟

جریان غربگرای حاکم بر دولت و مجلس فعلی در برجام، تمام دیکته های آمریکا و اسرائیل را اجرا کردند، صنعت هسته ای را دکوری، فضایی را تعطیل و اقتصاد را شرطی به اروپا و کاخ سفید کردند و با فریب خوردن کامل از آمریکا و اروپا و موگرینی! حتی یک تحریم را هم نتوانستند بردارند و راه را بر ادامه فشارها و توطئه های جدید هموار کردند.

تا این غربگرایان در بخش های اصلی کشور عهده دار مسئولیت هستند، آمریکا نه تنها نا امید نمی شود بلکه امیدوار می ماند و برای مزدوران مفلوک خود در ایران دستوراتی مثل تصویب و اجرایی کردن ننگنامه های cft و پالرمو را صادر می کند.

بدون شک هر فردی در هر رده و جایگاهی از این ننگنامه های استعماری و قرون وسطایی دفاع و برای به دام انداختن کشور در آنها فعالیت می کند، مزدور آمریکا و اسرائیل، دشمن محور مقاومت و دشمن استقلال و آرامش اقتصادی و امنیت ایران است و این موضوع شوخی بردار هم نیست.

برجام میوه فتنه 88 و فتنه گران خبیث و ملعون آن و نیز حاصل تفکرات غربگرایانه و دنیاطلبانه هاشمی و خاتمی و ادامه آن توسط تربیت یافتگان مکاتب فاسد آنها در بخش هایی از اداره امروز کشور است که جز با امحای آن و استیفای حقوق پایمال شده هسته ای کشور طبق NPT، عزت لگدمال شده کشور در این ننگنامه، بازگردانده نمی شود.

هر چه می گذرد به حکیمانه بودن سخن امام راحل بیشتر پی می بریم که فرمودند:

"مابین شما باشم یا نباشم، نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد"

ان شاالله با وجود رهبر فرزانه و بابصیرت انقلاب، امام خامنه ای (حفظه الله تعالی) و امت همیشه در صحنه، تمام توطئه های استکبار و دنباله ها و تفاله های داخلی آنها، قطعا نقش بر آب خواهد بود و این انقلاب به دستان مبارک صاحب اصلی اش می رسد.

"اللهم عجل لولیک الفرج"
1398/10/11 ساعت 10 و 51 دقیقه و 13 ثانیه
ادمین جان. نکته مهم زیر را در مطالبتون حتما ذکر کنید:
بفرمایید که استعفا در ایران نقشه امریکاست و به نوعی فرار آقایان است. مردم ما با تشکیل مجلس بی رانت و متخصص و باغیرت، استیضاح آقایان را دنبال میکنند در صورت لازم
یاعلی
پاسخ : هر کامنتی را فقط یکبار ارسال کنید و برای ما زحمت درست نکنید
هم در پاسخ به شما هم دوستی که خصوصی پیام داد باید یک نکته ای را اشاره کنم
اولا که چشم دوما من از نظر سیاسی به موضوع نگاه نمی کنم بلکه به لحاظ تاثیری که بر روی ظهور دارد به موضوع می پردازم و قسم می خورم که انگیزه سیاسی ندارم
تشکر از تذکرتان
افتخاری
1398/10/10 ساعت 20 و 57 دقیقه و 21 ثانیه
آل عمران
وَمَكَرُوا وَمَكَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیْرُ الْمَاكِرِینَ
ﻭ [ﻳﻬﻮﺩ ﺑﺮﺍﻱ ﻧﺎﺑﻮﺩﻱ ﻋﻴﺴﻰ ﻭ ﺁﻳﻴﻨﺶ] ﺗﻮﻃﺌﻪ ﻛﺮﺩﻧﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻴﺰ [ﺑﺮﺍﻱ ﺣﻔﻆ ﺍﻭ ﻭ ﺁﻳﻴﻨﺶ] ﺗﺪﺑﻴﺮ ﻧﻤﻮﺩ. ﻭ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺗﺪﺑﻴﺮﻛﻨﻨﺪﻩ ﺍﺳﺖ. (٥٤)
آری یکی در عراق ؛ یکی در ایران
آمریکا در عراق از اوضاع بوجود آمده و تفرقه شیعیان استفاد کرده و مقر نیروهای حشدالشعبی را بمباران نمود و در همین یک روز دوباره شیعیان درحال وحدت برعلیه حضور نظامی آمریکا هستند و انشاءالله تا خروج کامل آمریکا در کشورشان پیش خواهند رفت .
و اما در ایران همانطور که مدیر محترم وبلاگ بیان فرمودند روحانی طی یک سخنرانی مسئله ای را که الآن شش سال هست که کتمان میکند و دائم در طول این چند سال عنوان کرده بود که با برجام سایه جنگ را از سر مردم کشورش دور کرده است در یک سخنرانی بسیار ناشیانه گفت که وعده هایش در زمان صلح بود و نه در زمان جنگ و ما الآن در شرایط جنگ بسر میبریم ، دروغی که پس از شش سال آشکار شد آری ومکروا ومکرالله والله خیرالماکرین
پاسخ : شرایط خیلی حساس است و احتمالا حوادث مهمی اتفاق خواهند افتاد
1398/10/10 ساعت 18 و 42 دقیقه و 44 ثانیه
با سلام
به نظر می آید حوادث عراق اگر کمی هماهنگ تر می بود می توانست چشم فتنه را کور کند. اگر سفارت تروریست ها در بغداد به طور هماهنگ تصرف شود و به چنگ مردم بیفتد اولین نتیجه اش به زیر کشیده شدن ترامپ خواهد بود. خودزنی آمریکا در عراق می تواند تکمیل شود و دماغ آل سعود به خاک مالیده شود.
پاسخ : به اطلاع دوستان می رسانم که در کمتر از یک ماه اخیر بیش از 2 هزار دیسلایک یا نمی پسندم در مطالب مختلف زده شده است در حالی که در شرایط عادی کمتر از 100 دیسلایک در بیش از یک ماه بود .به نظرم این موضوع عادی نیست .
من از ایجاد چتر اطلاعاتی هراسی ندارم و مطمئن باشند وارد هیچ لینکی نمی شوم و بدون اینکه بترسم اسم واقعی ام را اعلام نخواهم کرد .
ما نه از وهابی ها هراس داریم و نه از ورشکستگان البانی و غیره انها محکم خواهیم ایستاد و در حد و اندازه کوچک خودمان از انتظار و از ولی فقیهمان با تمام وجود حمایت خواهیم نمود.ان شاء الله
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو