1398/10/15  ساعت 11 و 06 دقیقه و 38 ثانیه    ویرایش: 1398/10/15 ساعت 14 و 10 دقیقه و 34 ثانیه
توسط:

با تسلیت و تعزیت مجدد شهادت سرداران اسمانی اسلام و ایران شهید قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس و سایر شهدای کاروان اسمانی نکاتی را به اطلاع می رسانم:
درباره روندی که منجر به شهادت حاج قاسم سلیمانی رضوان الله علیه در این دو روز کمتر بحث شده و بررسی دقیق پروسه ای که به این ترور انجامید اهمیت بسیار مهمی دارد چرا که ترور سردار ایرانی فقط شلیک موشک به کاروان اسمانی انها نبود بلکه یک استراتژی بزرگ برای منطقه و جهان در درون ان نهفته است.
انچه در حال شکفتن است این است که خون پاک سردار سلیمانی اعلا الله مقامه باعث بیدار شدن احساسات پاک مردم و دواندن روح ایثار و شهادت در ایران و منطقه و در بین جوانان مقاومت شده است و این نشان می دهد حیات و شهادت سردار سلیمانی همه خیر و برکت است و امروز شهادت وی باعث گشودن سریعتر گره ها و مشکلات شده است.
به هر حال به برخی سوالات و شبهات و مسائل مهمی در این زمینه به صورت موجر و تیتر وار اشاره می کنم با این توضیح که ترتیب مطالب به معنای اهمیت یکی بر دیگری نیست:

نقش عدم پاسخ به حملات اسرائیل و امریکا علیه سوریه در ترور حاج قاسم سلیمانی
ما نباید نقش عدم پاسخ به حملات اسرائیل به پایگاه های سوری و ایرانی را در ترور شهید سلیمانی نادیده و دست کم بگیریم .وقتی دهها بار به تو حمله می شود و صدها نفر کشته می شوند و جوابی داده نمی شود و تصمیم قاطع گرفته نمی شود به این می انجامد که سیگنال ضعف می فرستیم و اخرش به ترور حاج قاسم منتهی می شود که هرگز نمی توان ترور او را جبران کرد.
نقش حملات به ارامکو در تصمیم گیری نهائی برای ترور حاج قاسم؟
من قبلا گفتم ال سعود و امریکا انقدر از حملات عظیم انصار الله یمن به ارامکو زخم خورده بودند که حاضر شدند صدها میلیارد و حتی تمام داشته های خود را خرج کنند تا فقط بتوانند از کسی که فکر می کنند طراح حملات ارامکو بود انتقام بگیرند .انها اصلا باور نمی کنند یا نمی خواهند باور کنند انصار الله به ارامکو حمله کرده است و همه چیز را از چشم ایران و حاج قاسم می بینند.با قاطعیت می گویم نقش و تاثیر ال سعود در این ترور تعیین کننده بود و آمر قتل حاج قاسم بن سلمان و مباشر ان ترامپ بود و در اینده این ادعای یقینی من اشکار خواهد شد.

فاصله بین فرود حاج قاسم از هواپیما تا سوار شدن به اتومبیل 7 دقیقه بود چگونه می توان در این زمان اماده حمله به کاروان وی شد؟
چه کسی یا کسانی اینقدر با دقت زمان دقیق امدن وی به عراق را به امریکا اطلاع دادند که امریکا پهباد را اماده و منتظر امدن حاج قاسم کند و به مجرد سوار شدن به اتومبیل و حرکت کاروانش به او حمله کردند.این نکته کلید حل ماجراست .نکته دیگر این است که کاروان حاج قاسم فقط دو اتومبیل داشت؟این کاروان عادی نیست و این کاروان مردی اسمانی و عظیم بود و لو دادن ان به این اسانی امکان پذیر نبود حتی اگر حاج قاسم با شجاعت مثال زدنی حرکت می نمود.

نقش و تاثیر شکست داعش در این ترور و نیز پروژه اینده جبهه باطل برای خروج گروه دیگری از افراطیون و نگرانی غرب از نقش و قدرت حاج قاسم برای شکست انها لذا زمینه را با ترور وی برای خروج گروه اینده فراهم کردند؟
داعش حاصل دهها سال کار فکری و مالی و استراتژیک و اینده نگرانه غرب بود و شکست دادن ان و بر باد رفتن صدها میلیارد هزینه ، غرب را بسیار عصبی کرده بود.انها در ایجاد داعش محکم کاری کرده بودند و داعش قرار بود زمینه ساز و دست بزن غرب برای تسلط بر انرژی منطقه و توسعه اسرائیل ولو توسعه ان و تسلط بر میادین نفت و گاز منطقه داعش را ایجاد کرد و حاج قاسم و ایران با شکست داعش همه امیدهای انرا بر باد داد.سردار و ابومهدی المهندس کینه ای عمیق در دل غرب و ال سعود گذاشته بودند که این پروژه را به شکست کشانده اند.

پنتاگون چندین گزینه در اختیار ترامپ گذاشته بود چرا وی گزینه ترور را بدون هیچ تردیدی انتخاب کرد و نقش پول ال سعود و امارات در این تصمیم گیری؟
چرا ترامپ مستقیم دستش را بر روی گزینه ترور سلیمانی گذاشت؟ اول فشار ال سعود احمق چک سفید برای ترامپ کشید و ترامپ هم نیم نگاهی به نابودی اقتصاد چین داشت و حماقت ال سعود و ذکاوت یهودیان در یکجا به هم رسیدند و ترامپ در دستور به ترور سلیمانی تردید نکرد.امریکا از منطقه دور است و به نفت خاورمیانه متکی نیست و چین و اروچا متکی اند و امریکا با این اقتصاد ورشکسته به دنبال نابودی رقبای خود است و اینجاست که بازی بسیار پیچیده می نماید .

دشمن با علم به اینکه ترور قاسم سلیمانی فتیله جنگ را روشن می کند در چه شرایطی تصمیم به ترور گرفت ایا علم باطل به اتفاقات اینده چقدر در این زمینه تاثیر گذار بود؟
غرب و یهودیان می دانند اتفاقات مهمی در حال وقوع است و به خیال خودشان پیس دستی کردند تا زمام امور را در دست بگیرند و فکر می کنند می توانند بر حوادث اینده سوار شوند . اگر حتی این نگاه را نداشته باشیم ، غرب منطقه را از دست رفته می بیند و نقاط استراتژیک و فوق استراتژیک منطقه یعنی نفت و گاز ایران ، نفت عراق ، گنج سوریه ، گنج بی مانند یمن و امثال انرا در حوزه نفوذ خود نمی بیند لذا برای زودتر اغاز شدن جنگ پیش دستی کرد.

نقش لیبرالها در این تصمیم و تضمین جلوگیری از پاسخ ایران به خاطر مشکلات اقتصادی چه بود ؟
روزی نیست که دولتمردان از خزانه خالی و نداشتن بودجه و نفروختن نفت و غیره داد و فغان سرندهند . این حرفها در مراکز تحقیقاتی غرب به خوبی شنیده می شود و این حرفها ضعف و کمبود را مخابره می کنند و غرب را جری می کند و با وجود چنین افرادی در قدرت اجرایی و تقنینی چنین می اندیشد که ایران مثل سوریه به حملات پاسخ نخواهد داد.کار به جائی رسیده مقامات رسمی کویت ؟! با افرادی که به دنبال تجزیه ایران هستند دیدار می کنند و تلویزیون رسمی انرا پخش می کند ؟! کویت از کجا چنین جراتی پیدا کرده است ؟ قبلا هم گفتم الان می خواهند پیمانکار ورود اسلحه به خوزستان بشوند.کویت ایا باید بتواند اینطور با این ادبیات با ایران حرف بزند ؟ پشت گرمی کویت کیست ؟ ظاهرا کویت دم دراورده برای ایران به دوره جرج بوش پدر کامبک کرده است .
این سخن حسن روحانی که امریکا اثار اقدام خود را در سالهای اینده خواهد دید ارسال یک کد مهم بود که علامت عقب نشینی از انتقام سخت محسوب می شود.

هدف امریکا و اسرائیل و ارتجاع منطقه برای خروج ایران از سوریه و قطع اتصال سرزمینی جبهه مقاومت برایت ترور حاج قاسم؟
این موضوعی است که بارها به ان اشاره کرده ام و برای خروج گروه اینده افراطی طرفدار غرب باید به هر قیمتی این اتصال سرزمینی قطع شود و حضور امریکا در سوریه فقط برای تسلط بر نفت نیست و هدف فعلی ان قطع ارتباط سرزمینی محور مقاومت است که در جای خود راهبردی و حساس است و بحث مرگ و زندگی است.

تاثیر لابی یهودی عربی و فشار انها به ترامپ تروریست برای کشتن قاسم سلیمانی و شکست انتخاباتی ترامپ و تهدید  کردن لابی یهودی عربی برای حتمی بودن شکستش در انتخابات ؟
ترامپ در صدر نظرسنجی بود و با توجه به بهبود وضع اقتصادی مردم به نظر می رسید انتخاب مجدد او خیلی سخت نباشد برای همین او از اجرای فرامین لابی ها مخصوصا یهودی و عربی خوداری می کرد.این لابی ها وارد کار شدند و او را در نظر سنجی ها پائین اوردند و او مجبور به تمکین شد.

در پایان باید گفت باید خیلی زمان بگذرد که مردی چون قاسم سلیمانی به جهان پا گذارد و فردی با این همه جمع خصوصیات سخت است که در اینده نزدیک شاهد باشیم .ورای تعارفات پر کردن جای سردار قاسم سلیمانی سخت و بسیار سخت است.سلیمانی به اصطلاح مستر ماین ایران بود، هر چند بعید نیست و ما در ایران هزاران مرد شجاع داریم .این موضوع اهمیت حفاظت از گوهر و کیمیای نادر ایران و اسلام را بیش از پیش نموده بود.
درباره پاسخ به این ترور توسط ترامپ تروریست باید بگویم که احساسات همه ما داغدار و می خواهیم هر چه زودتر حملات اغاز شوند ولی باید بدانیم این کار نیاز به برنامه ریزی دقیق و امادگی مدنی و اقتصادی و نظامی و غیره دارد و به این سادگی ها نیست .پاسخ به این ترور ممکن است به یک جنگ منطقه ای و حتی جهانی بیانجامد و باید برای چنین روزهای اتش و خون و سختی اماده شویم و کشور را از درون بیمه کنیم و نوعی هماهنگی در همه ارکان کشور بوجود اوریم.
در مطالب گذشته گفتیم که دشمن برای خروج اخرین فرصت خود حتما به بن بست خورده و واکنش احتمالی ایران می تواند چنین زمینه ای را به وجود اورد اگر این واکنش ابعاد گسترده ای به خود بگیرد و جغرافیای وسیعی را در بر بگیرد.
پرچم برافراشته شده بر فراز جمکران و معنا و مفهوم عاشورائی ان کافی است تا همه بدانند دیگر صلحی در کار نخواهد بود و قیام حسینی و علوی در راه است و تا شکست کامل دشمن و محور اسرائیل و تسلط مومنان منطقه و فتح تمام سنگرهای ان از پای نخواهد نشست ان شاء الله

   


نظرات()  
رهگذر
1398/10/23 ساعت 23 و 13 دقیقه و 13 ثانیه
گزارشگر شبكه دروغگوی من و تو در میدان آزادی شلیك میكند و فریاد میزند تیراندازی كردند! صدای مسلح كردن اسلحه به وضوح چندبار در فیلم شنیده میشود!!
https://snn.ir/fa/news/819936/
پاسخ : با سلام
جا دارد بدینوسیله یک تشکر بزرگ از همه دوستان و منتظران و مومنانی که در این روزهای سخت در کنار هم بودند و در برابر فتنه ها و زخم زبانها ایستادند داشته باشم .
درود خدا بر همه شما باد

پست تازه وبلاگ
مهدیس
1398/10/23 ساعت 15 و 37 دقیقه و 51 ثانیه
پشت پرده رفت و آمد قطری ها به تهران و نقش پایگاه العدید در ترور سردار سلیمانی و سرنگونی هواپیمای اکراینی چیست؟
به گزارش مشرق:"میدل ایست انلاین" با انتشار خبر سفر روز گزشته شیخ تمیم بن حمد آل ثانی به تهران مدعی شده بود انگیزه سفر غیر منتظره امیر قطر در بحبوحه تنش های منطقه ای جاری بین ایران و آمریکا ارایه پیشنهاد پرداخت 3 میلیارد دلاری این کشور به حسن روحانی بابت سرنگونی هواپیمای اکراینی است.
در این مطلب هیچ اشاره ای به دلیل این اقدام قطر نشده.در عین حال این ادعا درحالی مطرح میشود که طبق برآوردهای صورت گرفته مجموع غرامت پرداختی ایران بابت این سانحه حدود 150 میلیون دلار است.
سوال مهم: آیا جنگ الکترونیک و شبیه سازی شلیک موشک کروز در شب حادثه سقوط هواپیما از پایگاه العدید در قطر علت ارایه چنین پیشنهادی از سوی امیر قطر است؟
دومین نکته قابل تامل تویت امیر موسوی دیپلمات سابق وزارت خارجه و مدیر مرکز تحقیقات و پژوهش های بین المللی وابسته به وزارت خارجه است که همزمان با سفر امیر قطر به تهران نوشت:اولین سفر امیر قطر به تهران برای ادای توضیحات درباره موضوع استفاده از پایگاه نظامی العدید در عملیات ترور شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش و عمل به وعده اش مبنی بر بستن آن لانه و مرکز تروریستی صورت میگیرد و انتظار چنین میرود.

ضمن اینکه یک مسول بلند پایه آمریکایی جزییات ترور سردار و دستور شلیک از پایگاه العدید در قطر را اعتراف کرده گزارشش در سایت مشرق هست.
1398/10/23 ساعت 09 و 35 دقیقه و 47 ثانیه
9 دی و 16 دی را به یاد نبرید. ترامپ و ایادی انگلیس هیچ غلطی نمی کنند.
یه نکته متاسفانه عرض کنم که نعل کوب میخ را بد کوبید و هر روز حادثه ای می آید. ضعف در برابر دشمن با برجام جلوه یافت، سپس حوادث پشت سر هم و نپذیرفتن اشتباه توسط دولتمردان تاکنون ادامه یافته است. حضور سفیر انگلیس در تظاهرات بخشی از پروژه برجامی غرب هست ولی ترور سرداران سپاه و اشک تمساح آقایان در حادثه هواپیما هم بخش دیگری از پروژه هست. ببینید یک اشتباه در انتخاب اشرافیت و خود بزرگ بینان با کشور چه کار کرده!!! آنها غیرت اسلامی که هیچ برای غیرت ایرانی را هم دارند لگد کوب می کنند.
مهدی
1398/10/23 ساعت 00 و 04 دقیقه و 11 ثانیه
همچنان منتظر پست تازه
1398/10/22 ساعت 22 و 18 دقیقه و 36 ثانیه
اون افراد دانشجو نبودند بلكه داعشجو بودند
مرگ بر داعشجو
ننگ ما داعشجوی الدنگ ما
1398/10/22 ساعت 17 و 21 دقیقه و 29 ثانیه
بازگشت به عهد قاجار:

پادشاهی سفیر انگلیس در تهران!

تکرار اربده کشی ها و هارت و هورت سفیر انگلیس، ۱۵۰ سال بعد از عهد قاجار در تهران!


تشویق و شعار دادن علیه مقدسات نظام توسط عده ای دانشجوی خائن و وطن فروش و افرادی دیگر با تحریک این سگ زرد پیر استعمار!؟

غربگرایان چه بلایی بر سر عزت و حرمت ملت ایران آورده است!؟

آیا روحانی و ظریف با این روباهک کثیف و خائن برخورد می کنند!؟
جعغر
1398/10/22 ساعت 16 و 36 دقیقه و 16 ثانیه
اگر اشتباه نکنم آخرین جمعه رجب امسال با نوروز مقارن هست . حدیث داریم که ظهور در نوروز خواهد بود . شاید منظور خروج های سه گانه باشد که نشانه حتمی واقعه مبارک ظهور ولی عصر است . خدایا چنین باد
اللهم عجل لولیک الفرج
1398/10/22 ساعت 15 و 55 دقیقه و 49 ثانیه
داریم معنای واقعی کلمه فتنه رو با تمام وجودمون درک میکنیم تا چند روز پیش فکر میکردم ورق برگشته و همه مردم با هم متحد شدن و یک صدا خواستار نابودی اسراییل و امریکا و طرفدار سپاه و امروز فضای مسموم و آلوده و رخ نشون دادن کفتارها
گذر زمان داره جبهه حق و باطل رو به خوبی از هم جدا میکنه و اتمام حجت ها هم داره به پایان میرسه . خداوند با این امتحانها داره حجت رو به همه تمام میکنه
1398/10/22 ساعت 15 و 00 دقیقه و 11 ثانیه
اجازه متشنج کردن اوضاع کشور و دانشگاهها را به سفیر انگلیس و غربگرایان مزدور آمریکا نباید داد.

1398/10/22 ساعت 12 و 21 دقیقه و 49 ثانیه
سفیر اینگلیس که در اغتشاشات دانشجویی حضور داشت طبق قانون به وزارت امور خارجه تحویل داده شد و وزارت خانه هم او را آزاد کرد.
1398/10/22 ساعت 08 و 23 دقیقه و 52 ثانیه
در متن: جانسون، نخست وزیر انگلیس...
1398/10/22 ساعت 08 و 22 دقیقه و 26 ثانیه
انگلیس مستکبرانه پاسخ ایران به شهادت سردار سلیمانی را محکوم کرده است.

روحانی با بن جانسون تلفنی صحبت کرد!

سفیر انگلیس در تهران در یک تجمع دانشجویی شرکت و موجبات تحریک آنها و توهین به مقدسات نظام شد.

برجام چه بر سر ایران آورده که سفیر انگلیس در ایران هر کاری دلش می خواهد انجام دهد؟

این فلاکت تا کی باید ادامه یابد و ایران توسری خوار اروپا باشد!؟
سیدمحسن
1398/10/22 ساعت 02 و 01 دقیقه و 08 ثانیه
با عرض سلام خدمت دوستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین به خانواده های عزادار
در رابطه و صداقت سردار حاجی زاده و سپاه هواوفضا جای بسی تامل دارد.
ایشان که از ترور در سوریه به لطف خدای متعال جان سالم بردند اینبار نیز ابروی خود را کف دست گذاشته و برای حفظ ابروی نظام شخصا وارد گود شدند.
اجر اینکارشان با ارباب بی کفن ان شاءالله.
لازم بذکره این تعریف و تمجید جهت توجیح ان اشتباه انسانی نیست. بلکه اینکه یک نیروی ارشد نظامی این چنین اگاهانه گردن کج کند و خود را مقصر جلوه دهد جای تقدیر و تشکر دارد.
لازم بذکر است جریان انقلابی مطالبه گر بیش از خناسان و منافقان پیگیر حادثه تلخ میباشد
و تا رسیدن به نتایج نهایی هرگز از پای نخواهند نشست.
سوالهای بی جوابی چنین
که چرا در شرایط ارایش جنگی نبایو منطقه پرواز ممنوع ایجاد میشد
چندین سوال دیگر.
ما جریان انقلابی هرگز نخواهیم گذاشت سرباز کشی در این کشور راه بیفتد تا زین پس دست سربازان رشید اسلام هنگام چکاندن ماشه اسلحه بلرزد.
ضمن مطالبه جدی از مسئولین ستاد نیروهای مصلح و شورای امنیت ملی بابت این حادثه تلخ و برخورد جدی با مسببان امر که منافقین و نفوذی ها
حمایت خود را از سپاه هوا و فضا سپاه پاسداران اعلام میکنیم.
و من الله التوفیق
سیدمهدی
1398/10/21 ساعت 23 و 12 دقیقه و 39 ثانیه
نفسی نماده برای سربازانی که به امام عصرشان توهین میکنند .
مادر جان حال ما رو ببین
صبح صادق
1398/10/21 ساعت 22 و 58 دقیقه و 24 ثانیه
سلام علیکم
چند نکته ذهن من رو به خودش مشغول کرده:
بعد از به شهادت رساندن حاج قاسم و تشکیل جلسه شورای عالی امنیت ملی، هم روحانی و هم لاریجانی شهادت سردار را هم‌ردیف کودتای 28 مرداد و شلیک ناو آمریکایی به هواپیمایی مسافربری قلمداد کردند.
و بعد این اتفاق تأسف‌بار (شلیک موشک سپاه به هواپیما) رخ داد. آیا به نظر شما این یک کُد نبود؟!! که بعد از این اتفاق زمینه‌سازی برای اغتشاشات فراهم بشه و خدای نکرده کودتایی صورت بگیره.
لطفاً یه نفر جواب بده، ذهنم خیلی مغشوش و درگیره و شاید به دلیل استرسی که دارم دچار خیالبافی و بدبینی شده‌ام، نمیدانم. خدا کمک بکنه تا کشور از این حوادث و تلاطمات غیرعادی به ساحل آرامش برسه. انشاءالله.
مهران
1398/10/21 ساعت 17 و 16 دقیقه و 00 ثانیه
سردار حاجی زاده یکی از ارزنده ترین یادگارهای دفاع مقدس و یک نظامی تراز بالا در حد اقتدار نظام اسلامی است. او مردانه و جان برکفانه راه شهید بزرگوار تهرانی مقدم و دیگر فرماندهان دلاور قبل از خود را در نیروی هوافضای سپاه با صلابت و قدرت ادامه داده است و این حادثه تلخ و جانگداز زیرمجموعه های هوافضا و پدافند سپاه نباید ذره ای از ارزش های ارکان سپاه قهرمان ما را که خار چشم استکبار و صهیونیسم و مخلص ترین سربازان مهدی صاحب الزمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) و مقام عظمای ولایت (حفظه الله تعالی) است کم کند.

همه ایران داغدار این عزیزان هموطن و اتباع خارجی هواپیمای اوکراینی هستند و علو درجاتشان و صبر و اجر بازماندگانشان را از خداوند بزرگ در این امتحان عظیم خواستاریم.
احمدرضا
1398/10/21 ساعت 15 و 19 دقیقه و 32 ثانیه
شلیک های مشابه اشتباه در سایر کشورها هم اتفاق افتاده و سردار حاجی زاده هم نزد مردم ایران همتراز شهید والا مقام سلیمانی عزت و کرامت دارند فقط حلقه مفقوده و موضوع اصلی علی رغم اینکه سردار فرمودند همان دقایق اول مراتب را به مقام بالاتر اطلاع دادم چرا مقامات، فرمانده معظم کل قوا را مطلع ننمودند مساله اصلی این است چرا چنین ضربه بزرگ حیثیتی و جو بی اعتمادی ایجاد کردند
پاسخ : از منافقینی که نمک به زخم ملت می پاشند انتظاری نیست انها دهها سال است که مزدوری دشمن را کار یومیه خود نموده اند.


تا ساعاتی دیگر مطلب تازه وبلاگ منتشر خواهد شد
مهدیس
1398/10/21 ساعت 15 و 06 دقیقه و 26 ثانیه
یه سوال اساسی اینه که اون کد 290که روحانی خطاب به ترامپ توییت کرد و مربوط به هواپیمای مسافربری ساقط شده در خلیج فارس هست و ربطش به این هواپیمای مسافربری چی هست؟؟!! شاید هشدار به خودیها!؟
چرا روحانی به عنوان ریس شورای عالی امنیت ملی دستور لغو تمامی پروازها را صادر نکرده و باوجود درخواست نیروهای مسلح از اینکار اجتناب شده؟؟
خدایا به حق خون مطهر شهدای مقاومت و قدس و به حق خون بیگناهان این پرواز قسمت میدهیم توطئه خناسان و خائنان را هرچه زودتر برملا کن.
1398/10/21 ساعت 13 و 40 دقیقه و 37 ثانیه
هر جا که موضوع جان چند غربی مطرح می شود غربگرایان داخلی عزا می گیرند و قبل از صاحب عزاهای خارجی، کاسه داغ تر از آش می شوند.

بله در موضوع هواپیمای اوکراینی که هموطنان عزیز ما و اتباع خارجی جان باختند همه ایران داغدار و عزادارند و مسئولین ذبربط نیز با کوتاهی یا خطاهای احتمالی برخورد می کنند.

همانطور که اطلاع رسانی این موضوع حق مردم است، اطلاع رسانی از دیدار غیرقانونی و خائنانه ظریف با نماینده مجلس آمریکا در سفر مهرماه او به نیویورک که مفاد این دیدار را آن نماینده مجلس آمریکا، فوق محرمانه!! اعلام کرده بود نیز حق مردم است!

دیدارهای مشکوک با مقامات عمان و ژاپن که هر دو دلال های آمریکا هستند چه اهدافی را دنبال می کنند؟

شهادت سرداران دلاور محور مقاومت و همراهشان توسط اشقی الاشقیا زمان، آمریکای پلید، مراقبت بیشتر بر نفوذی های خائن غربگرای داخلی را دو چندان می طلبد.
منتظر
1398/10/21 ساعت 12 و 17 دقیقه و 22 ثانیه
اما در مورد سقوط هواپیما حادثه تلخی بود خدا به بازماندگان صبر دهد .بنده همان روزهای اول به خانمم گفتم که احتمالا با موشک زده شده منتهی وقتی دیدم مسئولین جدی دفاع میکنند قدری دو دل شدم .اماباید قدری خودمان را در ان شرایط قرار دهیم در جاییکه که احتمال جوابدهی امریکا با تاکید رئیس جمهورش قریب 100 درصد به نظر میرسید انهم تهدید زدن سران مملکت در حالیکه نیروهای پدافندی اماده باش صددرصد دارند و باید به هر هدف مشکوکی شلیک کنند در ان شرایط دلهره اور ناگهان شلیک میکند اینکه دوستی میگه چطور ممکن است هواپیمایی تا انجا بیاید و دیده نشود باید گفت که فردیکه پشت موشک است قرار نیست فقط از رادار کمک بگیرد اولا اینکه یک فکر او این میتونه باشه که نکنه هواپیما انتحاری باشد یعنی کسی خلبان را مجبور به اینکار کند.موضوع دیگه امریکا اگر بیاید از سیستمهای پیشرفته رادار گریز استفاده میکند .حالا ما راحت میتوانیم تصمیم بگیریم حالا ان سرباز یا درجه داری که پشت موشک بوده تو شرایط ما که نبوده.ما دیدیم درخلیج فارس هم ناو پیشرفته امریکا هواپیمای ما را زد. در هر صورت حادثه ناگواری بود خداوند رحمتشان کنه وبانی اولیه ان که ترامپ بود را معذب و خوار کنه
عاطفه۵۴۶
1398/10/21 ساعت 12 و 01 دقیقه و 27 ثانیه
برادران گرامی این قدر راحت گول نخورید اینا همش کار دشمن مطمعن باشید نفوذی هست شیخ حسن از گرونی بنزین خبر نداشتن اونوقت امروز ظهر نشده بیانیه داده/اصلا چرا هواپیما باید به جای حساس نظامی نزدیک بشه اصلا اونی که دقیق آماده بوده فیلم بگیره از صحنه متلاشی شدن هواپیما بعد هم هیچ واکنشی نشان نده..وخدت خود راحفظ کنید کم کم پشت پرده معلوم میشه
منتظر
1398/10/21 ساعت 12 و 01 دقیقه و 04 ثانیه
اینکه بعضی تیکه میپرانند که بسه دیگه تلافی کردید .معلوم نیست الان کجا تشریف دارند اروپا امریکا عربستان ...این حرف یا از رو ی ندانم کاری است یا این جماعت از این ناراحت هستند که چرا امریکا نیامد و کار جمهوری اسلامی را یک سره نکرد .اما این حرفها را میخام برای جوانها عرض کنم ما در زمان امام هم مواردی داشتیم که بدتر از این اتفاق افتاد و ما کوچکترین جوابی ندادیم مثل کشتار حجاج سال 66 و زدن ناوچه پیکان توسط امریکایی ها در خلیج فارس وزدن هواپیمای مسافربری ما توسط امریکا ...تاکنون هیچ کشوری جرات نکرده پس از جنگ جهانی یک تیر بطرف امریکا شلیک کنه و اگر دوستان توجه داشته باشند همه این ماجراها از شلیک راکت از داخل عراق به یک پایگاه امریکایی بود که سبب کشته شدن یک سرباز امریکایی شدکه ترامپ هم دستور داد 7 پایگاه حشد الشعبی را زدند .پس از واکنش ایران و سخنرانی رهبری بصورت زنده(چون ترامپ تهدید کرده بود مقامات عالی رتبه را میزند ) در روز پس از موشک باران از این تاریخ به بعد امریکا رسما ایران را بعنوان یک قدرت نظامی پذیرفته و سر تعظیم فرود اورد. لذا پس از این فقط از افزایش فشار تحریمی نگران باشید و اگر یکسال مقاومت کند و بودجه مملکت را بر پایه مالیات بریزد و با افزایش شفاف سازی جلوی رانتها ودزدیها گرفته شود انشالله جمهوری اسلامی و مقاومت منطقعه ای از زیر فشار خارج خواهد شد
صبح صادق
1398/10/21 ساعت 11 و 47 دقیقه و 03 ثانیه
سلام علیکم.
در مورد اصابت موشک به هواپیمای مسافربری، من همان صبحی که سپاه انتقام گرفت و بعد از آن خبر سقوط هواپیما زیرنویس شد، مطمئن بودم که این قضیه بوداره و مطمئن بودم که خرابکاری در کار است برای اینکه اقتدار نظام را بعد از گرفتن انتقام از آمریکا بشکنند. من مطمئن هستم که پای نفوذیها در میانه، شک نکنید. امیدوارم هرچه زودتر به این مسئله رسیدگی بشه و مردم هم با نظام همراه باشند و این قضیه را به ناتوانی و ... نظام ربط ندهند. لعنت بر دشمنان اسلام و نفوذیها و جیره‌خواران استکبار.
1398/10/21 ساعت 10 و 37 دقیقه و 38 ثانیه
واقعا که ابرومون رفت روح شهید هم الان معذبه. اون از کرمان که به جای بلند کردن کسی که زمین افتاده لهش می کنند این هم‌ از هواپیما. بعد می گند احتمالا هدف متخاصم بوده بابا خود تو‌اونی که فکر می‌کنی ما هستیم هدف متخاصم اون هم تو تهرون یعنی این هدف اومده رسیده تهران بعد دیده شده. حالا دیگه توپ تو زمین جناب ترامپ می باشد مواظب باشین فقط لایی نزنه.
1398/10/20 ساعت 14 و 28 دقیقه و 31 ثانیه
آمریكا و دیگر كشورهای موبور دروغگو با دروغی كه درباره هواپیمای مسافربری اوكراینی به ذهن مردم ایران و جهان انداختند موفق شدند موضوع اصلی یعنی شهادت حاج قاسم و همچنین حمله به پایگاه آمریكا را از اذهان كنار بگذارند. اگر ٨٠ میلیون نفر در ایران هركدام یك ساعت از عمر خود را صرف بحث درباره این دروغ كرده باشند و هزینه هر نفرساعت را ده هزار تومان فرض كنیم هشتصد میلیارد تومان با این دروغ به ما خسارت زدند.
حالا دولت ما به جای اینكه بابت این خسارت مادی و معنوی از موبورها غرامت بگیرد و منافع آنها را ضبط نماید فقط از همه دعوت میكند كه بیایند و خودشان در تحقیقات سقوط هواپیما حاضر شوند و ببینند كه ما بی تقصیریم!
1398/10/20 ساعت 10 و 31 دقیقه و 35 ثانیه
نیروهای مسلح ایران و ارکان محورمقاومت باید مواظب مزدوران اجیر شده استکبار و صهیونیست ها باشند.

غربگرایان ایران مزدوران وفادار استکبار و غرب هستند و از هیچ کمکی به نظام سلطه فروگذار نخواهند کرد و به هیچ عنوان با کارنامه سیاه آنها در خیانت به اسلام و انقلاب نباید فریب سخنان زیبا و مکر و فریب آنها را خورد.

برجامی ها و cft پالرمویی ها در نشان دادن وادادگی به استکبار، اینروزها باید با شرمندگی، شرمسار اعتماد خود به استکبار و خیانت به منافع ملی باشند و سرهای خود را به پایین بیندازند.
صبح صادق
1398/10/19 ساعت 23 و 17 دقیقه و 07 ثانیه
سلام علیکم
عده‌ای از عزیزان درخواست تحلیل از مدیر محترم وبلاگ از اوضاع منطقه بعد از این اتفاقات را دارند. پیشنهاد میکنم در حال حاضر که تحلیلی در این وبلاگ (فعلاً) مشاهده نمیشه، یه سر به سایت جنبش مصاف بزنید و از تحلیل 99/10/18 رائفی پور استفاده کنید. بسیار عالیست و جواب خیلی از سئوالاتتان را میگیرید.
مهدی
1398/10/19 ساعت 23 و 10 دقیقه و 58 ثانیه
منتظر تحلیل شما از ادامه حملات ایران و پاسخ امریکا و از اون مهمتر گزینه های محتمل پاسخ جبهه های مقاومت علیه امریکا هستیم
یوسف خ. خ.
1398/10/19 ساعت 21 و 21 دقیقه و 14 ثانیه
امیدوراریم دولت بعد از کنار گذاشتن عملی برجام، دوباره برای احیای این ننگنامه تحمیلی صهیونیستی آمریکایی که ظریف به دولت و با فریب دادن نمایندگان، به مجلس تحمیل کرد، دوباره دستی گدایی خفت بار و ذلیلانه به سوی اروپا و سگ های زرد اروپایی برادر با شغال های پلید کاخ سفید دراز نکند.

روابط اقتصادی در چارچوب های حفظ عزت و افتخار کشور با اروپایی ها؛ آری...

جایگزینی NPT به جای برجام ننگین و تحمیلی صهیونیست ها و آمریکایی ها و استیفای حقوق تضییع شده هسته ای کشور در آن باید صورت گیرد.

بهتر است مدیران انقلابی و غیربرجامی عنان کار را در سیاست خارجی به دست بگیرند و به این بازی حقارت بار کودکانه با استکبار غرب پایان داده شود (برجام یعنی دیکته یکطرفه استکباری).

پای برجامی ها به اروپا و آمریکا برسد همه چیز را دوباره فراموش می کنند و هره و کره با غربی ها همانا و فروش دوباره منافع ملی و ادامه ذلت بار برجام و فریب خوردن دوباره از استکبار غرب همانا...!

با تضعیف روزافزون آمریکا و ان شاءالله اخراج آنها از منطقه، تحریم ها کمرنگ و حذف می شوند.

حذف تحریم ها با ادامه برجام که البته خیال خامی بیش نیست هرگز نمی تواند و نباید بتواند جایگزین استقلال کامل صنعتی و اقتصادی کشور و رونق تولید داخل و اقتصاد مقاومتی بشود، موضوعی که درک آن برای ارکان غربگرایان کشور غیرقابل هضم است و مرد اجرای این ها نبوده و نیستند.

در شرایط جدید منطقه و رسیدن به آرمان های بلند انقلاب اسلامی و اهداف مقدس محور مقاومت، مدیریت های کلان ایران باید در اختیار جریان انقلابی و مدیران انقلابی باشد و پشت جبهه خائن استکباری از اعمال برنامه های خائنانه اش بازداشته شود.

اللهم عجل لولیک الفرج
1398/10/19 ساعت 20 و 20 دقیقه و 26 ثانیه
دوستان بی تابی نکنند. چیزی که بعد از شب حمله مشخص بود اینکه هدف حمله آشیانه های تجهیزات و جاسوس خانه های تروریست های آمریکایی بود نه کشته سازی. اگر تعدادی هم کشته شده باشند شاید هدف اصلی این حمله نبوده. ترامپ و یارانش اگر شعور داشته باشند بایستی تا الان فهمیده باشند که هم در زمان انداختن پهپاد آنها و هم اکنون رزمندگان دلاور ما به سربازانشان رحم کرده اند، ولی به نظرم این مدارا شامل ترامپ و پمپئو نباید بشود.
نکته دوم اینکه اپوزیسیون خارج نشین و منافقین مدتهاست بنا را بر ایجاد تفرقه در کشور گذاشته اند و اوباما را به تحریم مردم ایران تشویق می کردند. ولی دولت ترامپ عنانش را کاملا به آنها سپرد هم تحریم های گوناگون را به آن دولت دیکته کردند و بدتر آنکه ترور سردار سلیمانی را به او پیشنهاد داده اند. با آنها نیز نباید مدارا بشود.به امید موفقیت سربازان اسلام عزیز.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو