لطفا در نظرسنجی وبلاگ شرکت فرمائید

پایان اتش بس در سوریه : طرف ها اماده دور جدید نبردها می شوند ٬ دستور نقض اتش بس از ریاض رسید

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:نوزدهم فروردین 95-04:37 ب.ظ

اگر خاطر شریف مومنان باشد قبل از اغاز اتش بس در سوریه بین دولت و تروریست ها گفتیم که این اتش بس اشتباه است و باعث ریکاوری مسلحان تکفیری می شود.
خبرهای منتشره حاکی از ارسال تسلیحات و تجهیزات بسیار بزرگ و جدید برای مخالفان است .این تسلیحات با پول عربستان و قطر از غرب خریداری و از مرز ترکیه بدست مخالفان رسید و سقوط جنگنده سوری در روز گذشته بهترین دلیل بود و تروریست ها و تکفیری ها اتش بس را به اشکال مختلف نقض کردند .
نباید با اتش بس اجازه نفس کشیدن داده می شد چرا که سوال اینجاست
چرا امریکا در طول پنج سال که تروریست های تکفیری در همه جا پیشروی می کردند و حتی به داخل دمشق رسبدند حتی یکبار از اتش بس سخن نگفت؟ چرا فقط هنگامی که ارتش و مقاومت بر نوار موفقیت قرار گرفتند ناله ها و درخواست های اتش بس از همه جا بلند شد و چند هفته طلایی از دست رفت .این موضوع نشان داد که غرب بر خلاف تبلیغاتش با همه وجود پشت تروریست ها برای تخریب بلاد اسلامی و جلوگیری از ایجاد تمدن مهدوی ایستاده است .
به هر شکل قرائن نشان می دهند درگیری های شدیدی در راهند و هر دو طرف با همه پشتوانه های خود در حال اماده شدن برای نبردی به غایت سخت هستند .باید انتظار کشید.
باز هم این نکته تاکید می شود باید شاخ شیطان شکسته و چشم او کور بشود و گرنه منطقه روی ارامش نخواهد دید. 
تا ریاض امن است و شاهزاده های تاریکی راحت لم داده اند مسلمین در سختی و جنگ به سر خواهند برد.
 برغم همه مخاطرات و حواشی که خوب و دقیق انها را می دانم تا زمانی که به قلب ریاض نزنیم و نزنند نه شام و عراق ارام خواهند شد نه یمن و بحرین و شرق عربستان ارامش خواهند یافت.باید فروپاشی فرزندان عبدالعزیز و وهابیت را به شعار اصلی و مطالبه مردمی تبدیل نماییم .
این وظیفه ماست.نظرات() 

مرد بیمار خاورمیانه

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:پانزدهم فروردین 95-08:54 ب.ظ

عربستان سعودی باز هم باخت . اینبار این باخت سه بر صفر بود . در کجا ؟ لبنان 
به سنت همه سالهای اخیر ال سعود هر روز ورشکسته تر از دیروز می شود.
این بار لبنان جایی بود که شاهد تسلیم عربستان سعودی در برابر رقیبش بود .
یکی از سیاستمداران بزرگ لبنانی به رسانه های عربی گفته تصمیم عربستان برای تعطیل دفاتر شبکه های العربیه و الحدث و حتی روزنامه الشرق الاوسط چیزی جز بالابردن دستهای ال سعود در برابر ایران نبود.عربستان عملا لبنان را در اختیار حزب الله و متحدانش قرار داده است .انها در حال خارج کردن اموال دارایی ها سرمایه ها و همه چیز هستند .این کار در عرف بین الملل معنای خاصی دارد.
شکست های متوالی و پشت سر هم در عراق و سوریه و یمن و افغانستان و بحرین و لبنان و هر جا دست می گذارند عربستان را به مرد بیمار و در حال احتضار خاورمیانه تبدیل کرده است .
خرید صدها میلیارد دلار اسلحه و ایجاد داعش و دیگر شاخه های تروریستی هیچ سودی برای عربستان سعودی نداشته و انها را بیشتر در باتلاق فرو برده است .انها قادر به اتخاذ تصمیمات درست نیستند و حتی بعید نیست که شاهد اخرین قمار انان در منطقه باشبم.
جنگ منطقه ای وسیع ٬ بله درست است عربستان ممکن است دست به این دیوانگی بزند .مانورهای مختلف و خریدهای کلان توسط کشورهای جنوب خلیج فارس و عحله در تحویل گرفتن جنگ افزارها چیزی جز اماده شدن برای اخرین قمار فرزندان عبدالعزیز نیست.نظرات()