لطفا در نظرسنجی وبلاگ شرکت فرمائید

درباره ائتلاف ۳۴ کشور سنی به رهبری وهابیت

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:بیست و پنجم آذر 94-07:12 ب.ظ

امیر تکفیری محمد بن سلمان بامداد دیروز ائتلاف اسلامی برای مقابله با تروریسم متشکل از ۳۴ کشور را اعلام نمود و گفت برای مقابله با گروههای افراطی تروریست ارتش هشتاد هزاری ایجاد کرده و امریکا و غرب هم با انها هستند . در اینباره چند نکته به ذهن می رسد :

۱_ مگر گروههای تروریست را کسی غیر از ال سعود حمایت مالی و وهابیت حمایت و تغذیه فکری نموده و می نماید ایا چاقو دسته خودش را می برد .

۲_امیر تکفیری گفته نه فقط با داعش و النصره بلکه با هر گروه تندرویی که سر راه انها باشد خواهد جنگید . ایا منظور بن سلمان وهابی حزب الله لبنان و عراق است ؟

۳_واضح است که برنامه ارتش وهابی در عراق و سوریه چیست و انها می خواهند به هدفی که با ایجاد داعش به ان کامل نرسیدند برسند و ان اسقاط بشار اسد رییس جمهور قانونی سوریه و نیز تجزیه عراق و ایجاد دولت سنی مستقل در این دو کشور این دو کشور است .

۴_غایت نهایی تکفیر مقابله با قلب تپنده اسلام ناب است یعنی ایران مقتدر و اعظیم.ال سعود خواب راحت از ‌گسترش قدرت ایران ندارند و از این درد بیمار شده اند و به خود می پیچند .

۵_ال سعود خیلی برای ایجاد جنگ مذهبی فراگیر و بزرگ بی صبری و تقلا دارند ولی اتفاقا اشتباه می کنند و دور نیست که حسرت این ایام را بخورند چون بزودی باید با این ثروت و مکنت خداحافظی کنند و جای انرا دربدری خواهد گرفت.

۶_ال سعود هدفش نه داعش بلکه انقلاب اسلامی است که همه جا گسترده شده و بداند ما را از عدد و عده اش و از ۳۴ و ۴۰کشور نترساند .در برابر امریکا هیچ غلطی نمی کند چه برسد به کشورهایی چون بنین و نیجر و جزایر قمر و فلسطین ابومازن .این داغ دل ال سعود که خودشان منشا و خاستگاه ترور و تکفیر اند تازه خواهد ماند و درد بی درمان است .ال سعود مقابل یمن مظلوم و فقیر اینگونه بیچاره شده وای به روزی که به مصاف ذوالفقار علی بیاید انگاه انها ارزو خواهند کرد ای کاش از مادر زاده نشده بودند.

من حیث المجموع به نظر می رسد این ائتلاف موسوم تکفیری که خود علت العلل ترور و وحشت و خرابی دنیاست از دو حال خارج نیست

اول این ایتلاف هم مثل بقیه حرفها خوراک تبلیغ سعودی شده و چندان جدی نباشد

دوم احتمال اینکه اینها به تدریج همان جریان سفیانی مشهور روایت باشند که وارد دمشق خواهند شد و به عراق لشکر می کشند و بقیه حوادث اتفاق خواهد افتاد.با توجه یاس شیاطین چنین احتمالی بعید نیست و شایسته توجه است.ما به دقت انرا رصد می کنیم و در صورت لزوم اطلاع رسانی خواهیم کرد .انشاالله
نظرات() 

کلید خوردن فتنه ای جدید در خاورمیانه ٬ ایا دوران بعد از داعش شروع شده؟ ٬ارتش عربی جدید چه مشخصاتی دارد

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:بیست و سوم آذر 94-05:00 ب.ظ

خبرهای جسته گریخته در رسانه های عربی و غربی حاکی از اتخاذ تصمیم بزرگ برای ایجاد ارتشی هشتاد هزار نفری از کشورهای عربی شامل اردن مصر کشورهای جنوب خلیج فارس با همراهی موثر و جدی ترکیه و طبعا امریکا و غرب است.

این ارتش که اولین طلیعه ان حضور ترکیه در شمال عراق است می خواهد دولتی سنی در غرب عراق و شرق سوریه ایجاد کند .

این نقشه تازه علامت پایان ماموریت داعش است که انفاقا همین کشورها انرا ایجاد کردند و ظاهرا زمان رفتن داعش فرا رسیده و انها به راههای مختلف داعش را تمام خواهند کرد .از قطع کمک مادی تسلیحاتی و اطلاعاتی گرفته تا ایجاد اختلاف در درون داعش که ظاهرا بنای رفتن ندارد .فرض موجود پایان پروژه داعش تا بهار سال اینده است.

مختصات این دولت سنی در دل جمعیت عظیم شیعی منطقه که در این منطقه اکثریت دارد هنوز علنی نشده و همه نقشه افشا نگردیده اما نقش ترکیه و اردن بارز است و ورود بدون مقدمه ترکیه به عراق علامت ان است.

روایات از حوادث قبل ظهور امام عج صحبت نموده اند مخصوصا حدیث امام علی ع درباره فتنه قبل سفیانی بهترین دلیل است که هم اکنون در حال اتفاق افتادن است ولکن ایا این ارتش ایجاد شده همان سفیانی است .به نظر میرسد با توجه به جمیع مسایل و اتفاقات و وضعیت جریان باطل و بن بست انان در حل مشکلاتشان چنین فرضی بعید نیست و دقت در نحوه حرکت سفیانی با این ارتش که عملا تاسیس شده و در حال انجام مقدمات کارش است نشان میدهد که باید به موضوع نگاه دقیق داشته باشیم .این مسئله شایسته توجه است و باید انرا به دقت موشکافی کنیم ولی نباید بعد تبلیغی به ان داد و تنها به عنوان فرضیه بررسی شود که قطعا فراتر است و لکن همپای تحولات باید حرکت کنیم .سکون و ارامش موجود در جبهه باطل و عجله برای پایان جنگ یمن و افشای اسرار داعش و حتی اجازه به سرکوب ان نشان می دهد منطقه دوباره از چاله به چاه خواهد افتاد .

در صورتی که در اینده تحولات تازه ای در این زمینه اتفاق بیفتد مجددا در این باره سخن خواهیم گفت.


تکمیلی 

ساعاتی بعد از اعلام خبر ارتش سنی در وبلاگ صبح قریب بامداد امروز عربستان رسما اعلام این ارتش با مشارکت۳۴ کشور را اعلام کرد.بزودی در اینباره وکشورهای شرکت کننده در ان صحبت خواهیم کرد.
نظرات()