1396/12/18  ساعت 19 و 47 دقیقه و 45 ثانیه    ویرایش: 1396/12/18 ساعت 20 و 33 دقیقه و 01 ثانیه
توسط:

بسیاری از مسائل زیر پوست سیاست و فرهنگ غربی ها برای ما ناشناخته است .نوع جهان بینی جدیدی در غرب بوجود امده است که شایسته است توسط اندیشمندان مسلمان و خبگان ما با عمق و دقت زیادی تجزیه و تحلیل شود .برای مثال هم اکنون در امریکا ترامپ روی کار امده است . ما با دلایل روی کار امدن چنین فردی اشنائی نداریم و ظرف زمانی و مکانی روی کار امدن این گروه جدید را خبر نداریم .درباره ترامپ همینطور به ظاهر حرکات و رفتار و گفتار او توجه داریم ولی به پشتوانه او و انها که او را می چرخانند نگاه کم عمقی داریم . ایا می دانیم که هم اکنون نقش مسیحیان صهیونیست در امریکا چقدر است ؟ نمی دانیم که انها چه تفکراتی دارند که اگر انرا با تمدن ظاهری ادعائی غربی مقایسه کنیم شگفت زده می شویم .از مقدار واپس گرائی این گروه با رنگ و لعاب های جدید خبرهای زیادی نداریم .از گفتمان عجیب اخر الزمانی انان و تبیلغات عجیب پرخرج درباره اخرالزمان و شیفت دادن حوادث توسط این جماعت به منطقه ما چیزهای زیادی نمی دانیم .این گروه اثر عجیبی بر سیاستمداران از جمله ترامپ دارند .
حال این نکته را باید توجه کرد ، ایا این گروه به تنهائی خطرناک هستند .جواب را به صورت دو وجهی باید پاسخ دهم اول این گروه در هماهنگی بسیار شگفت اوری با یهودیان و لابی یهود قرار دارند و دوم البته یک گروه دیگر هم اخیرا به انها پیوسته اند و ان لابی کشورهای عربی است به رهبری عربستان سعودی .سوال اینجاست که اینها چه خطری دارند ؟ ال سعود دشمن ملتهای منطقه به طور کل ، خاصه شیعیان است .عربستان در حال ایفای یک وظیفه مهم است .این کشور با خریدهای کلان اسلحه و یا جنگ افروزی و ایجاد مناطق بحران در حال خریدن لابی بزرگ و عظیم دیگر در امریکا و ان لابی سلاح هستند تا این اردوگاه را به لابی های دیگر پیوند بدهند و خطر دقیقا همینجاست .
نگاه ایدئولوژیک مسیحیان صهیونیست که یه طور غیر مستقیم فریب یهودیان متنفذ و ثروتمند را خورده اند بسیار عقب مانده است .اینها معتقدند تا یهودیان به قدس برنگردند و تا قدس پایتخت یهود اعلام نشود ، مسیح اخرالزمان( به اعتقاد خودشان )، ظهور نخواهد کرد .ایا عمق خطر را درک می کنید ؟ 
دوستان روی خبرها و تحلیل های فوق خوب فکر کنند و تمام اتفاقات امروز و دیروز منطقه را با این خط سیر انطباق دهند تا به نتایج شگفت اور از همه جنایت های گذشته و حال و مخصوصا اینده دست پیدا کنند.دقیقا همین گروه باعث خروج سفیانی (هرکه باشد و هر چه باشد )خواهند شد و همینها قرقیسیا بوجود می اورند و دقیقا همین ها استخوان بندی حاکمان جهان را تشکیل می دهند و امروز ترامپ بازیچه ای در دست انهاست .مسیحیان صهیونیست حتی این احساس را در ترامپ ایجاد کرده اند که او یک ماموریت الهی بر عهده دارد کما اینکه چنین توهماتی را به بوش پسر تحمیل نمودند و او ان حرفها را درباره ماموریت الهی سه گانه خود در افغانستان و عراق گفت و گفت خداوند یک ماموریت دیگر بر عهده ام گذاشته است (منظورش حمله به ایران بود ) که باید انرا انجام دهم .
در این رابطه حرف زیاد است ولی به همین مقدار بسنده می کنم و در پایان از تلفیق لابی مسیحیان صهیونیست لابی یهودیان لابی عرب ها در امریکا که رو به رشد است و لابی سلاح خطر عظیمی احساس می کنیم .لابی سلاح تقریبا قویترین و متنفذ ترین لابی در امریکاست و کفه ترازو را به نفع طرفی که به ان می پیوندد سنگین می کند و دارای قدرت توفنده ای است .
امیدوارم توانسته باشم مسائل را به خوبی تشریح و توضیح داده باشم و اگر جائی ابهام هست دوستان روشن کنند تا انرا شرح و بسط بدهیم ان شا الله 
همچنین روز تولد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مادر را به همه مادران عزیز تبریک و تهنیت می گویم .

   


نظرات()  
1396/12/16  ساعت 19 و 21 دقیقه و 46 ثانیه    ویرایش: 1396/12/16 ساعت 19 و 58 دقیقه و 02 ثانیه
توسط:

در اخرالزمانی و بی سابقه بودن حوادث حال حاضر منطقه و عوامل موثر بر انها در سایر مناطق دنیا هیچ نباید شک و تردید به خود راه داد و این حوادث قطعا حوادثی مهم و حساس و اخرالزمانی هستند که ائمه علیهم الصلاه و السلام و سایر معارف انسانی و دینی قدیم و جدید خبر از وقوع انها در اخرالزمان داده بودند و احتمال اینکه چنین حوادثی عادی باشند به شدت بعید است .
تمام تحرکات موجود در منطقه و فعل و انفعالات موجود در ان در راستای همان ارماگدون است . اگر این اصطلاح را قبول داشته باشیم که از نظر من چنین اصطلاحی کامل نیست ولی بخشی از حقیقت است نه همه حقیقت .
ما قبلا این مطالب را به صورت جزئی مرور نمودیم و درباره هر کدام از انها صحبت کردیم لکن انچه من می خواهم به مومنان منتظر و خوانندگان وبلاگ بگویم این است که هر انچه گفتیم و هر انچه از روایات برداشت نمودیم و هر انچه در اختیار ما قرار داشت ، هم اکنون به طور تمام و کمال بر روی زمین معرکه موعود در حال انجام و در حال تبلور است. همه جا در حال تدارک این رخداد بی نظیر تاریخ بشریت هستند .
دوباره نمی خواهم اسم بیاورم ولی تمام کشورهای منطقه ظهور در حال ایفای وظیفه خود هستند و به این جانب روان اند .چه انها که نقش مثبت دارند و در محور حزب الله قرار گرفته اند چه انها که نقش منفی دارند و در توهم حق بودن دارند مو به مو دستورات شیطان را اجرا می کنند.اینان محور شیطان هستند که جریان مستمر انسانیت و جریان تاریخ انها را در این نقطه خاص دور همدیگر جمع کرده و همگی در خدمت اهداف شیطانی و اهداف ضد بشری در حال انجام وظیفه هستند .تا چه پیش اید و چه شود .
منتظران از وسوسه های خناسان تاریک اندیش دلنگران نباشند و امیدشان را از دست ندهند چرا که در هر صورت انسان منتظر اجر عظیم انتظارش را خواهد داشت و انتظار و در طریق حق گام برداشتن هر طور حساب کنیم در نهایت به سود ماست چه در دوره عمر ما ظهور باشد چه نباشد .حدیث داریم که حتی امام صادق ع هم خود را اماده ظهور مهدی موعود عج می نمود که این مسئله درسی برای شیعیان است که همواره در هر شرایطی اماده ظهور باشند .
بنده ناچیز سراپا تقصیر به مومنان این وعده را می دهم که ایام سختی و تنگدستی شیعیان رو به پایان است .هر چند که راه دشوار و پرخطر و پر از سنگلاخ است ولی خداوند سربازانی دارد که این راه سخت و در عین حال پر افتخار را بپیمایند.
سر و صدای این روزهای خفاشان تاریک اندیش همچون بن سلمان و امثال او بیشتر از انکه علامت اقتدار باشد ، نشانه ضعف و درماندگی و تلخ کامی انان است .قومی که خود از دل شرور ترین انسانهای تاریخ ، روزانه در حال نسل کشی شیعیان در یمن هستند با وقاحت تمام از شرارت صحبت می کنند و فکر می کنند دیدار با پیرزن شیطانی لندن می تواند جلوی سقوط ازاد حکومت خود و پدرش را بگیرد .ساعت حکمرانی فرزندان عبدالعزیز رو به پایان حتمی است و مثل روز برای ما روشن است .
و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
صبح پیروزی نزدیک است 

   


نظرات()  

صبح قریب

با ما باشید ، با تابش اولین اشعه های خورشید یوسف زهرا عج