1398/08/26  ساعت 18 و 47 دقیقه و 09 ثانیه    ویرایش: 1398/08/26 ساعت 19 و 24 دقیقه و 26 ثانیه
توسط:

اخرالزمان دوره ی فتنه های عظیم است و این فتنه ها به گونه ای مطرح می شوند که تشخیص حق از باطل به شدت دشوار است . متاسفانه در اخرالزمان تعداد زیادی از مردم به خاطر اینکه ملاکشان فقط مادی و روزمره است دچار اشتباه می شوند و عده ای حتی از مومنان به همین علت سقوط می کنند.
به نظر می رسد حوادث اخرالزمان در منطقه ما اغاز شده باشد .همانطور که قبلا گفتم دشمن محور مقاومت مشاهده می کند که موجودیت منافع و کل موجودیت خود را از دست رفته می بیند و به همین خاطر با تمام توان به مقابله با مقاومت امده است .نباید در استانه یک فتح الفتوح بزرگ دچار اشتباه شویم .باید تا اخر این راه پر افتخار بصیرت خود را حفظ کنیم .متاسفیم که لیبرال ها با لباس دوست یکی از اخرین خیانت های خود را مرتکب شدند .باید مراقب باشیم.
از همه مومنان منتظر می خواهم برغم سخت بودن فضا و کم بودن فرصت مانور ، به تکلیف خودمان در اگاهی بخشی کمک کنند و فراموش نکنند امروز جنگ جنگ اراده هاست و کسانی پیروز می شوند که قدرت تاب اوری بیشتری داشته باشند .
به افراد معترض هم می گویم نعمت امنیت و نعمت اهل بیت ع را قدر بدانند و همه چه در عراق و لبنان و ایران بدانند انسوی رها کردن خط ولایت ، سر سپردن به ولایت شیطان وهابی صلیبی خواهد بود .معیشت مردم سخت است ولی باید از اشتباه بزرگتر که باعث می شود همه داشته ها را از دست بدهیم .خوداری کنیم.
دشمن صلیبی صهیونی با کمک وهابیت می خواهد و تصمیم قطعی گرفته که به یک نسل کشی عظیم شیعیان دست زده و بر مراکز ثروت مادی کشورهایمان مسلط شود .این موضوع اظهر من الشمس است .انها امروز برای مشکلات  مردم اشک تمساح می ریزند اما اگر خدای نکرده طرحشان موفق شود جان و مال و ناموس شیعیان را مباح خواهند نمود و ما را تا ابد اسیر و برده خود خواهند نمود .چنین مباد
همه نگاه کنند که رسانه های دشمن چگونه بطور متحد و منسجم به افزایش خشونت و بزرگنمایی کمک می کنند؟! این دشمن هیچگاه خیرخواه ما نبوده اند و بدنبال برادرکشی بین شیعیان و ایرانیان هستند.باید هوشیار و بیدار بمانیم.

از دولت می خواهیم به رهنمود رهبری معظم برای حل مشکلات همه مردم خاصه اقشار مستضعف فوری و عاجل رسیدگی کند و شکاف ها را فورا و سریعا پر کند.در زمان و سالهای حساسی قرار داریم و این شرایط نیاز به مردانی دارد که هرگز مایوس نشوند و پا پس نگذارند.

   


نظرات()  
1398/08/24  ساعت 13 و 17 دقیقه و 21 ثانیه    ویرایش: 1398/08/24 ساعت 14 و 17 دقیقه و 46 ثانیه
توسط:

در فضای ملتهب و اخرالزمانی منطقه به هیچ عنوان نمی توان پیش بینی دقیقی از انچه در اینده ، حتی نزدیک انجام داد و سیاست های فتنه نرم جدید حاکمان جهان ، بدنه شیعیان و ایجاد اختلاف بین حکومت ها و مردم را کلید زده است.
این سناریو همانور که قبل گفتم با پول سعودی و طرح و نقشه های فتنه انگیزانه یهودی و انگلیسی در حال انجام است و برای اینکار سرمایه زیادی را تدارک دیده اند و نگران کننده است .در عراق تصاویر صدام و شعارهای تند و افراطی و تاکید بر ملی گرائی عربی در برابر اخوت و برادری اسلامی بر پایه عشق و ارادت به اهل بیت علیهم السلام در بین بخشی از عراقی ها به گوش می رسد و صدای این قشر از مردم بلندتر به گوش می رسد .ما در این وبلاگ در سنوات اخیر بطور مکرر در اینباره و عهد شکنی ها هشدار داده بودیم و متاسفانه باید گفت امروز این اتفاق افتاده و تظاهرکنندگان که اغلب وابسته به حزب بعث و شیعیان انگلیسی وابسته به گروه شیرازی که کربلا را در دست دارند و برخی بعثیون طرفدار مرجع اسرائیلی به نام الصرخی که خود را یمانی می نامد و نیز برخی فریب خوردگان توانسته اند عده ای از مردم را با خود همراه سازند .اینرا هم اگر در کنار ناکارامدی دولت و فساد گسترده مالی بگذاریم ، تمام پازل ها تکمیل می شوند.

لذا ما نگران عراق هستیم و نباید عراق به این شکل از دست محور مقاومت خارج شود .باید نیروهای مومن عراق سریعتر تحرک کنند و مردم را اگاه سازند و گرنه اوضاع خطرناک تر از این خواهد شد .عراق در ازمون اخرالزمانی بزرگی قرار گرفته است و این روزهای عراق با روزهای مهم صدر اسلام و دوره امام علی ع و امام حسن ع و امام حسین ع شباهت هائی دارد.ثمره ی 1400 سال حسینی ع بودن برای این بود که از گذشته درس بگیریم و در مواقع حساس امام زمان خودمان را تنها نگذاریم .نتیجه روضه های هزار ساله حسینی ع امروز باید نتیجه دهد و نشان دهیم که دیگر انزمان گذشته و ما اهل کوفه نیستیم .اگر دوباره از یاری دین خدا دست برداشتیم مطمئن باشیم که معاویه زمان یا عبیدالله ابن زیاد زمان و یزید زمان و صدامی دیگر بر ما حاکم خواهند شد انگاه دیگر گریه و زاری و خاک بر سر پاشیدن فایده ای نخواهد داشت ، درست مثل و گریه زاری اهل کوفه بعد از انگه خبر شهادت امام حسین ع به کوفه رسیده ، هرگز فایده ای نداشت و حضرت زینب س انگونه گریه و زاری انها را پاسخ داد.

لبنان بخاطر وضع شکننده اش هرگز توان بحران شدید اقتصادی را ندارد و وضعیت سریعتر از هرجائی از دست دولتمردان ان خارج می شود.نباید از کنار اوضاع این دو کشور ساده بگذریم چرا که این دو کشور اهمیت فوق العاده ای برای انسجام و پیوستگی محور مقاومت دارند و بدون انها کار پیجیده می شود.

دشمن ایران را هم مورد هدف نرم خود قرار داده و در سنوات اخیر هم به کار خود شدت بخشیده است.یکی از مهمترین اهداف دشمن این است که دولت دست روی دست بگذارد و منتظر باشد.به قول حضرت آقا ما باید هر روز منتظر باشیم یک روز منتظر برجام روزی منتظر تمدید معافیت و ... این در تعلیق بودن در این 6 سال ضربات سختی وارد کرده است و ناکارامدی دولت و تعلیق ان وضعیت اقتصادی مردم را سخت کرده است.همین اتفاق دیشب و افزایش دویست درصدی قیمت بنزین به این شکل شوک اور یکی از مصادیق ناکارامدی و تصمیمات غلط و در غیر محل خود است.
دولت نمی تواند بدون بهبود اوضاع معیشتی و افزایش قدرت خرید ، به این شکل قیمت بنزین را افزایش دهد چرا که قیمت این فراورده بر همه قیمت های اثر خواهد گذاشت.نمی شود درامد مردم ثابت و روبه نزول باشد و قیمت ها صعودی باشند.نمی شود درامد ریالی باشد و هزینه دلاری .نمی شود قیمت بنزین را با فلان کشور با فلان درامد سرانه محاسبه کنیم در حالی که درامد مردم ما جزو کمترین درامدهای جهان باشد .اگر مقایسه می کنیم همه چیز را با هم ببینیم.
در پایان باید بگویم حسن روحانی مرد این مرحله بزرگ و حساس نیست و حضور وی فقط خسارت محض است و بازی در زمینی است که دشمن تدارک دیده است.حسن روحانی بداند نیروهای مومن و حزب اللهی اماده در دست گرفتن مسئولیت های بزرگ هستند و هرگز به وی اجازه فروش کشور را نخواهند داد.از این بابت خیالشان راحت باشد .

   


نظرات()  

صبح قریب

محو کن در باده ات جام مرا ، کربلائی کن سرانجام مرا
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو