لطفا در نظرسنجی وبلاگ شرکت فرمائید

شکوه اربعین حسینی و حضور ۲۵ میلیون نفر در مراسم امسال

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:دوازدهم آذر 94-04:58 ب.ظ

عاشورائیان باز هم به سنت همیشه تاریخ پر افتخار خود حماسه ای جاودان خلق کردند و اربعین سال ۲۰۱۵ بر تارک تاریخ خواهد درخشید.۲۵میلیون انسان عاشق اهل بیت ع برغم همه تهدیدات تکفیریان سعودی_داعشی پای در راه نهادند و سنت صدها ساله اربعین را به جای اوردند.

با وجود حضور خیل دهها میلیونی که حقیقتا اقیانوسی از انسانها بود به لطف خدا و به برکت اباعبدالله ع هیچگونه حادثه ای اتفاق نیفتاد و اربعینی به یادماندنی رقم خورد.

این حضور عظیم بشری که از همه جای جهان و از اقوام ملیت ها و قاره های مختلف به کربلای معلا امده بودند به همه دنیا نشان اسلام حقیقی ٬ اسلام حسین ع است نه اسلام تکفیر و ذبح و تروریست . اسلام اهل بیت ع اسلام مدارا و تسامح و تساهل و احترام به کرامت انسانی است .چنین بود که مسلمان و مسیحی و سنی و شیعی همه و همه گرد شمع وجود اباعبدالله الحسین ع پروانه وار جمع شدند و تجلی ایمان و عشق را نمایش دادند.

اربعین نشان داد چگونه خون حسین ع و یارانش اسلام را زنده نگه داشت. امروز جبهه تکفیری _سلفی _وهابی_صهیونی از اجتماع عاشورائیان در کربلا خشمگین و عصبانی و زخمی است و حتما منتظر فرصت است تا انتقام بگیرد .

پرچم تشیع علوی بالاست . تشیع سکه رایج شده و نسیم رحمت بر ان می وزد .این به برکت مقاومت ۱۴۰۰ ساله شیعیان است که خداوند مزد زحماتشان را می دهد .

از خداوند می خواهیم لطف و رحمتش را با ظهور مهدی ال محمد عج تکمیل نماید و چشمان دلسوختگان حسینی و زینبی را به نور جمال ان خسروی خوبان روشن گرداند .

خدایا ذلت وهابیت بدعاقبت و ال سعود را نزدیک تر بگردان .
نظرات()