وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

تفاوت اطلاع رسانی در انفجار ضاحیه و حوادث پاریس ٬ ال سعود پشت همه خشونت موجود در جهان است

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:بیست و هشتم آبان 94-08:30 ب.ظ

شهادت ۴۰ نفر از مومنان در ضاحیه بیروت ٬ نبض مقاومت و قلعه تسخیرناپذیر هم برای صهیون ها و هم تکفیری ها در این هفته باعث حزن و اندوه و ماتم شد . به روح بلند این شهدا کشته شده به کین تکفیر داعشی سعودی درود می فرستیم .جا داشت و دارد که رسانه های ما بیشتر به این رویداد جلیل توجه می کردند نه به کشته شدن تعدادی فرانسوی .چرا که حمله داعش به پاریس درگیری داخلی بین تروریست ها بود به عبارتی دعوای داخلی انها بود .

جهان هنوز مانده تا قانع شود تا زمانی که فرزندان عبدالعزیز و محمد ابن عبدالوهاب بر قدرت و ثروت مسلط اند هیچ کس روی ارامش نمی بیند و ال سعود و دواعش تکفیری که دستشان در یک کاسه است .اینها دشمن بشریت اند و از نیروی شیطانی چیزی جز خرابی و کشتار و نابودی بر نمی اید .

همه این کشورهای تازه درگیر شده با داعش جزای اعمال خود را می پردازند .زمانی که مرک هزار هزار مسلمانان گرفتار در چنگال ال سعود و داعش حتی ارزش یک خبر رسانی رسانه های غربی نداشت.

همه اینها در نابود کردن جوامع اسلامی دست دارند ولکن سحر شیطانی شان به خودشان برگشت و ذره ای از درد دهها ساله مسلمانان را چشیده اند ٬ تا اینجا اتفاقی نیفتاده است و جنگ بین حرامیان و نبرد ظالمان با ظالمان است و تکلیف ان مشخص است هر چند ما با مرگ هر انسان بی گناهی مخالفیم .حوادث این چند ساله صحت و درستی ایدئولوژی اسلام ناب محمدی ص متکی به اهل بیت ع را عیان کرده است و دور نیست ابروی نداشته وهابیت دژخیم ضدبشری بر هر کوی و برزنی فریاد زده شود .

دست و پا زدن ال سعود در مرداب تفکرات ضدبشری و نژادپرستانه اش فقط باعث بیشتر فرو رفتنش میشود .همه امروز فهمیده اند که ال سعود با افکار قرون وسطایی نماینده و نماد تکفیر است و در کنار صهیون جهان را نا ارام کرده اند و اگر این سر بریده نشود هیچ گاه دنیا روی ارامش نخواهد دید.

مردم یمن و سوریه و عراق و لبنان بهترین شاهد برای این حرف هستند که اکثر فتنه منطقه توسط ال سعود و قطری های حقیر با کمک ترکیه و اسراییل سازماندهی می شود .شک نکنید انفجار ضاحیه توسط ال سعود دستور و پشتیبانی مالی تسلیحاتی شده تا صدای حق خواهی سید مقاومت نصرالله شجاع در حمایت از یمن خاموش شود.

عزیزان ما همچنان با دالان تاریک خشونت مواجه هستیم و فعلا هیچ دورنمایی برای پایان ان در کوتاه مدت وجود ندارد و مومنان همچنان صبر پیشه سازند.دعا کنیم خداوند در جهت تعجیل فرج گشایش ایجاد کند .
نظرات()