وبلاگ عاشقان و دلسوختگان امام زمان عج

عبدالعزیز ال الشیخ ایرانیان را غیر مسلمان و مجوس اعلام کرد

سردبیروبلاگ :امیر
تاریخ:هفدهم شهریور 95-03:26 ب.ظ

عبدالعزیز ال الشیخ مفتی تکفیری سعودی روز گذشته در مصاحبه ای مردم ایران را کافر و مجوس خواند . مفتی تاریک اندیش و قرون وسطایی که دستش به خون صدها هزار انسان الوده است ٬ ملت موحد و توحیدی ایران را در حالی غیر مسلمان خواند که دستگاه خونریز و سفاک سعودی شب و روز در حال قتل و غارت و تجاوز به مردم یمن و سوریه و عراق و صدجای دیگر است .
براستی چه زیبا و به موقع رهبر بصیر انقلاب ال سعود را شجره ملعونه دانستند و ال سعود را مجری و در خدمت صهیونیزم خواندند. این پیام بر ال سعود و بوقهای انها و مفتیانش بسیار گران امده و به سوز و گداز واداشته
ال سعود با هدایت غرب صهیونی در حال محروم کردن شیعیان ال الله از حج هستند و حتی اداره امنیت حجاج در دست شرکتهای صهیونی قرار دارد .
ال سعود تمام خطوط قرمز را شکسته اند و باید برای جهاد در راه خدا اماده شویم .هیچ راهی جز شمشیر کشیدن به روی تاریک اندیشان اموی نمانده است . انقدر مماشات کردیم تا فرزنذان خبیث شجره ملعونه مردم ایران را رسما توسط مفتیان خونریز و جاهل٬ کافر شمردند در حالی براساس قول الهی هر که مسلمانی را کافر بشمرد خود کافر شده است .
تکفیر هر کس که بر خلاف ال سهود و وهابیت فکر کند از شگردهای قدیمی این روسیاهان است و ارزشی ندارد و لکن تلنگری است به ما که به خود بیائیم و روح و جسممان را اماده جهاد در راه خدا و گشودن راه مکه و مدینه بنماییم.
براستی دل دردمند آقا و مولایمان چگونه است؟ دل چاک چاک مهدی فاطمه عج از این همه بیداد و ظلم به مسلمانان چگونه است .
اللهم عجل لولیک الفرج 
نظرات() 

مرحوم آیت الله العظمی بهجت: مراقب اوضاع یمن باشید...

سردبیروبلاگ :امیرmohamad hasan
تاریخ:پانزدهم شهریور 95-03:39 ب.ظحجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی امام جعه موقت اهواز، اسفندماه 1389 در مدرسه فیضیه قم به ایراد سخنرانی پرداخت. در این مراسم که جمعی از علما و روحانیون حوزه علمیه قم حضور داشتند، ایشان به ارائه تحلیلی پیرامون تحولات جهان اسلام و تبیین نظریه «عصر امام خمینی» پرداختند. ایشان در بخشی از سخنان خود به بیان خاطره ای از مرحوم حضرت آیت الله بهجت اشاره و خاطر نشان کرد: هنگام نماز صبح همراه با حضرت آیت الله بهجت به حرم حضرت معصومه(س) روانه شدیم، هنگامی که به صحن آیینه حرم مطهر رسیدیم بنده به ایشان گفتم: حضرت آقا در کشور یمن اتفاقاتی افتاده است ایشان عصای خود را به زمین کوبید و فرمودند«حوادث یمن را پیگیری کنید، اخبار کشور یمن بسیار مهم و تحول ساز است». این سخنرانی حاوی نکات مهم وکمتر بیان شده ای است که کلیپ صوتی آن را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

شایان ذکر است حجت‌الاسلام کاظم صدیقی در سخنانی که چندی پیش در دانشگاه شریف ایراد کردند، تصریح کردند: شخصی در ایوان حرم امام رضا(ع) به محضر آیت‌الله العظمی بهجت(ره) رسید و پرسید "از ظهور چه خبر؟"؛ حضرت آیت‌الله العظمی بهجت(ره) جواب دادند: مراقب اوضاع یمن باشید؛ جرقه‌ای در یمن زده می‌شود که با ظهور ارتباط دارد و ما باید خودمان را برای ظهور آماده کنیم. حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه "معلوم است که این وقایع یمن درباره ظهور است"، خطاب به جوانان  افزود: ما اگر خودمان را بسازیم آقا ظهور می‌کنند.
نظرات()