وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

حملات امروز به پایتخت بلژیک بروکسل: باید از فرصت ها بموقع استفاده نمود

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:سوم فروردین 95-05:09 ب.ظ

حملات امروز تکفیری ها به قلب اروپا یونیون حادثه مهمی است که بعد از فرانسه و حملات تروریستی به ان رسانه های دنیا را مشغول نموده است.

این حملات محکوم هستند ولی این نکته فراموش نشود که اروپا بخشی از افرینندگان این نوع ترور و ارهاب است و دامن اروپا پاک نیست ولکن ٬ ما باید از این موضوع در جهت تضعیف ال سعود و وهابیت کمال استفاده را داشته باشیم . متاسفانه مسوولان وزارت خارجه در شناساندن منبع و ریشه این نوع از تروریسم به مردم و افکار جمعی جهان خیلی منفعلانه عمل می کند .

همه ما و هر فرد و گروهی در حد و اندازه خود باید در روشنگری و افشای چهره وهابیت و ال سعود تلاش کند .

باید دامن اسلام ناب محمدی که منادی مدارا صلح و وسطیت است را از جمع شدن با وهابیت شیطانی پاک گردانیم.الان بهترین فرصت است که حداقل باید تلاش خودمان را انجام دهیم .

این بهترین فرصت است که زوال سعودی را زودتر کنیم و بگوییم تا اینها هستند جهان روی ارامش را نخواهد دید.جنایات تکفیری ها برغم همه رشوه های امیران تکفیری به رسانه های بزرگ و کوچک دارد به سمت سعودی سو می گیرد .

رسانه ها دانشگاه ها علما و همه باید از این نوع حملات علیه بشریت در جهت محو دیدگاه پوسیده و تاریک اندیش استفاده کنیم همانطور که انها از برخی مسائل کوچک و پیش پا افتاده مثل حمله به سفارت بهره برداری زیادی کردند ما می توانیم در مقیاس بسیار بالاتری افکار عمومی جهان را علیه ال سعود بشورانیم و در عین حال می توان دیدگاه شیعه را به عنوان اسلام واقعی حقیقی و اصلی جایگزین اسلام جعلی اموی تکفیری وهابی کنیم.اخیرا چشمه هایی از علاقه به شناخت اسلام ناب محمدی در جاهای مختلف مشاهده شد.

باید یاد بگیریم چه زمان بر موج افکار عمومی دنیا سوار شویم کاری که وزارت خارجه ما اثر زیادی میتواند از ان در راستای منافع ملی و منافع کلان اسلامی برداشت کند .هر چند بعد از خلاصی از تکفیر جهان همچنان یک ایدئولوژی شیطانی دیگر را در پیش خواهد داشت و ان صهیونیسم است ولی می توان مرحله به مرحله جلو رفت و قطعا نمیتوان به یکباره همه اهداف را محقق ساخت.
نظرات() 

تبریک سال ۹۵ امیدواری نسبت به ایجاد مقدمات ظهور کبری

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:یکم فروردین 95-03:14 ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول والاحوال 
           حول حالنا الی احسن الحال
اغاز سال جدید سال ۱۳۹۵ هجری شمسی را خدمت مقام معظم رهبری حضرت ایت الله العظمی خامنه ای همه شیعیان هم وطنان مخصوصا دوستان و خوانندگان گرامی وبلاگ صبح قریب تبریک و شادباش می گویم.از صمیم قلب امیدوارم این سال  پر از موفقیت شخصی و اجتماعی برای شما  باشد .انشاالله هر ارزویی در این سال دارید براورده شود .
امیدوارم امسال یک قدم بلند دیگر به سمت براورده شدن خواسته های جمعی باشد و زمینه ساز و مقدمه ظهور خسرو خوبان حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف  باشد.
اگر بخواهیم به مجموعه سال قبل نگاه کنیم واقعا سالی بود که همه را امیدوار به ظهور نمود و راه این اتفاق خیلی گشوده شد و همه را امیدوار ساخت .انشاالله سال ۹۵ هم این اتفاقات را تکمیل کند انشاالله تعالی نظرات()